Сьогоднішня влада України (після майдану) підконтрольна РФ .

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mylnyk, 25 кві 2014.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Не словом, а ділом, я вважаю що майдан привів до влади людей які підконтрольні РФ і діють виключно в інтересах РФ, незважаючи на слова.
    Я не знаю що вони там говорять мені то не цікаво , я бачу факти а всі факти свідчать про те що теперішня сучасна сьогоднішня влада України працює на інтереси Путіна і РФ .
    Факти:
    1) Крим здали без жодного пострілу
    2) АТО (анти терористична операція) - не більше ніж фікція , треба ввезти по 100 БТР/БМП / броньованих хамерів + по 10 танків і ввезти по військовій частині в кожне окуповане диверсантами місто оточити кожну будову захоплену сепаратистами і обстріляти її з танків зрівнявши з землею. У Кожному місті (обласному центрі) є військові частини є танки є піхота є бронетранспортери і т.д. При введенні реальних військових сил боротьба з сепаратистами -диверсантами справа 1 дня.
    3) РФ може ввезти війська в Україну протягом 6 хв - 10 км від кордону України при швидкості сучасного танка 100 км\год то 6 хв їзди. Що зроблено у відповідь ? - нічого
    Заміновано кордон по всій довжині протипіхотними і протитанковими мінами ? створено перешкоди ? бетонні блоки , спеціально повалений ліс та ін. ?
    підтягнуто Українські танки до кордону ? НІ у Верховної ради ВІДПУСТКА виконувачі обов'язків президента\премєра\ міністрів і т.д. і т.п. зробили якісь дії ??? о_О оголошено воєнний стан ? НІ !!! Йде виборча компанія у президенти України :facepalm: я перепрошую, але якщо Путіну захочеться то за 12 годин буде бліцкріг і не буде президентом чого бути
    Східна Україна і можливо західна буде взята так само як і Крим .
    Що ж друзі - Слава Україні ! готуймо білі прапори та хліб з сіллю для дружніх миротворців з РФ :rock:

    P.S. я дуже далекий від армії і від війсmкової термінології але я знаю швидкість танку і знаю що є такі штуки, як міни :blush:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Kojariv

    Kojariv Well-Known Member

    я знав що така тема рано чи пiздно зъявиться:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    :facepalm::facepalm::facepalm:
    1) 2) і 3) може довести, що влада слабка, але що вона працює на РФ маячня.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Kojariv

    Kojariv Well-Known Member

    :facepalm::facepalm::facepalm::)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Kojariv, 100% бездіяльність = 100 % згодна і підтримка ! є такий жарт
    так от курка готова ;)
    Є ще інша приказка
    " що робити дівчині якщо її гвалтують ?
    - розслабитись і отримувати задоволення "
    ось так я можу охарактеризувати дії нашої влади по відношенню до сепаратистів \ диверсантів \ окупантів \ агресорів і т.п.
     
  6. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    не думаю что так все просто как вы описали.
    лет 20 назад я бы тоже подумал.
    поскольку молод был и горяч
     
  7. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Mylnyk і що? Які пропозиції?
     
  8. Kojariv

    Kojariv Well-Known Member

    нiяких. теж саме:dance2::haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    bayard, аргументы есть ??? такого гавна как Оружие у нас целые склады мы даже разоружаться хотим , всякие там утилизации проводим и т.п. говорят всегда что оружия осталось больше чем нужно ... ну и где оно ??? мин нету ? бульдозеров нету ? что бы ров прокопать 5 на 5 метров , колючку ежи поставить, линию Мажино строить надо , а НЕ копать ров метр на метр как сейчас - смешно ведь о таком рве даже говорить - по телевизору показывать .
    да у нас тех танков что ... травы в поле .

    ---------- Додано в 21:43 ---------- Попередній допис був написаний в 21:39 ----------

    Kojariv, Пересічному населенню ? - готуватися до партизанської війни простому населенню - готувати ті ж коктейлі молотова жителям східних областей - влучно кинута пляшка з бензином у район бензобаку танка з сусіднього будинку - дуже дієва штука, а ще можна здобрити той коктейль багатьма штуками ( не буду описувати рецепти) в інтернеті можна знайти ( наприклад тією ж "серебрянкою" - алюмінієвим порошком який доступний у кожному 2-му буд магазині) .
    Робити запаси зброї і т.д. і т.п. врешті решт бути готовим що завтра під вікном буде танк РФ - і діяти відповідно до цієї тези.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Feba

    Feba Well-Known Member

    а аваков на кого работает?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Зарано робити такі висновки.
    Якби Київська влада була підконтрольна РФ, вони б все робили без шкоди для Москви, тихенько і без ризику санкій. Бо санкції російську економіку просто доб'ють.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    kjk, Європа не відмовиться від Газу бо свого нема :) . Доки санкції дадуть про себе знати - України не буде як суверенної держави , а її вже нема :blush: Крим вже - не Україна , Донецьк теж і т.д.
     
  13. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    я не собирался спорить:) в чем-то вы правы, но у тех действий которые вы описываете есть четкой определение - боевые.
    да может быть демократия и зашла слишком далеко, но вы понимаете что та бойня которую вы описываете это как раз то чего добивается Путин.
    украинской армии не нужно демонстрировать тупую наглость какую продемонстировали военные РФ в Крыму.
    они не будут стрелять даже если среди сепаратов есть 1 человек из мирного населения.
     
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Олігархи України не розуміють що в них заберуть бізнес ? якщо Україна стане Федерацією РФ .
    Олігархи певно вже домовились з РФ і тому сплять спокійно . а Влада і представляє тих олігархів замилюючи людям очі тим " співанням гімну "
     
  15. Feba

    Feba Well-Known Member

    ну про восток вы поспешили.. не знаю как в Донецке. а у нас в Луганске если выйти за периметр этого быдлятника с аквафрешами - через метров 100-150 развеваются наши украинские флаги, все тихо и спокойно, весна, все цветет.. и только кусочек центра города засран колорадами
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Буде експорт з США. Будуть везти з Затоки.
    А от РФ без європейського ринку - подохне. Нафта і газ 70% російського експорту.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    А в Росії пишуть, що наша сьогоднішня влада підконтрольна Держдепу США :)
    А Ви пишете, що Кремлю :)

    Може, наша влада насправді нікому не підконтрольна, а просто-напросто робить багато недолугих та суперечливих речей в силу своєї тимчасовості та складної ситуації, яку не в змозі повністю контролювати?

    Я не виключаю наявність агентів впливу різних сторін, але про підконтрольність говорити...дуже натягнуто.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Feba

    Feba Well-Known Member

    ох.. ну ладно еще Турчинов с его очередными 48 часами ультимамтума всем, кто мимо проходил, но Аваков...:facepalm:

    хочу напомнить как его назначение встретили на Майдане- выступление Степана Хмары ( про авакова с 2 минуты)
    https://www.youtube.com/watch?v=omBHTEPqMnc
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Треба не забувати що останні роки міністром МВС був бандит, а міністром оборони етнічний росіянин.
    Міністрів забрали, все решта лишилося.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    1) мы не поддавались на провокации в Крыму - и что ? Крым уже РФ
    2) минирование, рвы, окопы, укрепления, маневры, на своей территории - это не бойня , это подготовка ,
    3) у нас есть статья за сепаратизм в УКУ ( уголовном кодексе Украины) и есть статья в законе о милиции, на которую ссылалась предыдущая власть Януковича, в которой говориться что если есть угроза для милиции, она имеет право стрелять на поражение , если у так называемого мирного населения в руках оружие и они не готовы сдаться - стрелять без предупредительного вверх. Опять таки среди сепаратистов - мирного населения по самому определению быть не может , если среди - значит сепаратист. Для мирного населения есть хороший способ - окружить колонной танков здание\територию дать ультиматум либо выходите без оружия либо через 15 минут стреляем всех без разбору - кто не вышел - уже мирным населением считаться не может .
     
    Останнє редагування: 25 кві 2014
а де твій аватар? :)