спорт товари

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем sqim, 20 жов 2010.

 1. lopi

  lopi миється в бані

  р е к л а м а
  Й чим це воні погані? Розкажіть, бо дуже цікаво!
   
 2. Mayave

  Mayave Member

  Мене теж цікавить це питання, що в них такого поганого? Я займаюсь біля 2 років в залі та завжди приймав протеїн, так як без нього дуже тяжко отримати добову норму із звичайого раціону. Зазвичай, я замовляю необхідне спортивне харчування на http://спортивноепитание.in.ua/proteiny/ Тут перевірена якість та приємна ціна. Тому мені трошки не зрозуміло, чому не можна його приймати!
   
 3. manur

  manur Well-Known Member

  @lopi, @Mayave, не переймайтеся. Я майже впевнений, що особа, яка це написала, досить далека від предмету обговорення. Ну, десь чула дзвін, та не знає, де він )))) І жодного аргументованого пояснення надати не зможе.
   
 4. indias

  indias миється в бані

  У вас не буде стояти хазяйство, от чим погано. Мій друг каже, що красень то красень, але вже з жінкою не виходе шось...
   
 5. Vaniya

  Vaniya New Member

  Та, через інтернет треба замовляти, так дешевше виходить. Я от собі не щодавно купив непогану сумку адідас на tremp.com.ua/sumki купив за 1200 гривень
   
 6. Guzul

  Guzul New Member

 7. Mixailo

  Mixailo New Member

  Краще купувати в інтернет-магазині nike-kiev.com так дешевше буде і зручніше вибирати одяг та взуття
   
 8. svetkalux

  svetkalux New Member

  На сьогодні, з такими цінами перейшла майже повністю на інтернет покупки. Щоправда, доводиться добряче пошукати щоб натрапити на хороші пропозиції.
  З одягом інколи виручає Модна каста, взуття купувала востаннє ось тут, дуже задоволена залишилась. І тут дешеві ціни, але лише через СП.
  З текстильом дуже багато сайтів, на промі можна пошукати.
   
 9. Anfi

  Anfi Member

  Я заказываю через интернет, мне кажется так дешевле, та и выбор больше. Вот, например, недавно для занятий фитнесом приобрела себе каремат. Покупку совершила в интернет магазине товаров для дома Compot.com.ua™ - мульти-магазин товаров для дома, дачи, туризма , хороший выбор за доступную цену))
   
а де твій аватар? :)