Соціальні мережі - зло, або залайкай мене до інфаркту.

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем Pan profesor, 1 кві 2016.

  1. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    Зараз тотально молодь живе, втупившись в екран смартфона чи планшета. Деколи їдеш в транспорті, і аж смішно від тої картини. :mocking: Замість того щоб виглянути у вікно, і помріяти про щось, або просто подумати над життям, треба втупитись у смартфон, щоб полайкати фотки френдів. :facepalm: І боронь Боже пропустити одну фотку, тоді тобі теж не лайкнуть, і будеш як дура сидіти з нелайкнутою фоткою! Або якщо маєш пів години часу, поки їдеш, треба цей час не прогайнувати, і понаписувати під фотками френдів щось типу: "бАгіня"чи "красавіЦА", і обовязково лайункти. І не факт що вона саме бАгіня, а не якась уродка, але це не має значення, бо треба все лайкнути! о_О А якщо вже все полайкала, то можна пройтись по списку друзів онлайн і написати їм "як справи".
    Потім коли приїдеш на роботу, не забудь зайти в соціальну мережу і погодувати там свою ферму, посадити квіточки і моркву. І звісно поспілкуватись з такими як і ти "роботягами" про насущні теми типу: "Боже сьогодні лише вівторок, коли вже буде та п'ятниця" або "коли впаде той клятий сніг?" або "коли вже настане та клята весна, скільки ще буде валятись той бридкий сніг" . :cofee:
    Курва, то шо таке твориться? :vinsent:
    То як ви, шановні форумчани, до того ставитесь, і чи є світло в кінці тунелю на вашу думку, чи ми і далі будемо деградувати і вимремо як мамонти? :smokedup: :)))
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не "кіко" а "тіко"...банєку :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Seven Sky

    Seven Sky Active Member

    Дуже слушне питання. Але мені здається воно корелює з питанням відмінностей поколінь. Кожна наступна генерація має інші мотиви, інші цінності, інший спосіб життя і найчастіше він незрозумілий попередньому поколінню.
     
    Останнє редагування: 21 гру 2016
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Де вона тут?
     
  6. Seven Sky

    Seven Sky Active Member

    нехай мені грець. виправив
     
  7. windrunner

    windrunner Active Member

    хм.. ну особисто я завжди читаю книги з телефона, а не заліпаю у соц мережах. а взагалі нічого дурного в них не бачу. розвиватися вони ніяк не заважають, якщо у когось залежність від лайків, то це лише його проблема. я не вважаю, що це глобально всіх стосується.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)