Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А рівень?
    Якийсь шлюсар і МІНІСТР!!!
    Різницю розумієте?
    Я ниніка бачив таких же, яких навіть в маршрутку не пустили, не те шо на міжнародний переліт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    View: https://www.youtube.com/watch?v=gMXGJorbPr4
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А то такі як Ви, пане, руськім міром зачаровані і завербовані :))) вони можуть не пити, але принципово бухають, в пошуках щастя, як "українка зі Львова" принципово розмовляє російською на Лф в пошуках доброзичливості :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене на роботі працює одногрупник Луценка - запитаю рівень.
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мені, пані, рускій мір не вперся ваапчє. Це такі як Ви, Мих, поліцайка недовчена та вам подібні, копирсаєтесь в цій величезній купі лайна, втішаючи себе тим, що буцімто являєтесь єдиними носіями генів обраної раси.
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, щодо раси, то с кацапами вона в нас єдна. А от пишатися власним походженням, висловлювати повагу до своєї нації - це нормальне явище не тільки для українців, а й для будь якої народності.
    Виказувати зневагу до тих, хто проявляє агресію, насильство до моєї країни - теж природньо.
    А от Ви поводитесь вкрай дивно. Вам так то все болить, що в усьому світі є природньо і від того складається враження що Ви чужий тут. Вам так прикро, коли кацапів лають, а за українців добре кажуть, Ви навіть приховати того не в силах, весь час захищаєте усе кацапське і лаєте українське. Вам так болить, що накрився "тайожний" союз, Вам шкода Овоща, який зливав Україну кацапії і свідомо віддав Крим, бо саме у його присутності там проводилися до того приготування. Ви й новий патруль через те ненавидите, бо в тому зміни й надія на краще.
    Знаєте, любов до Країни - це як любов до дітей, або батьків. І якщо ви ганбите власних дітей - то краще б Вам і не бути батьком. Якщо Ви ганьбите батьків, то краще б їм і не мати такого сина. Якщо Ви ганьбите Україну, то ніякий Ви в біса не українець!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Раджу заодно почати пишатися тим, що Ви народились у вівторок (не суттєво, можна і у суботу), дівчинкою і на третьому поверсі пологового будинку. Особливе пишання повинно викликати колір волосся і ім'я акушерки.
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мені прикро, що Ви вишукуєте всяке лайно в Росії і робите невірні висновки.
    Наприклад, що на Донбасі одні алкаші, наркомани, злодії і гопники. Питання, а чому ми, такі щировишиванкові, глибоко богомільні, свідомопатріотичні та підтримувані всім світом, не в стані розігнати то стадо алканафтів. Ви зараз разом з Михом в три голоси почнете доказувати, що то Росія воює. Але ж Ви так само розповідаєте, що в росії одні дауни, імбіцили і тупа алкашня. Що їхня армія надувна і ні на що не здатна. І я зразу запитую:чому найбоєздатніша армія Європи, озброєна новітньою летальною зброєю, яку нам презентувала Даля, три роки тупцюємо на місці? Чекаємо поки путін здохне? А нічого не зміниться. Чекаємо, поки росія розвалиться? Не розвалиться. А якщо, то не скоро.
    Бо висновки не вірні.
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Уявляю, як вони жити там, де нічого не любо...
    Ви б поїхали туди, де Вам все буде так, ніхто ж не тримає. :pardon::uanew::bandera:
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І замість того, щоби робити правильні висновки, Ви тішетесь, як дурник цьвочком, що якогось рогуля російського не пустили в літак. А те що ми теж являємся однією з самих питущих, на рівні росії, країною в світі, Вас не хвилює. Те, що ми знаходимся на найнижчому місці у світі по всіх показниках, Вам байдуже. Те, що всь народ України живе за межою бідності, Вам не цікаво. Бо Ви з Михом вхопили Бога за бороду і маєте на пару тисяч прибутку більше, аніж пересічний громадянин.
    Те саме і з тією гламурною мусарнею. Користі від них нема. Адекватної затратам. Картинка є, а роботи нема.
    Тому то Ви подібні на тих глупмх мамаш-квочок, які розказують, який їх син хороший, здібний, вихований і розумний, а ота 14-ти річна прошмандовка сама його на себе затягнула і тепер розказує, що її згвалтували.
    Порядний батко буде сина виховувати до смерті, вказувати на недоліки, повчати і допомагати стати гідною людиною, а не виправдовувати своє нікчемство тим, що у сусіда син ще гірший.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чому ж не любо? Мені подобається Україна, Стрий, мій район і затишок моєї квартири. Так от затишок я зробив сам. Район вибрав сам. В Стрий приїхав сам. А на Україні я народився завдяки батькам. Моєї участі в цьому не було.
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ніхто його не вишукує, лайно з кацапії само вилазе, через усі шпарини. А так як мені дійсно руській мір не вперся, то приховувати і маскувати їх лайно мені не цікаво.
    Впевненість в тому, що на Донбасі алкаші і гопники витікає з того, що поки що інших там не бачили.
    А все решта витікає з того, що існують світові закони по захисту прав людини, в яких алкаші, гопники, наркомани і проча наволоч - теж вважаються людьми.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я хочу, щоби тут було так. Я вже давно міг бути, як поважний Грон, за бугром. Хоч в Греції, хоч в Швеції. Не хочу. Хочу тут жити, як людина.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Виправдання злочинної бездіяльності нашої влади. Мене на фронт не відправлють, по вікнах не стріляють, та й хрін з ним, що вчора ще двоє загинуло. Не чоловік, не син, не батько... Бабьі єшчьо наражают.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не треба на мене вішати кацапське лайно! Через те, що вони наповзли, змішалися і тепер створюють картинку начебто й в Україні такі самі пияки і квочки тупі, звичайно прикро. Але та картинка такою ввижається лише недалеким, на яких розрахована Ваша нехитра пропаганда.
    Я таких "українців" щодня спостерігаю! Он, сидить за спиною свиня смердюча, теж псує статистику. Палить, жре пиво не соромлячись дитини, матюкається навіть при свекрусі, дитині і начальниці. Колись наповзли у Крим, вигнавши татар, а згодом і по всій Україні. Тупе, хитре, володіє однією єдиною мовою і тією безграмотно, закінчило ВУЗ що спеціалізується на радіоелектрониці, сидить днями за компом, а тямить в ньому менше, ніж нині учні у 5 класі і все що навчилося - це тексти друкувати. Зате багато вихваляється, й в свою адресу, й в адресу вилупка недоношеного, бо не вистачило клепки не робити того, що робить зле для дитини.
    Хіба я кликала ці 120 кг кацапського лайна до себе в країну? Хіба я вишукую, як Ви кажете, щось, коли воно само смердить прямо під носом, бо не миється і роками носить грибок на ногах? Хіба я того хочу, коли змушена слухати безкінечну хєрню про все, що мені не цікаво з її кацапського рота, що як залізничний вокзал - не зачиняється цілодобово і як іржава трандалайка верзе одні й ті самі нісенітниці по сто разів, багато місяців підряд?
    Так от що скажу Вам, дядя Вася: йдіть нахєр разом зі своєю кацапвою і не приписуйте нам те лайно.
    Дуже шкода, що гине патріотична молоді, а військові альфонси, що роками нажерали рила за рахунок країни - тепер виявилися суками зрадницькими і покидьками, що тільки те й можуть, як ганбити Неньку, яка їх годувала. Та я впевнена, що ми вичістимо країну від цього лайна.
    Моя мала, коли вчора прочитала в мене на моніторі назву теми "Українська мова зникне через 100 років" дуже обурилася. "Що за дурня?!" -каже. "Я одна змусила розмовляти українською вже кілька людей. Мої сини і доньки зроблять ще більше, а онуки - ще більше. Не зникне українська мова!"
    Наша @Alias, яку Ви тут ганьбите, теж з цього сміливого й усвідомленого покоління і пішла в поліцію аби туди внести порядність.
    Так, я пишаюсь своєю Країною, пишаюсь тим, що я українка, пишаюсь цими дітьми, вірю в них і впевнена, що таки ми вичистимо наші землі від кацапського лайна, що засмерділо за багато років уже все навколо.
    І нехай сьогодні немає порядних політиків з кого можна вибрати, та старі передохнуть незабаром, а порядне й усвідомлене покоління вже підростає.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А яка різниця через скільки років? Якщо людина бидло, то вона буде такою завжди
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я то бачив і щиро думав, що це тролять Юлю. А виявилося, що вона сама це придумала.

    Насміхається над нами, хіба ні?
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Як казала моя покійна бабуся: "любив вовк кобилу - залишив хвіст та гриву"
    Оце така Ваша любов...
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)