Сонливість

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Ivanqa, 14 лют 2014.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    До речі, в україномовному інтернеті можна знайти багато інформації про причини сонливості, якщо шукати слово "сонливість".
     
  2. Varan

    Varan New Member

    як і завжди, треба звичайно більше часу спати, і не буде ніякої сонливості. І їсти добру їжу.
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Вот власне одна з основних хронічних причин недосипання багатьох людей саме інтнрнет!
     
  4. Olenall

    Olenall миється в бані

    кажуть - сири визивають сонливість (100 гр та більше
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Хммм а моя дитина їсть кожен день сир, і більше ніж 100 гр. Але щось за ним сонливості не помічала!
     
  6. Slav

    Slav Well-Known Member

    Якщо людина спить кожного дня 7-9 годин, і її посеред дня мучить сонливість, то це значить, що в неї є певні проблеми зі здоров'ям.
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Вот і мене теж турбує іноді сонливість по серед білого дня, сплю іноді 7 год а іноді 5-6 год
     
  8. Slav

    Slav Well-Known Member

    Якщо сонливість торбує іноді, то це так деколи буває, що вночі через якусь причину (наприклад, понервувалися) добре не виспалися і через це в день докучає сонливість.
     
    Останнє редагування: 12 чер 2015
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ага або якщо серед білого дня поспати то в ночі потім важко заснути)
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Нічого собі, які пізнання.
    Геніально, більше слів немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Slav

    Slav Well-Known Member

    На форумі кожен висловлює свою власну думку, а не відчитується перед кимось за свої знання. :) Тим більше, ніхто не зобов'язаний відчитуватись перед якимись при[censored].

    З медичної літератури можна взнати, що сонливість деколи може докучати здоровій людині, але якщо сонливість посеред дня постійно докучає людині, яка нормально спить 7-9 годин на добу, то це свідчить, що в неї є певні проблеми зі здоров'ям. Я це сам не придумав.

    А якщо ви не згідні з моїми твердженнями, то попробуйте їх аргументовано заперечити. Ваш нервовий допис більше нагадує тролінг, чим якусь нормальну аргументацію.
     
    Останнє редагування: 24 чер 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Nalila

    Nalila Member

    За собою помічаю, що в мене сонливість виникає на зміни у погоді. Люди підказали, що це є метеозалежність. Знайшла доречі прогноз на Гісметео https://www.gismeteo.ua/ua/weather-lviv-4949/gm/ геомагнітного стану. Але як їм користуватись і що робити в ці дні?
     
  13. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Можливо перед цими днями дорбряче висипатися))
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    ним
     
  15. Nalila

    Nalila Member

    Так, можливо, а ще думаю що в саме ці дні відпочивати, але ж не звжди виходить.

    Так, пробачте)
     
  16. VolyaMey

    VolyaMey миється в бані

    Мені здається,що таку проблему варто вирішувати потихеньку. Тобто почати з очевидних причин.Наприклад -вам мало 7 годин для сну ,а потрібно 9. Чи лягати варто раніше(пізніше),вставати раніше(пізніше). Може почати робити зарядку враці чи вмиватися холодною водою. Якщо це не допомає варто звернути увагу на те,чи добре провітрюється ваша кімната. Якщо в ночі душно,то ви ніби і спите,але сон поверховий. І виходить,що зовсім не висипаєтесь. Також уважно ставтесь до свого спального місця. Зручний у вас диван чи ліжко? Може вони винні? Поспіть в іншому місті чи змініть матрас (http://marketmebeli.com/ru/produkciya/ortopedicheskie-matrasy/). Якщо і це все не допомагає,то тоді точно потрібно йти до лікаря. А вся ця перевірка займає пару днів. Бережіть себе!
     
  17. AAnzhela

    AAnzhela Active Member

    в мене визивають сонливість ці кляті дощі (((
    і плюс сири на бутерброді ;)
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В людей криниці попересихали а її "кляті дощі" стидалаби сі така молода а вже ниє...
     
  19. AAnzhela

    AAnzhela Active Member

    це було ніби до красного слівця...
    молода не молода - дощі не люблю
    і криниці в мене не має
    нажаль...
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Діти асфальту...:facepalm:
     
а де твій аватар? :)