Спам в мобільному зв*язку

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Iriska, 27 лис 2009.

  1. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Вже звикла на милі реагувати на повідомлення типу "Новые девушки и парни" як "пожалітись на спам" і видалити... Створила пошту на мейл.уа з максимальним рівнем захисту від того хламу... Але...:ireful1:
    Останній тиждень на сигнал смс :bad: в телефоні можу сміливо не реагувати, але звісно реагую, бо "мало-лі"...
    Три дні поспіль мені пропонували "оцінити нові можливості віасат" не тільки смс-ками, але і тупими звінками... виникало щире бажання на незнайомі номери говорити: "Телефон Довіри, слухаю Вас...":crazy:. Аптека "Едельвейс" пропонує зупинити грип, купивши імунін-нортон... шкода... тільки недавно перейшла на касперського... цікаво цей імунін-нортон, так само тормозить оперативку, які і його однойменець:scratch_one-s_head:?! Також складається враження, що мій номер переплутали з тою, яка "усілєнно" бореться проти грипу... Тепер пропозиція купити все що тра і ні, в престіжшоп... так ніби мені до повного щастя тільки товарів, а-ля Гучі не хватаєо_О...

    Як заблокувати таку радість? Оператор МТС, КПК Асус... Програми плану СПБ блокують тільки звінки, але не смс...
     
  2. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    ну треба просто менше свій номер світити серед різних "шопів"
    хоч і кажуть, шо то конфіденційна інфа, але продається "на ура"))
     
  3. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Я його ніде і не свічу... В моєї сестри те саме і в сина, якому 8-м років (мобілку я йому купила місяць тому, номер знає 5-ро людей), а от спільне між нами окрім родини - оператор, і... контракт.
     
  4. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    тоді треба шукати причину там... в головний офіс пряма дорога зі скаргою))
    хоча відмажуться звичайно, але хоча б "пошугаєте" їх
    напевно хтось базу реєстрації комусь зливає, бо в мене і КС і МТС (але не контракт) і нічого не приходить...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Дiйсно, МТС вже примахав спамом. Хоча кожен раз, коли вже ось-ось вирiшую пiти посваритися у їх ЦОА, спам на певний час припиняється :)))
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Мене постійно дістають за особистим номером UMC, причому їхні номери не визначаються.
    Пропонують якісь квитки на гастролі російських театрів, причому за скажені ціни.
    Просив викреслити мій номер з бази, потім став їх посилати - все одно дістають.
    Мав підозру на одну компаху ("Премьєра"), куди я ніколи не звертався. Адміністратор зухвало сказав, що в них 500 співробітників, які просто перебирають цифри в номерах мобільних операторів. Це, мовляв, їхній бізнес. І до нього , адміністратора, теж іноді телефонують.

    Не знаю, як із ними боротися.

    А щодо мою. операторів - я просто наказав відключити спам.
    Дівчина кол-центру зажадала уточнень - "а з яких саме номерів ?"
    Відповів - "з усіх коротких! Думайте, інакше поскаржуся головному інженеру на вашу некомпетентність".
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В мене на польську карточку чуть не щодня приходить спам типу "відішли смс і виграй козу під плотом". Можна якось заблокувати смски від конкретного номеру?
     
  8. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Мдя... в мене Ютел, приходить раз/два на місяць смс інформативного характеру, на зразок "ми збільшили покриття....у нас день народження тому вам подарунок...купіть контракт і виграйте ноутбук" і т.ін., себто не набридають зовсім :) А в чоловіка Лайф, то теж купа спаму і навть телефонують, але тут вже їх не пошлеш, бо говорить "робот" :-\
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Через колл-центр.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А мені раз прислала спам моя кредитка. Приходить смс:

    Наші з тобою можливості виросли,
    безвідсотковий кредитний ліміт
    збільшено до....
    Твоя кредитка
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    прихватбанк рулить їх безвідсоткові кредити надто дорого обходяться
     
  12. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    М-дя... скоро кредитки почнуть говорити... мол: "Ти шо гониш? У тебе ЗП не позволяє брати цей ноут у кредит..."

    Два дні спокою від спаму. Це така благодать, але вже дико насторожує... З чого б це?!
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповіли, що мені треба назбирати з 10 таких смсок і прийти в офіс оператора, щоб глянули якого типу смски заблокувати. Бо з того номера відсилаються смски також з попередженням про те, що надходить час до поповнення рахунку і інші важливі повідомлення..
     
  14. syavych

    syavych копач

    А мені не приходить спам... Може я якийсь неправильний :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    :))) Нас двоє неправильних :) Маю БіЛайн (приватно) і КСтар(контракт) і теж не приходить
     
  16. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    А це шо? Якiсь зоофiльськi розваги? о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    це тому що відсилав СМСа козел -імпотент. Нє? :))
     
  18. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Дбайливі блін... Щойно Сільпо на Шевченка порадували, що знижують ціни на СОТНІ товарів... Бляха-муха..., мало того що я просру більше бензину ніж їхні знижки... так ще й навряд серед тих СОТЕНЬ (прямо так і виділено в смс) я знайду щось корисне для себе... Питання...: Якого милого засмічувати мобільний простір непротрібною інфою?
     
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    мля, накаркав. Тільки що прийшло з Сільпо про
    . Залишаю syavych_а в городом одіночєствє :)
     
  20. syavych

    syavych копач

    відчуваю що ненадовго, бо Сільпо і мій номер тєлєфона знають :cry:
     
а де твій аватар? :)