спорт товари

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем sqim, 20 жов 2010.

  1. indias

    indias миється в бані

    У вас не буде стояти хазяйство, от чим погано. Мій друг каже, що красень то красень, але вже з жінкою не виходе шось...
     
  2. GalaZportugala

    GalaZportugala New Member

    Купила собі фітнес-браслет Gear Fit - це така крута річ! Реклама и правда не збрехала: можна ділитисяя своїми досягненнями з іншими(ми з подругою бігаємо кожен день зранку і змагаємося, кто більше пробіжить!). І телефона можна не виймати для прийняття виклику - все кирується браслетом! Чудо, а не техніка)
     
    Останнє редагування модератором: 26 лют 2018
  3. andreyrun

    andreyrun миється в бані

    Займаюсь бігом, то в основному купую для цього речі в Китаї. Доставляю їх через фірму. Привозять досить швидко, користуюсь в основному авіа доставкою, досить не погано по швидкості та ціни. Вони спочатку доставляють його в Київ, а вже з нього розсилають по Україні.
     
    Останнє редагування модератором: 20 лют 2019
  4. solomun

    solomun New Member

    Зараз мені здається вигідніше купувати оригінальні кросівки для спорту в інтернет магазинах. Я для себе вибрав ось цей сайт WERARE - интернет магазин оригинальных кроссовок, одежды и аксессуаров, там дійсно сучасні моделі з умереннной ціною. Раніше бігав в дешевих, але коли взуваєш наприклад Адідас останніх поколінь, це земля і небо
     
  5. ababagalamaga

    ababagalamaga New Member

  6. Mertold

    Mertold New Member

    а що саме треба? ось магазин https://sportmania.online/ Брав гантелі собі 2*20кг, асортимент великий, є з чого вибрати. В звичайних магазинах ціни вищі і асортиментом не радують...
     
  7. Mertold

    Mertold New Member

а де твій аватар? :)