СМС з номеру 777

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем poetka, 2 сер 2013.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Привіт!

    Розповім вам свою історію...Почалось з неадекватних повідомлень в соц. мережі, і вульгарних коментарів на викладені мною фото, я від цього позбулась долучивши даних осіб у чорний список,понеслось на емейл, усяка дурня, я навіть не читаю,одразу автоматом відправляється в спам,отож вони вже зрозуміли,що через мейл і соц. мережі мене не дістати і не вивести з себе, на днях почалась атака на мій телефон з номеру 777 відправляються все тіж нездорові повідомлення, я у відповідь ніколи і нічого поганого не писала і не висловлювала, бо не вподобляюсь таким дурним,аморальним і вульгарним людям. Питання стоїть в тому,у який спосіб заблокувати вхідні повідомлення з цього номеру, може хтось стикався. Я правда не читаю ці повідомлення автоматично просто видаляю і ніяк вже не реагую, просто цікаво,чи є така можливість і може хтось має програмку ,щоб закачати на телефон блокування такого роду повідомлень. Оскільки я в цьому не розуміюсь,знайомих хакерів немаю, правда маю знайомих правоохоронців :)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я б звернувся до оператора звязку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Олю, повідомлення з номеру 777-то є смс із офіційного київстарівського сайту (там є функція відправки безкоштовних повідомлень з інтернету на мобільний). Щодо блокування - яка в тебе модель телефону? Треба з цього почати, а там будемо думати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Миху, я дзвонила, вони нічим зарадити не можуть, кажуть,що не блокують смс з цього номеру,тільки якщо в телефоні є спец програма якась,яка автоматично відсікає ті смс, ніби як спам на мейлі....
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Коли мене діставав по телєфону нєкій Тарас Крив"як,я поставив на телефон вотуво програмку.
    На якийсь час мав спокій.
     
    Останнє редагування: 2 сер 2013
    • Подобається Подобається x 1
  6. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    То все жаба когось так мучить за мої торти і квіти,що пишуть таку гидоту,а ще певне точно до церкви ходять, прочитали на ДП,як одна форумлянка позитивно відгукувалась про мої цукрові квіти.... і понеслась не те, що іронія а просто людська ненавість,ше такого не чула і не бачила (Бог милував)

    ---------- Додано в 20:14 ---------- Попередній допис був написаний в 20:12 ----------

    Іспанко, в мене старенький нокіа 6300, не смартфон... і як його туди закачати???
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Тільки через юсб шнур, через програмку Nokia pc suite (диск з програмкою мав би іти разом з телефоном).
    Перенесла тему у більш підходящий розділ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Дякую!!! Треба десь шукати тепер цей диск :sorry:
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Спробую і цей варіант,дякую Ромко, видно ці люди, не знають що таке справжні людські цінності і якщо вже тебе дістають, то нічого святого в тих людей не залишилось ( це так емоціїї...)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну це вони хай не лялякають....

    Напишіть офіційного листа. Хай дадуть оф. відповідь.

    ---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:57 ----------

    ого, які старанні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    навряд чи можливо блокувати смс не на смартфоні, хіба буде програмулька на джаві. Питання в іншому люди які це роблять знають мейл і номер телефону, як багато людей володіє цими даними? Я би просто на деякий час взяв би покористувати смартфон і встановив би програмульку, а коли людям набридне слати повернувся до старого апарату.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Олюся,

    ти знаєш, що ми тебе любимо і цінуємо, правда? Хай цей факт буде тобі опорою. А усякій мерзоті Бог суддя.

    P.S. Написати офіційного листа оператору, звісно, треба, але не вірю, що це якось вирішать. Я б відповідь приклала ще до заяви в міліцію, а копію заяви в міліцію послала б оператору.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Nokia pc suite не передбачає блокування якогось номеру
    єдино можливий варіант http://www.kyivstar.ua/kr/press_center_new/reporters/releases/?id=30010
    з 777 неможливо заблокувати з тупості оператора в цих питаннях
    я мав подібну ситуацію
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А якщо заключити договір з Київстаром про те, що смс-ка на номер поетки коштує 50 грн.

    25 грн. з яких сідає в Київстарі, а 25 - на рахунку поетки.

    І хай шлють кіко завгодно.:)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Це не допоможе. Оператор технічно не зможе реалізувати блокування( проходили). Міліція це прикольно, але є ряд моментів.
    Писати можуть з іншого смартфона від оператор МТС, лайф і т.д. Можуть писати з інтернет-клубів. Хто буде відслідковувати айпішки і шукати зловмисників?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Миху, прочитайте базовий договвір і все зрозумієте

    ---------- Додано в 21:15 ---------- Попередній допис був написаний в 21:14 ----------

    IP динамічна, а не статична
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну... як сказати...

    Справа в тому, що усно їх відповідь - то таке, а от письмова, яку можна приложити до заяви... то вєе зовсім інше.

    ---------- Додано в 21:18 ---------- Попередній допис був написаний в 21:16 ----------

    Згоден.

    Каму ето нада?

    Я б заспокоївся. Хай шлють скільки завгодно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    В тому прикол але в навіть присвоєння динамійчних айпі можна відслідкувати.
    Але довгий ланцюжок запитів: МВС до оператора він до провайдера айпі з якого відіслали меседж провайдер адресу(імей, макадрес) Технічно це можливо але хто цим буде займатись?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)