SMS контролери

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Kaff, 18 лис 2009.

  1. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    насмілюся створити тут нову тему, хоча за змістом вона пасуватиме і в "кримінал" і в "технології" і в ще інші розділи, а тут, може, і непоміченою залишиться...

    Отож що таке СМС контролери та інші такого типу "забавки".
    То, що технологічно це можливо - то догадатися не важко. Але чи дійсно хтось чужий, але зацікавлений, може лазити по наших контактах, контролювати наші СМСи та дзвінки?
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Останнім часом задовбали спам-повідомлення в аську з пропозицією відвідати сайти де можна контролювати переписку своєї половинки. Я жодного разу не клікав, бо майже переконаний, шо то якийсь лохотрон :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Crim

    Crim Member

    Не думаю, що це можливо. Принаймі з технічної точки зору просто не уявляю як це можна зробити.... Лохотро однозначно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    так тому, власне, і пишу...
    І також ще жоден раз не клікав - щоб якусь заразу не підхопити...
     
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Налаштуйте в асьці антиспам і поміняйте слово доступу з Земля/ Earth на будь-яке інше.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    антиспам помагає, коли пише хтось не зі списку контактів, у мене досить часто пишуть із актуальних контактів, тобто спамери захоплюють існуючі акаунти і роблять розсилку по списку. Підозрюю , що захоплення відбувається якраз при переході на лінк, троянський скрипт краде пароль аськи і далі робить з нею що хоче. Правда, цікаво, що спамери не крадуть акаунти, тобто не змінюють пароль, а лише час від часу роблять розсилку. Власник при цьому про це не здогадується.

    Люди, не клікайте на шо попало!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    я щось такі самі підозри маю

    ще не бачив такого. Як правило пароль змінюється. Особливо тирять пароль якщо хто ввів дату народження (майже у всіх знайомих з такими паролями потирили).

    Дивно. Серед моїх знайомих завжди даємо знати. Як правило закінчується втратою користувача. Лише один раз, приблизно рік тому, я відкараскав назад номер з профілем і то вже не пригадаю як то вдалося зробити. Здається через "забутий пароль" кинули інший, але то робив відразу як тільки "вмер" профіль
     
а де твій аватар? :)