спорт товари

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем sqim, 20 жов 2010.

 1. lopi

  lopi миється в бані

  Й чим це воні погані? Розкажіть, бо дуже цікаво!
   
 2. manur

  manur Well-Known Member

  @lopi, @Mayave, не переймайтеся. Я майже впевнений, що особа, яка це написала, досить далека від предмету обговорення. Ну, десь чула дзвін, та не знає, де він )))) І жодного аргументованого пояснення надати не зможе.
   
 3. indias

  indias миється в бані

  У вас не буде стояти хазяйство, от чим погано. Мій друг каже, що красень то красень, але вже з жінкою не виходе шось...
   
 4. Vaniya

  Vaniya New Member

  Та, через інтернет треба замовляти, так дешевше виходить. Я от собі не щодавно купив непогану сумку адідас на tremp.com.ua/sumki купив за 1200 гривень
   
 5. Guzul

  Guzul New Member

 6. GalaZportugala

  GalaZportugala New Member

  Купила собі фітнес-браслет Gear Fit - це така крута річ! Реклама и правда не збрехала: можна ділитисяя своїми досягненнями з іншими(ми з подругою бігаємо кожен день зранку і змагаємося, кто більше пробіжить!). І телефона можна не виймати для прийняття виклику - все кирується браслетом! Чудо, а не техніка)
   
  Останнє редагування модератором: 26 лют 2018
 7. Tessiko

  Tessiko миється в бані

  Не розумію, нащо витрачати час на магазини, яких ніхто не знаэ? Краще, я вважаю, купляти товари в крупних мережах, де можно одразу подивитися та поміряти. Абож замовити те, що необхідно в шнтернет-магазині цього магазину. Наприклад, у СпортМайстера свій магазин в інтернеті sportmaster.ua/ru/catalog/gnochiy_odyag53-sukn16 . Ще як варіант - можно у Польщі замовити, це іноді навить дешевше виходить.
   
 8. andreyrun

  andreyrun миється в бані

  Займаюсь бігом, то в основному купую для цього речі в Китаї. Доставляю їх через фірму. Привозять досить швидко, користуюсь в основному авіа доставкою, досить не погано по швидкості та ціни. Вони спочатку доставляють його в Київ, а вже з нього розсилають по Україні.
   
  Останнє редагування модератором: 20 лют 2019
 9. Rob

  Rob New Member

а де твій аватар? :)