Сміття і бидло - що робити?

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Annjutka, 21 лип 2009.

  1. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Шкода, що Швеція з нами не по сусідству

    [​IMG]
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Pototsky
    Свіженьке...
    Йду собі, гуляю... Бачу, як сміття вантажать в сміттєзбиральну машину, оснащених GPRS навігаторами. Після баків зі звичайним сміттям завантажили пластикові пляшки з клітки для роздільного сміття в ту саму машину. Питаю у них:"А нащо ж роздільне збирання, якщо потім все в купу?". Відповідь:"А х... його знає...".
    У мене немає коментів...
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Треба буде якось промоніторити цю справу у нас. Бо сітка теж є для пляшок, а от як і куди їх потім вантажать теж
     
  4. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Для вирішення будь-якої проблеми спочатку потрібно вміти добре розбиратись у термінах

    від GPRS передавачів є толк, якщо вони мають ще вбудовані GPS або ГЛОНАСС приймачі
     
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Глоснас кацапский витвір
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я за ними не стежу - якось само кидається в очі... А ті сітки скоріше зроблені для підтримки безхатченків, які не один раз витягували собі пляшки і здавали в приймальні пункти, якщо їх не утилізовували сміттяри.
    А так хочеться зробити висновок - все, що планується для покращення умов для людей обертається тріньканням і розкраданням коштів.
    От купляють нові накручені засоби для адміністрацій - компи, планшети по Терабайту пам'яті і т.і. - хоча їм для роботи порібно всього 60-80 ГБ для ворда і ексела. Ще в серпні 2016 року пропонував створити програмку в Excel для Е-декларацій - скачав, заповнив і надсилай іх по пошті, відбитки пальців та розпечатку з підписом здав... Все просто, дешево і без ср...ки.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мені достатньо того, що мені кажуть ті спеціалісти, які відслідковують маршрути, оптімізують їх та визначають їх положення на який там час. Хай там чим хоче буде, яби з нього був толк та зиск.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Про "моніторить"
    Дзвонять нам (не так давно) з Фрязіно.
    -Тут нам надо что-то такое нам сделать, чтобы хазяину что-то сказать и паказать. Желательно завтра утром в письменном виде или даже вчера...
    Ну, нічь в поту, під нескінченний шквал дзвінків з РФ, вранці відсилаємо їм пропозиції і навіть ескізи - у фас і профіль...
    - Получили, вас устраивает?
    - Да, бальшое спасибо, мы праманиторим и скажем атвет...
    До сих пір моніторять...
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В нас пластикові фляшки купують по 2 грн. кілограм, скло 50 копійок, клійонка 3 гриваки. Сам недавно поприбирав кругом хати, то здав того всього на 300 грн. а ше на 5000 металу.
    Пластик з сіток явно забирають на переробку. Сам здивувався шо львівські смітники бул повні пластику, скла і картону, і бомжі того не розтягували.
     
  10. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Ви вже встигли його забракувати?
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Кацапскими речами не користуюсь
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)