Сніданки. Що їсте?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем mirawoo, 15 бер 2011.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Не визнаю інакшого сніданку, ніж кава і цигарка ;)

    Ну хіба як нічку працював і знаю, що наступний день також буде робота... Тоді в хід іде вівсянка, ячна, пшенична каша, припахнена якоюсь травою, як варіант - кефір чи йогурт без присмаків, без нічого.
    Зїсти щось масне, гостре, солодке чи ще яке з яскравим смаком зрання просто не зможу...
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. deva

    deva Well-Known Member

    спочатку стакан води, через півгодини кава. А щодо того щоб поїсти, то вже хочеться аж в годині 11, в цей час я на роботі. Але часом снідаю сиром зі сметаною.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Кава і шось до кави - деколи канапка зі сиром, деколи шось печене, якщо є.
    Буває, що знаю, що не буду мати можливості поїсти довго, то тоді снідаю якоюсь кашкою чи омлетом. Малий на сніданок завжди просить щось молочне
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. moskal

    moskal Active Member

    Большая кружка чая и два бутрика с красной икрой или семгой.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Олігарх,нє?;)
     
  6. moskal

    moskal Active Member

    Не!Но могу себе позволить !Опа включилась "галицька" жаба!!!:haha: Пишите в личку,угощу .
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..



     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Svjato

    Svjato Well-Known Member



    П'ю стакан чистої води. Коли приходить апетит до їжі - каша гречана, плюс салат, плюс м'ясне. Потім пів літри чаю чорного без цукру.

    Іноді зранку інші каші, пластівці на молоці т.і. ...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  10. moskal

    moskal Active Member

    Живу хорошо т.к. работаю.А угостить могу !!!!:give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Andr

    Andr Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. - не пришло в голову относить это к завтраку :) Я тоже пью чистую воду (полстакана) сразу как встаю, и где-то за полчаса до остального, но кофе натощак уже не пью, позаставлял себя завтракать месяц-два, втянулся, тут не в организме всё-таки дело, а в привычке. И вроде не особенно жаловался на здоровье до того, а чувствовать себя стал настолько лучше, что как будто ещё раз курить бросил :)))
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. moskal

    moskal Active Member

    Вы подумали ,что Вы спросили ?Для честных людей конечно есть,а для других ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я вилітаю з хати 7.40.....притому всьому сідаємо снідати о 7.00, я б фізично не встигала пів години чекати,хоч знаю,що це не правильно прокинувшись одразу їсти, але зранку такі гонки по хаті,шо вже про це не думаєься.:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. deva

    deva Well-Known Member

    в мене трошки режим спокійніший, на роботу саме раніше можу йти на 8 год, але це дуже рідко, частіше на 11 год, то зробила для себе це звичкою
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Andr

    Andr Well-Known Member

    Для чесних людей якраз нема. :nea: Як не працюй - все одно получиш... недалеко від мінімуму

    Ага, щоб не офтопити: зранку їм бутерброди з чаєм
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Venus

    Venus translator

    Ми завжди їмо щось інше на сніданок. Сьогодні, наприклад були налисники з сиром, булочки домашні (вчора пекла), смажені яйця, чай, котлети (для чоловіка ;)). Ще дуже люблю давати своїм на сніданок "лінивий бьорек" (лаваш з фаршем під соусом, запечений в духовці ) - бо порції вистачає на 2-3 сніданки.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. mirawoo

    mirawoo Well-Known Member

    я вже просто слинки ковтаю!!! дякую за ідею - приготую на обід :) а фарш с соусом в лаваш класти, чи соусом поливати сам лаваш потім?
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    я снідаю на роботі))) в офісній кухні) так як вічно просипаю та запізнююсь, а снідаю або кашами, або омлетом, або канапками, або кефіром, по різному бува)
    але найбільш полюбляю вівсянку на сніданок)мням:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Кава з молоком - обов'язково. Так як снідаємо з дитиною і майже на цілий день будемо переважно без гарячого (дитина до 14.30 поки не прийде зі школи, а я до вечора)- то сніданок завжди і гарячий і поживний.
    Варіанти:
    ліниві вареники (тісто як на сирники, з ваніллю, овальні брусочки варяться в окропі), сирники.
    Сир кисломолочний, вівсяна каша на молоці, прикрашені-присмачені домашніми ягодами у власному соку (негусте і не пересолоджене варення) - вишня, абрикос, полуниця. Деруни, смажена картопля з квашеною капустою, інколи домашня випічка, шарлотка чи "швидкий медівник" (вечірня, звісно).
    Гарбузяна каша на молоці з галушечками чи з пшоном (знову ж таки, по периметру зверху з ягідками-варенням, так набагато смачніше :) ).
    Якщо вже геть нічого - гарячі бутерброди з плавленим твердим сиром.

    P.s. Як же це я забула - млинчики! (не "бліни", а "оладушки"). Я їх роблю на кефірі і додаю терте яблучко просто в тісто - дає особливий смак.
     
    • Подобається Подобається x 9
а де твій аватар? :)