Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    От, ви, наче освічена людина - знаєте багато мов, а пишите таке, у чому геть не розумієтеся.
    Лише одне скажу: не кляніть свого ворога, який може бути зовсім не ворогом вам, а навпаки - ваш друг, який веде вашого справжнього ворога до прірви. А ще краще - ворога Отця небесного.
    Перед тим, як писате всяке непорозуміння, треба мати хоч якесь поняття. Але, якщо ви того... то можете пропустити моє повз вуха і очі свої.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якщо ви сліпі, то хто винний? Ісус відповів Дияволу: "Написано: не спокушай Бога!". Він сам з вусами і знає: кому, що і коли дати. Чи ви розумніші за Бога? В останні часи мало хто буде вірити, а чудес хіба мало? Вірніше, вони гадають, що вірять... Але тих дуже мало, на жаль...
    Отого візьміть, - Коперфілда, чом вам не чудо?
    От ви можете роз'яснити, чому краще кинути хлібом у ворога?
     
    Останнє редагування: 15 лис 2017
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А я і не ототожнюю. Мені здається, Бог мав би зробити деякі кроки для наведення хоч якогось порядку у тому світі, якій він створив. (Так, у всякому разі, стверджується у Біблії).
    Я своїми словами висловив шевченківське "А ти, Всевидящеє Око, куди дивилося звисока, як сотнями в кайданах гнали в Сибір невільників святих".
    Не треба по воді ходити, не треба мертвих воскрешати (я думаю, що так не було, а просто древнєєврейський фольклор), а просто посіяти сумніви всередині у тих, хто робить неправедне діло. Оскільки вони, якщо розібратися - у Бога точно не вірять.
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Де Ви бачили, щоб я у своїх словах кляв свого ворога? Короста - цілком виліковна хвороба, яка могла б вставити мізки тій компанії, що святотствує, прикриваючись іменем Бога.
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я так думаю, Ви особисто були присутні, коли він це казав. Ісус також, згідно з Євангілією, обіцяв повернутися, коли тодішне поколиння ще житиме. Пройшло дві тисячі років.
    Перехрестіться, змініть аватар з диявольського на щось, що менше служить дияволу, і не вступайте у диспути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То не особисто вам - то стосується кожного. Не сприймайте то на свій рахунок. А якщо не прикриваюся, то що тоді?
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @medwedo berlogsoni, якщо здається, то перехрестіться ;)
    Вас вже понесло - Богу роботу шукаєте :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То в Біблії написано, коли Диявол пропонував Ісусу стрибнути зі скелі після того, як Господь провів 40 днів посту в пустелі.
    То маєте довести. Але перед приходом своїм він направить Святого Духа, який зветься "Утешитель", який і приведе все у порядок.
    Чим вам людина -павук зашкодила? Всі його люблять.. А ви ні?
    P.S.
    Є один нюанс. Він повернувся, після того як воскрес - а потім вознісся на небо. І через 2000 років Святий Дух прийшов, як Ісус і обіцяв. Не вірите? Зря...
     
    Останнє редагування: 15 лис 2017
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо Ви вірите в Бога, то напевно читали, що Бог створив людину по своєму образу і подобію. Все інше: люди-павуки, люди-мухи - то диявольські видумки.

    Іншим відповідаю, щоб більше не повертатися до цієї теми.
    Якщо людина побудувала будинок, то вона намагатиметься підтримувати у ньому порядок. Особливо коли вона - глава будинку. А не так, що діти взяли в одному місці, поклали в другому, замість того, щоб сходити в туалет, сходили у кастрюлю на кухні.
    Якщо Бог створив світ, то чому не наведе у ньому порядок? Хоча б трохи чому не приструнить тих, хто дуже заривається?
    Потім, якщо хтось іде самозванцем, скажімо, від імені царя, короля чи президента, а той його не посилав і у вічі не бачив, то такого самозванця карають.
    Чому всякі там самозванці гундяєви, путіни та інші виступають наче б то від імені бога і їм те сходить з рук?
    Коли хтось украв у сусіда козу, а потім послизнувся і зломав ногу, то віруючі впевнені, що то - Божа кара. Невже збиття літака з трьомастами ні в чому не винних людей - менший гріх?
    По-моєму, так. Збив літак, отримай цеглину з даху на голову. Більше було б порядку у цьому світі.

    Не вірю також я і в непорочне зачаття. Має бути жіноча яйцеклітина і сперматозоїд, які з"єднуються в утробі матері, і потім починається поділ клітин, розвиток живого організму. Так було завжди, так є і так буде завжди.
    А звідси випливає, що якщо Ісус існував,- а я це допускаю, - то його батько - Йосип, а мати Марія, і зачаття відбулося так як у всіх нормальних людей. Інша справа, що потім Ісус вирішив назвати себе сином Божим. Ну, так таких випадків багато.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тут стільки запитань... Наче ви перший, хто це задає. То підіть до попа чи батюшки і він вам відповість. Якщо це не влаштовує, то шукайте самі, якщо маєте до цього бажання.
    З вашого мовчазливого дозволу (ви ж більше не будете відповідати на цю тему) я перенесу ваш допис у тему філософської істини і там буду відповідати, щоб не засмічувати цю тему.
    Але відповім на одне запитання.
    Чому Бог не наведе порядок в домі, який збудував. Можна коротко, але то буде, як у всіх. Типу "Шляхи Бога невідомі, коли збудеться - тільки Він знає...".
    Мені всю ніч не давала спати одна тварючка. Ота руда... Гоняє горіхи під підлогою, живе не спитавшись у моєму домі, краде курчат, вбиває всіх. Я не можу його впіймати, не тому що не можу, бо воно хитре, в нього є спільники які його прикривають, воно не знає правил і законів - у нього одне : задовільнити своє нутро і бажання. Але воно буде знищено і порядок буде наведений.
    Можна знищити все разом, але ж Бог милостивий і в нього інші засоби боротьби з тими потворами. Не можна просто знищити, вбити - бо тоді гріх буде всюди, навіть на небі... Задум такий: воно має знищити само себе, а люди мають допомогти йому знайти ту осинову гилляку і мотузку.
    І ще...
    За вашим таким бажанням треба вбити усіх. Бо всі грішні і брешуть, виставляючи себе невинними.
    Одна жінка взяла хлопця на квартиру. Він прийшов п'яний, з ніг валився. Жінка його вигнала.
    Потім подзвонила іншій жінці, у якох той жив раніше. А та каже: він прийшов і сказав, що його вигнали з квартири за те, що він прийшов піздно ночувати.
    Хто може сказати, хто прав, а хто бреше? Всі вигороджують себе і ще плачуть, що невинний постраждав.
    Якщо Милостивий буде бити людей за ложку варення, то хто ж буде любити Його? Його зненавидять. Бо Його ніхто не розуміє - і тому погано живуть.
     
    Останнє редагування: 16 лис 2017
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Трохи не так все це працює. Бог створив замкнену самодостатню систему, тому, в ній немає потреби щось правити в ручному режимі. Навіть якщо половина людства вимре через якусь катастрофу, то це буде усього лиш регуляторна функція системи.
    І механізм покарання ми неправильно розуміємо. Ми хочемо, щоб покарання прийшло з тонкого рівня через фізичні дії. Покарання швидше прийде до того, хто думками своїми бажає відплати сусіду за вкрадену козу. Бо саме думки є нематеріальної складовою цього світу, а не коза і не мотузка, за яку її повели, і навіть не папірець-свідотство на право володіння козою. Ось чому Іісус радив прощати. А ще, покарання прийде до того, хто має сумління, бо воно його видає у разі скоєння злочину в матеріальній площині.
    Саме тому злочинцям, які свято вірять у праведності своїх дій, цегла на голову і не падає :pardon:
     
    Останнє редагування: 16 лис 2017
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не можу сказати :pardon:
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Шкода, що ви мене ігноруіте і не прощаєте чогось. Але хотів би нагадати, що я колись розказував, як чоловік не шкодував жінку, а та відмовила йому в останньому бажанні в житті, коли той помирав. Ви сказали, типу - так йому і треба за жінок. То хто більше понесе покарання?
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Думав, відповідати чи ні. Відповім.
    Значить, коли я підказую Богу, щоб він наслав на Гундяєва і Путіна коросту, то це я йому роботу шукаю.
    А Ви коли щодня Отченаш промовляєте, то як оцінити слова "Хліб наш насущний дай нам днесь"?
    Це Ви хіба не доручаєте щодня Богу, щоб він вам хліба дав?
    А слова "і не введи нас в іскушеніє" взагалі дивні.
    Або Ви допускаєте, що Бог може дойти до того, що введе Вас в іскушеніє, або навіщо Ви йому про це щодня нагадуєте?

    Я вже мовчу про @Мих -а, який не тільки свої турботи покладає на Бога, мовляв, хай той розгрібає, а ще й іншим радить.

    А масові молитви про закінчення війни? Це хіба не завдання для Бога? Не робота? І толку від тих молитв поки що не видно. Моляться по обидва боки фронту.
    А я прошу лише легкої шкіряної хвороби для тієї компанії, яка швидко лікується дустовим милом, але заставить задуматися їх трохи зараз.

    Попам не вірю, бо попи самі в Бога не вірять. У всякому випадку, я такого попа, по якому можна було б сказати, що він вірить у Бога, я не зустрічав. Жеруть у піст м"ясо, брешуть, крадуть тільки більш цинічно, бо Богом прикриваються.
    Комунацеві не відповідаю, бо це - нескінченна балаканина, лише марна трата часу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @medwedo berlogsoni ну ви і порівняли - ваше завдання зробити зле і моє прохання зробити благе діло :)
    Замовник повинен нести відповідне покарання за свої побажання, ви так не рахуєте?

    І взагалі побажання комусь зла відіб"ється сторицею. Все, що в цьому світі відбувається з нами, є наслідком наших дій і побажань.
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Попа не зустрічав, а ксьондза (поляк, римо-католик) зустрічав. Я писав про нього в темі "Камчатка".

    @medwedo berlogsoni, мушу Вам повідомити, що і я і @ІгорМ і багато інших галичан промовляємо "і не введи мене у спокусу" - цебто українською, а не якоюсь церковнослов"янською.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Короста - це не зле. Це просто тимчасова неприємність. Яка змусила б, не маючи логічного пояснення, декого задуматись, а чи так він все робить. Можна це проробити кілька раз, якщо не дійшло з першого разу. Як тільки Путін заходить у монастир, так і виходить з коростою.
    І Ви впевнені, що якщо я попросив для Путіна коросту, то буду за це покараний стократ?

    Путіну Ваші слова сподобалися б.
    Стосовно гіпотетичного допущення Вами того, що Бог може ввести вас во іскушеніє, Ви відповіді не знаєте.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Суті прохання не міняє. Я акцентував саме на тому, що допускається спокуса з боку Отця нашого небесного.
    Я Отченаш вивчив у дитинстві від бабусі, тому пам"ятаю саме так.

    Я завершую на сьогодні диспут.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]

    А чо залізна, чо не з гімна? З гімна скрепніше, шо нє?
     
    • Смішно Смішно x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)