Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Виправила.
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    вумничка)))

    :give_rose::give_rose::give_rose:
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    А хіба можна цитату виправляти? Скажіть, що то не Ви написали, а написане це на харківському форумі. Най собі @Capitoshechka туди апелює;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    я там не зареєстрований)))
     
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    та ладно вам, було б через що скандал піднімати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Российских туристов поймали в отеле с двумя чемоданами "награбленного"

    Российских туристов поймали в отеле с двумя чемоданами "награбленного"
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Коли вже ті турки, египтяни і гинші зрозуміють, що те бидло на неросійських землях з самальоту лиш в намордниках випускати мож?...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. prius

    prius Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    тырить туалетную бумагу) засранцы)))
    Вспомнила, как однажды тоже из Сургута отдыхали с нами по соседству в Крыму. Это что-то невероятное: квасили так, что непонятно как выдерживало их здоровье. Просыпались они где-то в 12 утра и вялые, сонные как мухи, начинали разводить огонь в мангале. Кто-то шел за водкой. И часов до 3 ночи кочегарили, квасили, матерились, рыгали, иногда дрались, - все две недели. Моря они, мне кажется, не видели.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А ці он як еволюціонували - до Туреччини за папером туалетним мігрували.
    Видова група, що відкололася у розвитку :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. manur

    manur Well-Known Member

    То не група - то МАСИВ. Група - це ті, що там залишилися подібні до людей.......
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В Москве во время серии одиночных пикетов по всему городу задержано уже 5 человек
    В мережі з кацапів деруть лаха :)

    із коментів

    Том Джонс
    На вопрос - Зачем девушек орестовали с чистыми листами? Путлеровские псы ответили, что они писали молоком и при проверке на огонь, проявилось-,, Путин х@@ло!,,
    Вообщем, все по ленински.))))))))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мати полоненного контрактника Агеєва - вчителька англійської, про те, що син попав в український полон, узнала із передачі БіБіСі. Це - освічена особа, що має можливість черпати інформацію не лише з киселя, а каже, що була впевнена три роки що "ихтамнет".
    Син казав, що служить по контракту десь там в Росії. А у мами макітри не хватило попрохати, щоб вислав фото звідти де служить на фоні сільради, чи якогось пам"ятника. Переписувалися ж у соціальній мережі.
    Можна потім погуглити те село, той пам"ятник. Навіть із мого забитого села десятка два фото виклали патріоти села.

    Маму все влаштовувало. А те, що воно, падло, пішло вбивати людей в чужій державі, захисників держави, мирних людей, до неї не доходило. "Путінпамагі вєрнуть сина - он харошій". А що вже говорити про тих людей, що ні сном ні духом про інтернет, і жодної мови крім матюків не знають. Навіть російської. "Толстого, Достоєвского, Пушкіна" (с)

    View: https://www.youtube.com/watch?v=LgSFe7R4N-g
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. iso

    iso Well-Known Member

    Спроектуйте Ваш допис на афганську війну.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. manur

    manur Well-Known Member

    З Вашим зауваженням погоджуюся, але лиш частково.

    В часи афганської війни не було інтернету, було дуууууже мало людей в сирисири, які бували за кордоном, зателефонувати за кордон - то була таки проблема. Фактично, єдиним джерелом нормальної інформації були радіостанції "Свобода", "Голос америки" тощо. Але, їх слухало небагато люду. І ті, що слухали, не надто ділилися навіть з найближчими друзями про почуте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А я - ще менш частково.
    В Афганістан людей вводили примусово. Мого двоюрідного брата-прикордонника забрали з Карпат і повезли в Афганістан.

    А цей парняга пішов контрактиком в армію добровільно. Причому міг відмовитися їхати в Україну. Але пообіцяли гроші за те, що бєндєр постріляє - і поїхав.

    Батьки мого кузена лише здогадувалися, що він в Афганістані, плакали, у батька виразка відкрилась, робили операцію.
    Точно узнали лише тоді, коли, побрязкуючи медальками, зайшов, засмаглий, до хати.

    А ця тьотка переписувалася з сином чи по скайпу, чи по вконтакту, разів сто була можливість пересвідчитись, чи там він, де він їй бреше. Але тьотку це влаштовувало.

    Я не кажу вже про те, що нормальні хлопці прагнуть дотягнути до дембеля, а потім влаштуватися на роботу, робити щось корисне, примножувати багатсво країни.
    Мова, звичайно, не про кадрових офіцерів, які і існують для того, щоб була армія, щоб коли що - прийняти перший удар.
    Крім того, українські контрактники - це не російські контрактники. Українські, ризикуючи життям і здоров"ям, захищають країну від "старшого братка". А ті там тільки й думають, куди ще занести заразу "руського міра". Та навіть і за це не думають, а думають, як на крові людей кишені натоптати.

    Коментарі під роликом читати неможливо: "Ви ,подлиє хахли, променялі родного русского брата на європейскій безвіз"
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. iso

    iso Well-Known Member

    Я також лише частково:)
     
  18. iso

    iso Well-Known Member

    Не знаю обставин. Якщо контрактником – то добровільно, очевидно. Але чи міг відмовитися від України? Не знаю Чи прагнув поширити русский мир на захід? Не думаю. ГрошІ? Скоріш за все. На знимці – молодий. Можливо був призваний. Вирішив, що як служити, то краще за бабки. Чи знав що буде в Україні? Теж не знаю. Може хтось володіє питанням – просвітить. Говорили скайпом? Можливо підцезурно.
    Але це такий дрібний випадок, що нема про що говорити в принципі. Але стільки уваги до нього, що складається враження, що – ураа – нарешті вдалося зловити хоч одного русского не на вакаціях, і нарешті є незаперечний доказ перебування регулярних російських військ на Донбасі.

    .
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    До нього - нуль уваги.
    Обставини цікаві тим, що мати - жінка з вищою освітою, причому вчителька не якоїсь там географії чи хімії, а саме англійської, Її знання дозволяють отримувати інформацію з різних джерел, чути протилежні думки на одні і ті ж події.
    І формувати більш-менш об"єктивний погляд на те, що відбувається.
    Розповідає, що працювала на виборчих дільницях у складі комісій. Значить, бачила, як підтасовуються голоси на користь єдиноросів. Бачила, що кругом - брехня.

    Оця тьотя і є справжнім обличчям Росії.
    Знала, що син воює в Україні, а трохи що - давити на жалість. "Путінпамагі".
    Колорадські жуки жеруть картоплю, а трохи їх торкнеш - падають замертво і не ворушаться, поки не відійдеш. "Хворі і безпомічні" - ручкою, ніжкою не колише. А відійшов - знову на кущ і знову жерти.
    Щось, мабуть, символічне в тому, що руський мір вибрав собі символом колорадського жука.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. iso

    iso Well-Known Member

    А може цей дядя?;)

    Олег Михалыч 30 червня о 22:05 ·
    Вы хоть понимаете, что мы натворили?
    Четыре года назад мы жили размеренной, не скажу богатой, но нормальной жизнью. Усилия многих наших руководителей, начиная с Брежнева и заканчивая Борисом Николаевичем по укреплению дружбы и сотрудничества с Западом, предотвращение гонки вооружений, всякие там СНВ-1, 2, 3 и т.д. - канули в лету... Увы...А НАТО, как и 25 лет назад, стояли в Прибалтике, так и до сих пор стоят. Никому не мешают. Никто ни на кого не нападает. Язык не показывают. Не дразнятся. Все так чинно и благородно НЕТ! Нам же нужен стресс! Сначала тихой сапой оттяпали Крымский полуостров, не взирая на все международные договоренности по сохранению целостности суверенного государства, потом Донбасс, будь он неладен, поперек горла встал. Только не говорите, что наших военных там нет. Их там есть. И немало! И далеко не все "отпускники" отоваривались в Донецком военторге, покупая очередной "Град" или бронемашину. Тут и школьнику понятно...


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)