спорт товари

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем sqim, 20 жов 2010.

1. lopi

lopi миється в бані

Й чим це воні погані? Розкажіть, бо дуже цікаво!

2. manur

manur Well-Known Member

@lopi, @Mayave, не переймайтеся. Я майже впевнений, що особа, яка це написала, досить далека від предмету обговорення. Ну, десь чула дзвін, та не знає, де він )))) І жодного аргументованого пояснення надати не зможе.

3. indias

indias миється в бані

У вас не буде стояти хазяйство, от чим погано. Мій друг каже, що красень то красень, але вже з жінкою не виходе шось...

4. Vaniya

Vaniya New Member

Та, через інтернет треба замовляти, так дешевше виходить. Я от собі не щодавно купив непогану сумку адідас на tremp.com.ua/sumki купив за 1200 гривень

5. Guzul

Guzul New Member

6. GalaZportugala

GalaZportugala New Member

Купила собі фітнес-браслет Gear Fit - це така крута річ! Реклама и правда не збрехала: можна ділитисяя своїми досягненнями з іншими(ми з подругою бігаємо кожен день зранку і змагаємося, кто більше пробіжить!). І телефона можна не виймати для прийняття виклику - все кирується браслетом! Чудо, а не техніка)

Останнє редагування модератором: 26 лют 2018
  7. Tessiko

Tessiko миється в бані

Не розумію, нащо витрачати час на магазини, яких ніхто не знаэ? Краще, я вважаю, купляти товари в крупних мережах, де можно одразу подивитися та поміряти. Абож замовити те, що необхідно в шнтернет-магазині цього магазину. Наприклад, у СпортМайстера свій магазин в інтернеті sportmaster.ua/ru/catalog/gnochiy_odyag53-sukn16 . Ще як варіант - можно у Польщі замовити, це іноді навить дешевше виходить.

8. andreyrun

andreyrun миється в бані

Займаюсь бігом, то в основному купую для цього речі в Китаї. Доставляю їх через фірму. Привозять досить швидко, користуюсь в основному авіа доставкою, досить не погано по швидкості та ціни. Вони спочатку доставляють його в Київ, а вже з нього розсилають по Україні.

Останнє редагування модератором: 20 лют 2019
  9. Rob

Rob New Member

а де твій аватар? :)