Всяке різне

СНИ

Posted by Pushystik on 24 кві 2007 відповідей - 1.924
  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Снилось, що Вас VasMT в армію забирає? :)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    То шось не понятне було, побачив його спину, такий собі старший трохи худий чоловік, на якому форма ідеально лежить!
    Сідав в машину, вроді жигулі якісь чи шо.... Не помню, здається темно синього кольору

    ---------- Додано в 01:19 ---------- Попередній допис був написаний в 01:18 ----------

     
  3. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Люди в чорному викликали на двобій, їх було п'ять але за лопату взявся тільки одін.Білісь на чорних та гострих садових лопатах:) Якімсь зворотним форхендем відходячи взад від випаду противника зніс йому верхівку черепу. Схоже як у фільмі Вбити Біла ,верхівка ч. підлетіла вгору.Але сам "ніньзя" залишився живий.
     
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А мені приснився глист:))такий білий,довгий..я його чимось розрубала ..і його стало два.До чого б це?
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Чомусь мені "домашні сни" сняться про квартиру у Львові, де жила від народження 22 роки. Потім ще на 5 різних квартирах жили, але щось не пригадую, щоб з ними щось снилось. Всі події відбуваються там в батьківській квартирі. Чому то так?

    І от цієї ночі сниться, що я там виглядаю з вікна і бачу трьох жовтих каченят на дереві. До них підкрадається крокодил і одне каченя забирає в пащу. А воно не дається (як на малюнку "Никогда не сдавайся!") і починає душити того крокодила. Виривається з його пащі, бере за хвіст і давай тим крокодилом вліво-вправо лупити по дереві. Я витягнула телефон, щоб це зняти на камеру (погодьтесь, не щоденне видовище :))) ), а ті каченята почали в мене камінням кидатись! І розбили 2 шибки на балконі. Потім 2 каченята бігали по квартирі, і я намагалась їх прибити шваброю або в коробку впіймати. Але не виходило. Потім одне каченя виглядало як жовтий комар з ниток, друге теж розлізлось в формі. І ніби здохли.

    Я нічого не курила на ніч :)))
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Значить пила:haha:)Ну ти й фантазерка!
     
    Останнє редагування модератором: 1 гру 2010
    • Подобається Подобається x 4
  7. ParubokRapid

    ParubokRapid Active Member

    сниться щось щоночі, чи жахи якісь, чи драми, чи навіть еротичні сни.. Але лікарі кажуть, що змістовні сни - то не дуже добре. Краще, коли нічого не сниться, тоді краще відпочиважш під час сну
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Допомагав хірургу, стояв поруч і виконував його вказівки (дай те, прибери се).
    Не сподобалося , нерово якось .
    Перевелі хвюрером в стрілки охорони або СБ лікарні. Головний лікар каже - точно тiе сподобається, різати нікого не треба і платимо більше
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Locke

    Locke невиправний реаліст

    :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    йой, чогось мені снилось, що я побачив UnKnown!
    І це враховуючи те, що я її фото навіть не видів, в маршрутці їхали, о таке то....:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Може теж форумом навіяло, не знаю до чого.:dntknw:
    Мiстечко як у вестернах хатинка типу гамеріканскій котедж але вивіска чи шильда замість звичного на вайлдвесте "Saloon" -Баня.
    PS
    Тих хто в бані помиють , напоять і музика їм файне зіграє та дівки станцюють, тільки писати не можуть, але це в житті не головне щоб було куди писати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    чув, шо кольорові сни свідчать про шизофренію. кому які сняться?
    Я особисто не помню.
     
  14. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Кольорові завжди , часто тактильні із запахами. Повна шизо ?(напевно не в патологічної формі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    То ви мене шизіком обізвали? [​IMG]
     
  16. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Мені часто їжа сниться, бо годую малечу і сама постійно голодна ходжу:mocking:. А ще часто сниться що у малого зуби виросли, при чому всі зразу:pardon:
     
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В мене завжди,коли сплю не на своєму ліжку,сняться якісь фантастичні сни.Сьогодні снилося,що брала участь в боях без правил:crazy::crazy:Виграні там гроші передавала для Ромка.І ще снилося,що я з Ромком говорила по телефону і радила йому брати участь в таких боях,бо там багато платять і можна непогано заробити:crazy:
    Хора,нє?
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Нє!:)
    Просто *причина* вагома:mocking:;):give_rose::blush:
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Таке кажуть, мабуть, заздрісники, яким кольорові сни не сняться :)
    Мені постійно тільки кольорові сняться. Чорно-білих не пригадую взагалі. Майже щодня пам'ятаю свої сни. Навіть протягом дня можу згадати що снилось.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. victorys

    victorys позитивчик :)

    А мені якось кілька днів тому снилось, що їдемо з друзями в Єгипет.. Не знаю чому саме туди і не памятаю, чи сон був ще перед тим бардаком, який там зараз твориться, чи вже після того як почались ті страйки..
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)