Спортивне харчування

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем xtra, 15 сер 2007.

  1. wlad

    wlad Well-Known Member

    а як то довести? ніхто не перевіряв... краще ті порошки не споживати...
     
  2. Marox

    Marox New Member

    Дякую, за цікаву інформацію!
     
  3. Laune

    Laune Active Member

    І я проти спортивного харчування! Вважаю, що його повинні вживати тільки професійні спортсмени, а не аматори, які відвідують спортзал 3 рази на тиждень, як я.
     
  4. Kotigoroshko

    Kotigoroshko Member

    Я просто споживаю достатню кількість білків природного походження. Стрьомно хімію ковтати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Laune

    Laune Active Member

    Це сьогодні просто модно вживати спортивне харчування, а завтра з'ясується, що воно шкідливе для організму. І що тоді?
     
  6. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Почав вживати такий протеїн із шоколадним смаком замість ранкової кави ~ моментально підвищився тиск з 80/120 до 95/120

    2016-12-12 12 02 50.jpg

    Будьте обережні
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    То всьо через те, жи там кацапетською пише на упакуванню:sad:
     
  8. tyomich

    tyomich New Member

    Повністю підтримую. Правильне харчування дуже важливе при занятті спортом. Я раніше не звертав уваги на харчування і результат буде не дуже, а потім розумні люди сказали, що в мене не зовсім правильний підхід)) Знаєте, після того як я переглянув раціон свого харчування результати зовсім інші))
     
  9. olegtoy

    olegtoy New Member

    один раз я приймав та дуже потiм пошкодував, в организмi повинен бути баланс, а ви хочите його порушити.
    [​IMG]
     
  10. realproman

    realproman миється в бані

    3 раза в тиждень, це ще досить не погано :)
    Я відвідую майже кожний день) але почав відчувати втому) вирішив спробувати спортивні енергетики, а також вітаміни) результат досить гарний!) став відчувати себе краще) продовжую займатись спортом
     
  11. MigdilKa

    MigdilKa New Member

    А какие именно витамины?
     
  12. INnokentia

    INnokentia миється в бані

    У меня муж всегда спортивное питание через интернет заказывает, сейчас собирается вот купить l-карнитин в киеве https://bcaa.ua/zhiroszhigateli/l_karnitin , говорит, что цены здесь довольно таки приемлемые, по сравнению с другими магазинами. Будет пробовать, позже могу о качестве продукта отписаться)
     
  13. micel

    micel Active Member

    Я займався в залі трохи менше року, купував на розетці спортивне харчування Syntha-6 - гарний смак, м'язи качаються, але підвищився тиск, з'явилась агресивність, чого в мене ніколи не було. На упаковці написано - зроблено в США. Одним словом, кинув і спортивне харчування і відвідування залу...
     
  14. innokentiyK

    innokentiyK Member

    Харчування само собою потрібне правильне, однак коли хочеться підсущитися або навпаки масу набрати, то непогано мати допоміжний засіб, від якого немає шкоди якщо застосовувати правильно. Я для цього завжди с тренером консультуюсь, він мені порадив брати амінки і решту на bodyform.com.ua щоб на підробки не попасти.
     
  15. Lorna

    Lorna Member

    Я приймаю тільки протеїн іноді і протеїнові батончики:) Приймаю нечасто і у виняткових випадках. Протеїн - коли хворію, наприклад, або коли зовсім немає часу приготувати щось, ну всяке буває:blush: Батончики у мене на випадок, якщо сильно солодкого захочеться, та й взагалі лежать завжди в сумці, на всяк випадок)
     
  16. Milinda

    Milinda миється в бані

    Згодна, чому всі білок називають хімією? він просто конценрований, та приймати його треба так, як написано в інструкції
     
  17. Orlica

    Orlica Member

    Мій чоловік приймає казеїн перед сном- це протеїн с довготривалим ефектом, його можно приймати і вдень, коли необхідно, ось тут можна почитати У ньому дуже багато амінокіслот, які дуже корисні і не кожна людина може впродовж дня забезпечити себе потрібною нормую білка. А для спортсменів не можна бути голодними, щоб не руйнувалися м'язи. Нічого страшного нема в протеїні, треба просто його правильно приймати.
     
  18. Easysqueeze

    Easysqueeze New Member

    Привіт, якщо цікавлять протеїнові батончики, роблю на замовлення:) є доставка по місту 0634056010
     
  19. nicksmolly

    nicksmolly Member

    На мою думку - спортсмена-любителя "поза 40" - спортивні навантаження вимагають обов'язкової підтримки організму. А чим його підтримувати, кожен вирішує для себе. Благо пропозиція зараз величезна.
    Я особисто регулярно вживаю вітамінно-мінеральні комплекси, що містять кальцій та магній. Це потрібно для кращої роботи серця та судин.
    А коли були проблеми з колінними суглобами, то епізодично дуже допоміг глюкозамин хондроітин.
     
  20. alexbordug

    alexbordug миється в бані

    Рекомендую магазин в якому часто купляю спортивне харчування, тут можня купити креатин по дуже привабливій ціні, доставляють завжди швидко, всім задоволений!
     
а де твій аватар? :)