Собаки! :)

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем terRen, 12 вер 2014.

  1. iso

    iso Well-Known Member

    І я про це. І поки пси не перегризуть сотень людей, не заразять сказом (а вакцини в Україні так і нема - здається) - служба гицлів не відродиться.
    А хто рахував? Ск. покинутих, а ск. розплодилося.
    Боже, як усе запущено - мабуть в хроніку перейшло - совок називається. Завжди (чи на сході, чи на заході) пане було виразом поваги до вільної людини, господаря своєї долі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сьогодні прочитав унікальний вислів: "Жанна Д'Арк підсунула свиню французам, бо англійці тепер на них плюють".
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Шевченко Тарас перевернуся тричі в гробу... (
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тут я не поділяю Вашої думки. Не маю нічого проти собак і уваги до них. Сама із зарплатні щомісяця виділяю на їжу безпритульним собакам, нехай яким дивним то може комусь здаватися.
    Я лише хотіла підкреслити, що тема дописів не натякала на таку вже зайнятість чи стурбованість проблемами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Дуже шкода, що Ви почали дуже багато писати і не приділили часу, щоб більше почитати. Бо тоді б Ви не робили хибних висновків про співрозмовників. Ви ж на форумі, а не блог пишите. ;)
     
  6. iso

    iso Well-Known Member

    Це Ви про що?
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я лише написав, що "ЗАНАДТО УВАГА". А то міг би і про Паніна згадати...:bad:
    А взагаліто я притримуюся думки "Чоловік, який хоч раз довів свою правоту дружині - давно розлучений".:rock:
     
    Останнє редагування: 20 лип 2017
    • Смішно Смішно x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тарас так полюбляв панів, що штабелював би їх живими у ямку... Як і совєті, до речі... Чи ви не любите читати Шевченка?
     
    Останнє редагування: 20 лип 2017
  9. iso

    iso Well-Known Member

    Було колись — в Україні
    Ревіли гармати;
    Було колись — запорожці
    Вміли панувати.


    Підняв шапку — човни стали.
    «Нехай ворог гине!
    Не в Синопу, отамани,
    Панове-молодці,
    А у Царград, до султана,
    Поїдемо в гості!»


    А він хоче, щоб слухали,
    Як старці співають.
    Дарма праця, пане-брате:

    Хвалилися гайдамаки,
    на Умань ідучи:
    “Будем драти, пане-брате,
    З китайки онучі”.


    Щоб не було поговору,
    Панове громадо!
    Я присягав, брав свячений
    Різать католика
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. LMV

    LMV Well-Known Member

    Так, поведінка собак базується на условных и безусловных рефлексах(рос), а людина є РОЗУМНА, то чому таке ставлення до них. Тоді треба міняти місцями. Ви правильно кажете, що хто любить собак- ненавидить людей. А за що їх любити і величати???Певно, не всі такі. Я поважаю львівян за їх патріотичні почуття, це є стержень нації, якщо можна так сказати. Доречі, дуже вдячний львівським хлопцям які допомогли мені завезти 50 будок і 2 вольєри у Франківський притулок(благодійна організація "Дім Сірка"), де на протязі 10 років, зібрані 150-200 песиків були під відкритим небом і ч-з кожну зиму вимирали (залишалося3-5 собак). І так кожен рік! Кому це потрібно? Бізнес на людях, бізнес на тваринах ......Так, я люблю тварин. Я не кічуюся дорогими машинами і бульдогами на своїй оборі, бо у мене їх немає, я не приймав присяги на вірність України у 91-му році, на відміну від "інших"..... Я люблю свій край, але без людей....
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    +
    +
    = Вінегрет

    Колись при штурмі фортеці тамплієрів военначальник запитав:
    - Мій Короле! Як я розпізнаю хто з віруючих наш, а хто не наш?
    - Вбивай всіх, Бог відбере своїх...

    А ви знаєте, що велика більшість холопів, які підтримали Б.Хмельницького йщли за ним тільки тому, що пани вже сиділи кісткою в горлі?

    Просто кидатися словами, що було раніше і говорити на чорне - біле : не кожний зрозуміє. А вірші такі про панів-козаків є багато писак писати. Запорожці були не панами-козаками, а товаришами-браттями.
    Не правду написано у вашіх віршах. Або ви знов не зрозуміли витівки Тараса, та гумору козацького.
     
    Останнє редагування: 20 лип 2017
  12. iso

    iso Well-Known Member

    А навіщо?
     
  13. iso

    iso Well-Known Member

    То не мої, то Шевченкові;)
    Якось не годиться ставити Шевченка в один шерег з усякими-там писаками:dntknw:
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я знаю. Іван Підкова.
    Ленін теж писав і навіть більше має томів своїх зібрань. І "виконав бажання Тараса" навіть, щоб жили у сім'ї великій. Але ви знаєте, чому його не читають вже. А колись і вчили.
    Ніхто не знає, хто є хто в душі... І що таїться за нею - тим більше. Можуть прийти німими, а піти ще й глухими, плякати і плякати, жалітися і ридати...
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Бузина вам посміхнувся.)
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хм... Спартак, Разін, Пугачов, Гуска, Робеспьєр, і т.д. - всі створила напругу виходить... А ми так співали і шанували їх... А Павка Корчагін! М-м-м! Ви часом не із "колишніх"?:victory:
     
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Колишніх кого?
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Бузина вже нікому не посміхнеться
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
Tags:
а де твій аватар? :)