Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Виховувати тре з самого малку /початку/.
    Але може вирости ледащо, і може статися так, як ви кажете.

    Так і людей Творець попереджав, але вони ж не послухали.
    І не тре робити його винним. Кожний має те, чого заслуговує.
    А @medwedo berlogsoni шукає шкварки.
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Але, у всякому випадку, не робити своїм дітям щось назло. Все одно вареники з неба в рот не падають, вистачить дітям і нормальних турбот (не перекладати на Господа!). Засівати землю, доглядати те, що росте, зібрати, зберегти. Підлатати крівлю на будинку, замінити дошку у підлозі, що згнила.
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Це якби Ви, глянувши на свого сина біля компу з іграми, якого мамця розгодувала до 100 кг, відправили б у табір, зі спартанським спорядженням, аби він там розтрусив свою дупцю і навчився годувати себе сам. Й телефон би відібрали, щоб він не просив мамцю вислати поштою подушок і вареників.
    Для хлопчика і мамці це був би стрес подібний до "кінця світу". Але ж Ви знаєте, що це його тільки зміцнить, зробить кращим і дозволить розвиватися далі, а не страждати на ожиріння до кінця своїх днів.
    І вже точно не сприймали б всерйоз в свою адресу звинувачення, що Ви жорстокий і безсердечний вбивця жирових клітин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Логика в цьому є, правда. Але як і в науці є те, що нам не дано збагнути.
    scio me nihil scire (я знаю, що знаю мало). А в тонких матеріях, то і поготів.
    Я хочу сказати про себе...Я не придаю значення всяким постам, забобонам, не буваю на службі в церкві, панотці на мерсах мене не цікавлять, по відпущення гріхів до них не йду, нащо мені посередники, яких я не знаю...при цьому зайти в храм для себе - це буває. Поставити свічки за упокой рідних, помолитися за рідних, постояти подумати про щось...може це самогіпноз. Але в мене були випадки, коли мені абсолютно точно допомагав Бог(чи якісь могутні сили - як хочте). Не буду розказувати, але можете повірити. Я не невчена бабка, я технарь, і я звісно не вірю, що хтось сидить на небі чи непорочно народжується. А в те, що є паралельний світ, інші виміри, що є щось незбагненне для мого розуму - от в це я вірю.
    Про створення світу. Але ж ясно, що теорія Дарвіна не витримує критики. Відкіля взялися види? Як вовк еволюціонував до кози, до ведмедя?)Де проміжна ланка від горіли до прадавньої людини? Та багато питань. Космічний розум чи Бог, чи щось іще. Багато питань, на які нема віповіді... Може, і не треба.
     
    Останнє редагування: 26 лис 2017
    • Подобається Подобається x 1
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Одні не послухали, а інші страждають. Дитина, яку притисло балкою будинку під час землетрусу, але не зразу вбило, а лише ногу притисло, і вона потім повільно, кілька діб божеволіє і помирає. Чому вона має страждати за те, що хтось не послухав? І та дитина могла бути цілком не ледащом, а глибоко віруючою і працьовитою дитиною. Батька матір слухалася. А тепер вона бачить придавлену до напівсмерті матір, що мучиться, і мучиться сама.
    Це стосується не лише землетрусів, а і бомбометань з боку православних віруючих і правовірних віруючих. Аякже - вони боряться за справжню віру (русь святая, аллах акбар) проти невірних.

    Якщо Творець що і створив, то це примітивне життя у вигляді синіх водоростей (кілька мільярдів років тому), а далі за справу взялася еволюція (еволюцію також міг придумати Творець), пішли одноклітинні організми, потім одноклітинні почали об"єднуватися в колонії, розподіляти функції. Зміна геного коду, мутації. Кожен новий вид прагне зберегти себе, як уміє. Саме тому і з"являються колорадські жуки, які не реагують на хлорофос, від якого мерли їх прапрадіди тридцять років тому.

    Кожна людина - це також надзвичайно складна колонія клітин. Одні клітини відповідають за те, щоб ця колонія "бачила", що робиться навкруги у видимому спектрі, друга - що відбуваєтся зі звуками навкруги, третя - колонія перетирає їжу, четверта перетворює їжу у енергію і використовує для заміни, побудови і добавляння нових клітин. І так далі. Всього і не перерахуєш.

    Тому на певному етапі еволюції і з"явився (в результаті якихось мутацій під зовнішнім впливом чи то світла, чи радіації чи ще чого) холерний вібріон. І, як вид, цей холерний вібріон почав боротися за своє виживання.
    Омела (є така рослина), наприклад, більше всього любить рости на дереві, а холерному вібріону подобається боротися за своє виживання у організмі людини.

    І жоден Творець не придумував холерного вібріону, щоб, за словами Райкіна "отходы химического производства выливаются в речку, чтобы рыбка тоже поняла"

    Якщо признати наявність еволюції, мутацій і створення нових видів, інколи - більш досконалих, ніж їх попередники, тоді все стає на свої місця.
    Ніхто не буде в здравому умі заперечувати мутацій.
    На прикладі тих же колорадських жуків чи вірусів, стійких до простих пеніцілінів.

    Бувайте здорові.

    Ще раз. Я не заперечую існування Бога. Але твердження, що Ісус - син Божий від непорочного зачаття Діви Марії у мене викликає великі сумніви.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дуже і дуже розумно світ утворений - і людина в першу чергу! Це під силу тільку якомусь велетенському розуму, а не боротьбі видів за існування. Безперечно, що боротьба видів була і є - це беззаперечно. Але, але...
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вони й зараз з"являються.
    Правда, якщо вони створені людьми, то їх називають сортами.

    Там якимось кроликам підсадили ген якогось світлячка, і кролики почали світитися в темноті.
    Чим Вам не новий вид.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=NciyarFYg-k

    Не слід примітивно казати, що вовк пішов від кози, чи навпаки. Але вовк і коза мають спільного предка.
    Общий предок млекопитающих | Новости наук о Земле
    Негр не пішов від китайця, а китаєць - від негра, але у них є спільний предок.

    Ну, а кому більше подобаються інші точки зору, будь ласка.
    Навожу цитату в наступному дописі.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тема про Росію пішла аж до народження світу))
     
    • Смішно Смішно x 3
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У кого там Біблія під рукою. Чи не наговорює Латиніна на Івана Богослова?
    Интервью / Юлия Латынина

    Ми з Вами - не з колін ізраїлєвих, тому будемо мучитися.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Людина - вид, який здатний набувати значно більше умовних рефлексів, ніж інші види.
    Залиште людину поза суспільством, і все, чому він навчиться - те, чому навчать його вовки чи мавпи.
    І горила, яку навчили мові жестів, об"єктивно буде більш високорозвиненою істотою, чим хлопчик, що виріс серед вовків, хоча він і був фізично повноцінним при народженні, і якби жив у суспільстві, то міг отримати вищу освіту і навіть вивчити турецьку :dirol:.
    І Ви самі б у цьому переконалися, якби Вам довелося зіткнутися з нещасною дитиною, що виросла серед вовків, і леді Коко.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    І вам всього доброго.
    Ви так часто про це повторюєтеся, що виникає підозра, що ви самі себе намагаєтеся в цьому переконати ;) :)
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отож. Та скільки того життя)
    Напишу востаннє про теорію Дарвіна, бо він сам! оцінив таки її неспроможність .
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Silver bullet, на Вашу цитату
    відповім

    По-перше, Дарвін не міг пояснити еволюції, виходячи з тодішнього рівня знань біології. Наука генетика була у зародковому стані.
    По-друге, я не спеціаліст, але з молодих років пам"ятаю, коли дивився "Жизнь на Земле" від БіБіСі, що там розповідалося про проміжні між одноклітинними і багатоклітинними організмами види.
    Ось що пише Вікіпедія:
    Колониальный организм — Википедия

    Так що перехідні форми існують.
    І по-третє, якщо наводите цитату, давайте, будь ласка, посилання.
    Бо можуть написати одне, а розуміти по-іншому.
    Яскравий приклад - двозначне тлумачення фрази "нет власти, кроме как от Бога"
    Одні розуміють як "лише Бог має владу, один лиш Бог."
    Другі як: "будь-яка мирська чи яка інша влада (цар, президент, патріарх) - це влада, призначена Богом, від Бога. Ну, як костюм від Адідас. І йти проти неї, значить іти проти Бога"
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дякую за співбесіду, але ми дуже засмітили російську тему. :)Я не біолог аж ніяк, а копіпастов в інетному просторі можна знайти як "за", так і "проти" любої теорії. А ми почали від Бога і прийшли до "крыложаберных". Ну їх в болото).

    Бог изощрён, но не злонамерен
    Ця фраза була сказана Альбертом Ейнштейном на семінарі «Про закони світобудови», організованому Інститутом математики і теоретичної фізики Прінстонського університету . Вона висічена на камені, що знаходиться на території інституту.
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я теж пригадую дивився щось науково популярне, то розказували що за весь період спостереження за мікробами, а це 200 років, чи навіть 300, не спостерігається в них жодного натяку на еволюцію, і ускладнення будови, а це ж тисячі поколінь, а може і міліони...Та сама фігня і в інших видів, тобто зміни (пристосування) йдуть тільки в межах виду, але жоден новий вид не утворився, і штучно виведений теж не був :nea:
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    @Silver bullet, маю надію, що Ви не будете стверджувати, що Альберт Айнштайн сказав цю фразу саме кацапською.

    Raffiniert ist der Herrgot, aber boshaft ist er nicht.

    Цікаво, як її перекладуть Латана і Медведо))))
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Звісно не буду стверджувати)
    Одначе, я ніхт ферштейн. Хай інші перекладуть відому фразу краще ніж було)
    Я навіть з кацапської не наважилась. отаке)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Переклад точний. Raffiniert - можна перекласти як "вишуканий" , "готовий на всякі видумки",
    boshaft
    - що має злі наміри, сповнений злих намірів.

    Так що, якщо вірити Айнштайну (якого у народі звуть Ейнштейном - що ближче до звучання на ідіш), то Бог карати не буде, і попи можуть не лякати людей карою Божою.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    The Guardian: среди российских олигархов началась паника

    Законопроект о новых американских санкциях является бомбой замедленного действия для Дональда Трампа и Владимира Путина, пишет обозреватель Guardian Натали Нугеред.

    "Россия очень хотела бы избавиться от международных санкций, наложенных в 2014 году после военного вторжения и аннексии части территории Украины. Их особо не обсуждают в Британии, но они важны", - пишет автор.

    Пока ситуация развивается медленно, но в феврале может дойти до точки кипения, когда, скорее всего, будет одобрен новый законопроект, предусматривающий введение новых обширных санкций. Дональд Трамп с неохотой подписал его в августе после того, как документ был практически единогласно одобрен палатой представителей.

    В нем, в частности, говорится, что к февралю 2018 года администрация США должна предоставить подробный отчет в конгресс, в котором будут названы самые влиятельные олигархи России, их отношения с Путиным, доказательства коррупции, примерная оценка их состояний и источники доходов.

    В отношении многих могут быть введены персональные санкции, что среди прочего подразумевает заморозку активов и запрет на поездки, отмечает Нугеред.

    Внимательно изучат не только самые богатые россияне, но и их семьи, а также все, с кем они ведут дела на Западе. Таким образом, масштаб нового законопроекта превышает все предыдущие меры, принимавшиеся в отношении приближенных Путина. В том, что касается санкций, и в зависимости от его реализации, у новых мер есть потенциал дестабилизировать режим, а не только стать мелкой неприятностью для нескольких человек в окружении Путина, полагает Guardian.

    "Как результат, среди российских олигархов началась паника. Бывший помощник госсекретаря в администрации Барака Обамы Дэн Фрайд, ныне работающий в аналитическом центре Atlantic Council, недавно рассказал мне, что раньше ничего подобного он не видел. Российские олигархи пачками высаживаются в Вашингтоне с лоббистами и юристами, чтобы понять, чего им ждать", - пишет обозреватель.

    "Они хотят знать, будет ли составлен черный список с именами", - приводит издание слова Фрайда, который чувствует отчаяние в их действиях. По данным газеты Moscow Times, российские богачи не знают, как нивелировать грядущие убытки. Некоторые юридические фирмы рекомендуют клиентам оформить развод с женами и зарегистрировать все свои активы на их имя, чтобы сохранить свои средства, сообщает газета.

    Персонифицированные санкции, направленные против олигархов, создают проблему для власти Путина. Россия является авторитарной клептократией. Преданность элит президенту во многом зиждется на защите, которую он может им гарантировать. Путин готовится к перевыборам, назначенным на март, но ему необходимо удостовериться, что построенная им система управления останется в целости.

    Олигархам претят санкции, особенно те, из-за которых им становится сложнее наслаждаться своими средствами, выведенными за границу. Российский истеблишмент может петь в унисон песню патриотизма, но жить он в основном предпочитает за пределами России, прекрасно понимая, что права на собственность лучше всего гарантированы в местах, где правит закон, пишет автор.

    Между тем Трамп говорит, что ему нечего скрывать, и что он доверяет словам Путина, который отрицает какие-либо вмешательства, но на горизонте маячат санкции. "Россию уж очень сильно обложили санкциями. …Они были введены на очень высоком уровне, и это случалось совсем недавно. Сейчас настало время вернуться к примирению", - цитирует президента издание.

    Администрации Трампа еще предстоит полностью ратифицировать новые санкции. Есть множество признаков, что она оттягивает время и не спешит с этим. Но часы неумолимо тикают к дате в феврале, незадолго до российских мартовских выборов. Между Трампом и Путиным более 8 тыс. км, но они прекрасно слышат их тиканье, резюмирует автор.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. hrim

    hrim Well-Known Member

Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)