Спортивне харчування

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем xtra, 15 сер 2007.

  1. xtra

    xtra New Member

    Підскажіть де можна придбати спорт. харчування (креатин, л-карнітин)
     
  2. ~KOLOBOK~

    ~KOLOBOK~ Well-Known Member

    Відповідь: Спортивне харчування

    Лiпше їсти натуральне- тунець особливо рекомендую, рубопродукти ,а також натуральнi соки
     
  3. Apaullo440

    Apaullo440 Well-Known Member

    Відповідь: Спортивне харчування

    З питань придбання якісного спортивного харчування за доступними цінами звертайтесь за тел. 80984969940 Євген Літвінов.
     
  4. KenGoo

    KenGoo New Member

    Відповідь: Спортивне харчування

    яка ваша думка про креатин та анімал пак, чи вартує їх вживати.
     
  5. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Спортивне харчування

    Що ми тварі якісь щоб таке вживати? :)
     
  6. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Відповідь: Спортивне харчування

    Можливо, це слово просто означає не "призначено для тварин", а "зроблено з тварин" :)
     
  7. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: Спортивне харчування

    Я знаю только одну безобидную добавку "Фемилак 1, 2" - пищевая добавка для беременных, содержит в себе полный витаминный комплекс и вес список необходимых микроэлиментов. Приобрести его можно в Антошке.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Спортивне харчування

    спортивне харчування - то коли ставлять перед вами миску вареникв і дивляться, за який час ви то подолаєте.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Спортивне харчування

    А потім одягають памперс для зважування?
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Спортивне харчування

    Ви не розумієте що таке спортивне харчування....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Спортивне харчування

    А як на предмет спортивного голодання?
    Колись, коли я ще ходив до школи і займався дзю-до, пам"ятаю, як перед змаганнями, до зважування, ніхто нічого не їв, а перед самими змаганнями напивалися води.;)

    Питання в тому, що молода людина не завжди відчуває негативні моменти в своєму житті і в своєму раціоні. Принаймні зразу. Гонитва за результатом ( доволі примарним, до речі) примушує забути про те, що за певним досягненням життя не закінчується...
    Зрозумійте мене правильно, я не закликаю не довіряти всім препаратам, але спортсмени - теж люди, онуки яких будуть потім їх лікувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ArMaGeDoN

    ArMaGeDoN New Member

    Відповідь: Спортивне харчування

    Привіт народ! Дайте відповідь на питання. Чи є протеїн шкідливий для організму а точніше "Вансітон Екстра 90" ? І чи зовсім протеїни шкідливі ,чи можна замінити чимось іншим нешкідливим .
     
  13. АланВ

    АланВ New Member

    Я тільки розпочинаю займатись бодібілдінгом . Підскажіть Який протеїн кращий .
     
  14. rayan

    rayan Member

    Мабуть влізу не в своє діло, але найкращий протеїн це мясо, риба, рис і т.д. Якщо хтось має бажання вживати харчові добавки, то денна доля таких білків не повинна перевищувати 20-25 відсотків (особливо для початківців). Виробник протеїну не дуже суттєвий, бажано щось з відомих (зайди в магазин порадять).
    По харчуванню бажано почитати літературу. Хоча рецепт класичний: на 1 кг твоєї маси 1.5 гр білку (можна й до 2,5 -3 гр, але то чуть важкувато). І не забувати про вугливоди і жири (так. вони теж важливі! :)). Пропорції приблизно білки/вуглеводи/жири = 25/60/15 або 30/60/10 (для екстрималів). ;)

    Вансітон слабкий протеїн, по досвіду навіть занадто. А протеїн шкідливий, бо життя шкідливе:))) А як серйозно, все шкідливе в непомірних дозах. Щодо протеїнових добавок то головне не переборщити, основний білок береться з мяса, риби і тд. Добавки тому й добавки що вони не мають перевищувати 20 -25 відсотків твоєї потреби в білку (звичайно хтось назве цифру 30-40 відсотків, не заперечую але не бачу сенсу, кусок курки смачніше полюбому).
     
    Останнє редагування модератором: 3 бер 2009
  15. Engineer

    Engineer ..........

    АланВ,http://sportswiki.ru/ -енциклопецдія куча всього різного є
    так як на рахунок адрес магазинів? знаю укратлет в центрі. а ще де є ?
    діє тільки при аеробних навантаження при силових толку з нього 0. принаймні мені.
     
  16. Народ, якщо Вам потрібний : проеїн, креатин, енергетики, жироспалювачі...та багато різного...звертайтесь =)
     
  17. dyn

    dyn New Member

    Можу порадити магазин де я купую у Львові спортивне харчування
    (це не є реклама) protein.lviv.ua
     
  18. BaracudaUA

    BaracudaUA Member

    Спортивное питание дешевле чем в нете! Вопросы в ЛС
     
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А для дівчат потрібне спортивне харчування,якщо займаюсь суто для себе,для задаволення і покращення фігури.?І де можна придбати хороші вітаміни Омега 3?
     
  20. LannisteR

    LannisteR New Member

    Якщо є зайві гроші - купуй протеїн та л-карнітин (енергетик і жироспалювач). Це за бажанням.
    Проте я раджу просто правильно харчуватись і пильнувати, щоб білка в твоєму раціоні було достатньо.
     
а де твій аватар? :)