Справжнє обличчя Росії (6)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем MARTINI, 30 бер 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Духовные скрепы страны Дураков
    В стране Дураков (РФ) началась глобальная ревизия учебников


    Камрад gorlis_gorsky ведет репортаж из Абсурдистана:

    И вновь, дорогие друзья, я веду репортаж из Страны Дураков (которую по недоразумению называют "россией"):

    О запрете революции в сказке про Чипполино все уже слышали, а теперь настала очередь МАТЕМАТИКИ!
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Шантаж Путіним України щодо постачання газу має подвійне дно.
    12-04-2014 22:51

    Для багатьох наступне твердження може здатися брехливим та наклепницьким, але не гарячкуйте, дочитайте цей короткий текст до кінця.
    Отже теза: у Росії немає газу в тих об’ємах, які газпром вже встиг продати. Ба більше, в Росії просто немає газу, практично весь газ Ямалу вже добутий, проданий, а виручка пішла “в закрома Путіна”.

    Аргументом на користь цієї тези, окрім широковідомого ультиматуму Україні про $480 та передоплату, є драматичне зниження якості природнього газу для населення, як мінімум, на сході України. Хімічний аналіз газу, що надходить в східні області України протягом останнього тижня, свідчить про те, що це газ узбецький, на нього однозначно вказують: а) мікродомішки, б) низька калорійність, в) значна кількість забруднень. Також варто зважити на те, що і в середині РФ ціни на газ зростають. Ще восени 2013 року між Україною та РФ була підписана угода щодо постачання газу. В цій угоді, на відміну від попередніх, відсутній такий важливий параметр, як “коефіцієнт теплотворності”, отже РФ має цілком законне право постачати Україні замість газу повітря…

    … і вона тім добре користається! Протягом останніх 2-х – 3-х тижнів багато побутових споживачів, хто встановив лічильник, помітили, принаймні, дворазове збільшення споживання “блакитного палива” на ті ж самі потреби, що і раніше. Помічена також істотна зміна кольору газового полум’я та незвичного кольору наліт на трубах.
    Відомо також, що Туркменистан вже тривалий час практично весь свій експортний газ продає до Китаю. РФ не має додаткового якісного газу, має тільки узбецький, брудний та неякісний. І це, фактично, й було зафіксовано на сході України. Бо вже в центрі та на заході, повітряно-газова суміш made in Uzbek&Russia низької якості та нелюдської ціни збагачуєтья якісним та недорогим українським газом власного видобування.

    Отже. Україні треба негайно перевірити, що власне вона отримує від газпрому за політичною ціною. І робити це необхідно на сході. Так на сході, який саме зараз знаходиться під атакою “зєльоних чєловєчьков”…
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Finya

    Finya enjoy the silence

     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Антон РАКИТИН

    Антон РАКИТИН Well-Known Member

    О бесноватых злобных путинских совках, этих люмпенах, ходом истории выброшенных из европейской цивилизации, впору уже снимать политический римейк всемирно знаменитого фильма Этторе Скола:

    "«Отвратительные, грязные, злые »


    (фильм «Отвратительные, грязные, злые » : итал. Brutti sporchi e cattivi)— один из наиболее известных в мире фильмов итальянского режиссёра Этторе Скола.


    Эта картина неожиданна для Сколы. Показывая на экране мир аморальных, злобных, неприкаянных люмпенов, выброшенных из общества нормальных людей на дно большого современного города (в данном случае — Рима), режиссёр, вопреки традициям неореализма, стремится вызвать к ним не сочувствие и сострадание, а скорее глубокое отвращение.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Весело. Саме цікаве, шо провівши деякий час в спілкуванні з кацапотундрою я знаю напам'ять основні їхні національні ідеї, це

    -татарів знову відгеноцидим
    -Фінляндію купим
    -бандер розстріляєм
    -Америку зітрем з карти
    і т.д.

    Але я ж не сприймав це всерйоз, я думав це ахінея стандартних кацапошизанутих алкашів. А виявляється це державна політика на вищому рівні! Тобто якшо хочете знати що буде робити Путлер - читайте кацапошизанутих алкашів!
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Це не фейк? "Крысёнок" усвідомлює перш за все реакцію Туреччини і усього мусульманського світу?
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Костя Зінін
    Для всіх - 23:07

    Пишу по-русски, для москвичей, чтобы было понятно.

    Еб вашу мать! Выас же 40 тысяч вышло на марш правды! С хрена вы разошлись? Вас что, всех 40 000 пересадят или перестреляют? К вам другие не присоединятся? Собрать 50 000! Заблокировать улицы по-быстрому! Никуда не расходится! Звать других на помощь! Вы же смотрели как у нас было - через интернет, через ВК, через "Дождь"! Почему вы такие медленные в эволюции? Украина вам показала как все делается - по городах выходить и не расходится, бить ОМОН если что! Наведите в своей стране порядок наконец-то!
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це тому шо нормальні вийшли. В них раз після футболу люмпени збісилися і весь центр міста розтрощили включно з міліцейським автобусом. В гуманістів спонтанний бунт не виходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А 4 місяці тому ми всі були гуманістами, ну крім "провокаторів" з ПС. Але ж не розходились...
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну правильно, три місяці гуманно розкачувались.
     
  13. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Виявляється, в Україні є російські заробітчани
    "Все больше граждан Российской Федерации, которые проживают в Украине, хотят иметь украинские паспорта.
    Более 100 человек из Одессы, Донецка, Луганска и Киева уже обратились в общественную организацию за помощью в получении документа с трезубцем. У них пока нет ни вида на жительство, ни гражданства, хотя в Украине они работают уже более 10 лет."
     
  14. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

  15. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  16. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    В Слов’янську сепаратисти погрожують розстрілом прихильникам єдиної України

    [​IMG]
    фото:REUTERS

    Житель Слов’янська розповів про погрози з боку сепаратистів під міськвідділком міліції після того, як він заявив, що виступає за єдину Україну
    Про це йде мова в сюжеті місцевого телеканалу "С-ПЛЮС".
    «Вони одразу почали погрожувати. Сказали, що всіх, хто буде за єдину Україну, вони будуть розстрілювати. В них купа зброї, яку вони захопили і вони мені погрожували зброєю. Якщо я ще раз прийду, то вони мене розстріляють», - зазначив він.


    http://youtu.be/dqUSrMaupOw
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Finya

    Finya enjoy the silence

  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Добкін х***ло!
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)