СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Liliya, 6 лип 2007.

  1. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    мені здається, принаймні так нас вчили в школі, що ВІЛ від матері до дитини передається лише через молоко і природні пологи. Тому коли вагітна стає на облік, то добровільно може безкоштовно обстежитись на ВІЛ. У випадку, якщо мама-позитивна, тоді народження відбувається кесаревим методом (невпевнена що це добровільно) і забороняється грудне вигодовування.
     
  2. Ascorbinka

    Ascorbinka Well-Known Member

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Умо, на жаль плацента захищає дитя не повністю, і навіть якщо вагітній ВІЛ-інфікованій вводити спец. препарати (а це, здається, майже примусово) - ймовірність хворої/здорової дитини 50/50.

    Пам"ятаю, що коли ходила вагітною з Владом, дуже багато шуму було ... тоді якраз прийняли, що ВІЛ хворі не зобов"язані повідомляти лікарю свій статус:ninja: . - оце взагалі абсурд на мою думку. Про гепатит В ти маєш попередити, а про ВІЛ - ні:ireful1: :aggressive: Якби моя воля - брала б аналіз на ВІЛ на рівні з іншими обов"язковими ... от попадаєш в лікарню - беруть всім поголовно кров з вени (і не дуже роз"яснюють на що саме) - цукор крові, RW (сифіліс), гепатит В і т.д.. А вже як хочуть на СНІД взяти - мусять у хворого дозвіл просити, бо він скаргу в суд подасть, якщо без дозволу. Ну не смішно??? Ну пролежиш ти пару днів в одній палаті з хворим на сифіліс, ну буде кіпіш потім, але ж виліковно. А якщо ВІЛ-СНІД??? :no: Сивій-згадуй чи не було контакту з кров"ю сусіда (ситуації то всякі бувають, і болячки різні)...
    Медики хоч і зобов"язані розглядати всіх хворих як потенційних ВІЛ, на практиці роблять радше навпаки ... Якби знали напевне - то ймовірність підхопити ВІЛ в мед. установах була б значно нижчою.

    Чому до ізоляції в туб. лікарні або інфекційне в-ня ставляться нормально, а до ізоляції ВІЛ-інф. для лікування в спец. установу - це вже права ущемляєм, пригноблюєм і т.д.:ireful1: А наші права??? на безпечну мед. допомогу без сюрпризів???
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ascorbinka

    Ascorbinka Well-Known Member

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Ще хотіла б попросити батьків відповісти чесно ... якби ваша дитина гралась в пісочку з дитиною алкоголіків (наркоманів і т.д.) - що візьме верх??? гуманність чи інстинкт батьківства??? Як поступите ви? Хай бавляться дальше чи наголосите на правилах гігієни своїй дитині, щоб бува чого не підхопило?
    3 роки тому я щиро жаліла всіх бомжів і купувала їм булочки, а зараз порвала б на куски, якби тільки спробували наблизитись до моєї дитини. Те саме з ВІЛ. Жорстоко, несправедливо, негуманно, але чесно. Я вже доросла, і знаю як застерегтися, а от дитина ще не вміє і не знає. Тому своє дитя до певного віку оберігала б.

    отаких, що хочуть аби не вони одні були приречені - в спец. лікарні без права на амністію. А всі адекватні хай живуть нормальним життям, працюють, вчаться - до них тільки повага, що не зламалися. І безплатна мед. допомога, коли вже непрацездатні.

    Ех, тре йти спати, а то понаписую зараз такого, що вранці соромно буде читати
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Ітак вимираєм, приріст населення з мінусом - народжуємо мало, емігруємо на заробітки, а тут ще й снід.
     
  5. Michel

    Michel Member

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Учені: Оливки допомагають у боротьбі зі СНІДом

    [​IMG]

    Іспанські вчені з університету Гранади і клініки Карлоса III у Мадриді знайшли в оливках сполуки, що до 80% скорочують сферу дії Віл-інфекції.

    У ході вивчення складу оливок фахівці відкрили противірусні властивості речовини maslinic - кислоти, знайденої у воску від шкірочки оливок. Ця кислота запобігає дії serin-protease - ферменту, що використовується Віл-вірусом для поширення заражених бактерій у позаклітинне навколишнє середовище.

    Причому вчені наголошують, що maslinic або crataegolic-кислота - це терпен з антиокисними й антираковими ефектами. Вона була отримана з маслинової олії та листя оливи.

    Варто зазначити, що іспанські медики вже запатентували близько 10 продуктів, що будуть розроблені на основі цієї кислоти для лікування небезпечного захворювання.
     
  6. Melown

    Melown Well-Known Member

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Найнадійніший препарат від СНІДу для жонатих: "спидома"!
    Найнадійніший препарат для холостяків: "списам" !
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    особливо якщо врахувати, що частка заражених статевим шляхом (навідь з розмаїтими збоченнями) - значно менше, ніж половина...
    Скажімо, "СНІД на кінчику голки" - більш популярний....
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Приїхали... Тобто СПІДоносець може порізати свій палець і ...


    Та якщо продавець хліба вхопить невинну шкіряну хворобу рук, щоно негайно відсторонять від робочого місця !
    Розповідала співробітниця: в їхньому будинку дівчина почала гуляти з африканським студентом. Причому вигляд того студента був підозрілим. Сусідсьські хлопці з тим "афро" "ввічливо поговорили" - не подіяло.
    Тоді на дверях під"їзду та в ліфті з"явилися плакатики:

    "Если дочка с негром спит -
    У нее возможен СПИД !"

    Подіяло! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Жорстоко, але чесно. Поки здорові хочемо захиститися від хворих, та коли людина стає сама однією з таких хворих... Думка різко змінюється, душа нестерпимо болить від самотності. Мабуть, знати напевно цього не хочу та на все воля Божа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Michel

    Michel Member

  11. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Я думаю,що з таким фінансуванням медичної галузі як в Україні,наша
    держава незабаром скотиться до рівня африканських країн:scare: .
    А ще це зневажливе ставлення до ВІЛ-інфікованих в державних установах.Я диву даюсь як ці нещасні люди це витримують,хоча ці
    стереотипи не мають під собою ніякого піднгрунтя-при побутовому контакті вірогідність інфікуватись =0.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Michel

    Michel Member

  13. Michel

    Michel Member

    • Подобається Подобається x 3
  14. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Як і пташиного грипу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Яскравий ролик на цю тему
    http://video.bigmir.net/show/36273.

    Ось один з коментів після перегляду:
     
  16. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    дякую, що написали. я читаючи перші дві сторінки думала, що то мені прийдеться написати, що є й інші думки щодо вірусу :)
    а вони є, слава Богу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Michel

    Michel Member

  18. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Хто видумав таке, той ворог людства....:ireful1:
     
  19. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Есть простой способ проверить.. Берёте кровь ВИЧ-инфицированного больного, вводите себе, и проверяете. Если через три-шесть месяцев у Вас не разовьётся СПИД - значит Вы правы, если разовьётся - Вы ошиблись. Когда можем приступить к проверке? :)
     
  20. Michel

    Michel Member

    Відповідь: СНІД в Україні! Що ти про це думаеш?

    Украинские СПИД-диссиденты сделали сенсационное заявление, которое прозвучало на Международной Конференции «Информационно-волновая терапия и новая медицинская парадигма», которая состоялась 12-13 октября 2007 года в г. Киеве.
    http://bigbord.net/news/zdorove/67166.html
     
а де твій аватар? :)