Спорт-це життя!

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем gjhjcznrj, 19 кві 2017.

  1. gjhjcznrj

    gjhjcznrj New Member

    [​IMG]
     
  2. gjhjcznrj

    gjhjcznrj New Member

    Спорт стає засобом виховання тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного. В.А.Сухомлинський
     
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Спорт - це хвороби, каліцтво, передчасна смерть...
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    водка-сіла. спорт-магіла
     
  5. gjhjcznrj

    gjhjcznrj New Member

  6. malkolm

    malkolm Member

    фізкультура і спорт - два поняття
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Угу.... я вам більше скажу : горох і капуста - теж два поняття. Навіть три не получицця... А про штири і вогорити не варто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. malkolm

    malkolm Member

    як кажуть Фізкультура – лікує, спорт – калічить.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. VovaIvanov

    VovaIvanov миється в бані

    Спорт завжди був важливим - зараз це ще й модно. Я займаюсь футболом з дитинства - це
    моє хобі та життя. Зараз, як перейшов на свій хліб, став приділяти увагу хорошiй формі та взуттю - це важливо. Всі речі для футболу купую в одному інтернет магазині - Футбольный магазин Footballstyle.com.ua. Футбольная обувь, бутсы, экипировка, атрибутика в Киеве и Украине. Задоволений широким вибором і ціни у них непогані.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Інформативно Інформативно x 1
  12. djaksonman

    djaksonman миється в бані

    мені більше подобається кататись на велосипеді, шкода що не має друзів бажаючих їздити разом((
    коли часто почав їздити, почав розмірковувати над придбанням нового велосипеда, однак в технічних характеристиках не сильний, можливо кто підскаже стосовно цього велосипеда ᐈ Велосипед 28" Cannondale CAAD Optimo Claris (2019) купить в Украине: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Запорожье - цена, фото ⋙ отзывы в интернет-магазин LISOPED
     
  13. TatianaKravzuc

    TatianaKravzuc миється в бані

    повна дурня, у всьому має бути розум, якщо спортом займатися з розумом, то все буде нормально і він принесе лише користь
     
  14. Kostyantin

    Kostyantin New Member

    Спорт - сила, та коли працюєш багато, на спорт сил не вистачає. А ще й паління заважає :sad:
     
  15. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    треба почати займатись собою!!!
     
  16. PavloL

    PavloL Member

    Колись Черчилль зізнався, що ніколи не займався спортом, тому й прожив так довго. Можна сперечатися, але кожному своє)
     
  17. Yasey

    Yasey New Member

  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Знаю круті яйця.
    А круто схудла - це як?

    зі
    @Yasey, якщо Ви вже прийшли знову, то може привітаєтеся, чи шо?
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Спорт, який життя - то це професійний, треба розуміти?
    Тоді це важка праця, шкода здоров'ю- до каліцтва і на пенсію молодим...Це наднавантаження на нервову систему: щастя від перемоги і величезне розчарування від програшу. Є спорт, який забезпечує за кілька вдалих років на все життя, але частіше такого щастя у спортсменів нема. В 30-35 - в аут, і шукай тренерський хліб. А це невеликі гроші, якщо ти не олімпійській чемпіон.
    Я б могла багато чого розказати на цю тему.
    А просто спорт для задоволення, коли ти не в "системі" - то корисно. Якщо є на спині мускулатура, то довго не будете страждати отими хондрозами та радікулітами.
    Якщо не запускаєте себе до 100кг, то не будете хекать в 40 років, піднімаючись по сходах, не буде діабету та високого тиску.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

    Напевно під словом "круто" вона має на увазі рекламу зробити)
     
а де твій аватар? :)