Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А шо тут дивуватися? Це все духовниє скрєпи... Історія повторюється. Не просто ж так свого часу каганат у Мацкві заправляв...
     
    Останнє редагування: 25 сер 2017
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Якось зранку на світанку зазирнув в сусідній сад –
    Там простий солдат Альоша 3,14здить стиглий виноград.
    Я, шаріючись, промовив: "Що ж ти робиш, руський брат?"
    А він каже: "Нада! Бо діди пошлють в наряд!"

    Старший прапорщик на службі с3,14здив зброї самосвал,
    С замполітом поділився, бо той його кришував.
    Замполіт купив машину і радіє, що нє вор,
    П’яним ту машину роз)(уячив об забор!

    Генерал, кремезний хлопець, не торгує аби чим –
    Він врагам продав ракету і у Сочі строїть дім!
    Ту ракету запустили по російським літакам,
    А народу кажуть: "Вінават ва всьом іслам!"

    Руські 3,14здять! Руські 3,14здять всьо подряд!
    Самі 3,14здять, а на інших гаварять!
    Руські 3,14здять. А як не піздіть?
    Бо їх тогда пошлють в наряд!
     
  4. tea man

    tea man 茶人

    Вони справді лишньохромосомні.

    Екс-мер Архангельська вивів на ланцюгу напівголого "Трампа" в центр Петербурга.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Sandy

    Sandy GRAND

    • Смішно Смішно x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вперше я побачив русскую дєрєвню пізньою зимою. Вже сніг топився, дерева стояли голі. Ізби чорні і нещасні, неогорожені, декотрі покриті рубероїдом.
    Доріг і вулиць не існувало - всюди багно і калабані.
    Жителі зачухані і байдужі...

    От тоді я і зрозумів значення слова "бєзнадьога"
     
    Останнє редагування: 30 сер 2017
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Сподобалось:
    "Страна прошла большой путь — от академиков Ландау и Гинзбурга до академиков Кадырова и Джабраилова."
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ще Аскара Акаєва сюди допишіть. Та і наш профффесссссор поповнив ряди
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та ну, у кіргіза дійсно є наукові винахіди. Він свій "масковський" період займається тільки фізикою.
    А що є спільного з наукою у Кадирова та "прожигатєля жизні" Джабраілова?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ці американці - просто "ізверги" якісь. Не дали людям з собою додому унітази і умивальники забрати, побити лампочки, повиривати розетки, понакладати купи по кутках.

    Коли виходили із казарм Східної Німеччини, такого тиску на рускій мір не було.



    Як Обамі, то можна було гадити по московських під"їздах - ніхто не заважав. А тут - нА тобі!
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Путин 1 сентября провел Всероссийский открытый урок

    У зв'язку з цим пригадалося:

    Сегодня праздник у ребят
    Ликует пионерия!
    Сегодня в гости к ним пришел
    Лаврентий Палыч Берия!
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Всьо, хлопці. За три перші дні вересня цього року Росія визначилася зі своїм майбутнім.
    Росія буде мусульманською державою з президентом-мусульманином.
    Першого версня у Москві в деяких школах перенесли шкільну лінійку, присвячену Дню знань, бо саме в цей день був Курбан-байрам, і сотні тисяч мусульман молилися в центрі міста.
    [​IMG]

    По-друге, вчора тисяча (тисячі) мусульман протестували біля стін посольства Мнянми (мені в даному випадку більше імпонує такий правопис, ніж Мьянма).
    [​IMG]

    І на другому фото, як бачимо, одні сивобороді діди і засмучені матері багатодітних родин.
    Вони виражають свою незгоду з діями уряду Мнянми.

    Тепер уявімо, що в Росії кандидатом на пост президента Росії висувають представника цих мирних людей
    І уявімо. що всі вони підходять до будинку ЦВК (чи як там воно зветься в Росії) з "проханням" зареєструвати їх кандидата.
    А потім, коли кандидата зареєстрували, пара цих мирних людей під час підрахунку голосів попадає в дільничу виборчу комісію (на законних умовах) і просить голову виборчої комісії уважно порахувати голоси і написати вірний протокол, а інших членів комісії (ткачих, прядильщиць, вчительок) - підписати протокол.
    І присутньому міліціонерові Пєструхіну чи Бармошіну пояснюють: Відіш, дарагой, как всьо замечателно.

    З приїхалом, Росіє!

    На другому фото - неузгоджений мітинг, і в подібних випадках поліція його розганяла, а організаторам давали тридцять діб адмінарешту. Кидали очкариків у заки і розвозили по всій Москві.

    В даному ж випадку нікого не розганяли, нікого не затримали, ні на кого не склали протокол про порушення закону.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. manur

    manur Well-Known Member

    А шо там не альо?
    То, може, уряд раші також не згідний з діями уряду Мнянми. Себто, згідний з діями расєйських магометан.
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А не альо - ніхто не знає. В тому числі і ті хлопці в джинсах. Я думаю, вони покажуть на карті ту Мнянму не скоріше, чим ми з Вами. Тобто, взагалі не знайдуть.
    Їх гарно організували, щоб показати, що в Росії мусульмани - це сила.

    Мітинг не був узгоджений з владою. Тому незаконний. Тому поліція мала його розігнати, а зачинщиків - покарати.
    Коли в подібних випадках студенти і школярі виходили із вимогами, їм приписували перешкоджання руху пішоходів і запихали в заки.
    Ви особисто зараз допускаєте, що в Росії можуть відмовити мусульманину в реєстрації кандидатом у президенти?
    Я думаю, якщо Рамзан побажає балотуватися, він буде у списку.


    Агресивні буддисти - це як їжак, що почав кусатися.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Не побажає. Я гадаю, що там є певні домовленості між ним і пуйлом. Йому й так незле (Рамзанкє Дирову). Росія дань платить і не тре відповідати за 1/7 частину суші)))

    Гадаю, що покажу. Так-с... Бангладеш, потім кусочок Індії, який називається "Східний Пакистан", а далі на схід М"янма (яка раніше Бірмою називалася).
    Зараз перевірю на карті.

    Перевірив. Трохи зблудив. Виявляється, Бангладеш - то і є Східний Пакистан)))) Але той Бангладеш на своєму південному сході має спільний кордон з М"янмою. Так що, розташування тої М"янми я вказав точно ще до огляду мапи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Поки кооператів "Озеро" займався газом та трубопроводами, та війнами за це, країну окупували чорняві в джинсах без жодного пострілу.
    Гадаю, медведо, що ви маєте рацію з гипотезою президента-мусульманина. Ммусульмани - вже така сила, добре організована, і всі вони в Москві, а не де-небудь.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Не, громадяне, не уловили вы сути :) .
    Не так давно чудный достойный человек Джабраилов устроил стрельбу в московской гостинице, его задержали.

    А тут вот Мьянма как раз во-время.

    Такой прозрачный намёк...
    Не рыпайтесь против достойных граждан чеченской национальности, иначе, полная вам Мьянма будет в Москве вашей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)