Сміття, або як зробити Україну чистою.

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 12 бер 2015.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Колись до мене звернулися ОСББ-шники з пропозицією вивозити сміття з їх будинків. Спочатку я тим загорівся, але стикнувся з тим, що тре "шукати шляхи" до міської адміністрації, щоб дала дозвіл на вивіз сміття на Грибовичі. Закинув. А мої знайомі вирішили все-таки досягнути цілі. Їх почали серйозно пресувати, вони мені заздрили, що я кинув цю справу і були дуже раді, що встигли своєчасно покинути цю справу згодом, правда, фіскальні органи їм потріпали нерви добре.
    А взагалі, бізнес на смітті - це бомба, щоб ніхто не сумнівався. Він надзвичайно прибутковий, тому його захищали і недавали нікому чужому влізти у цей бізнес. Напротязі років, певні люди живилися на смітті, недбаючи про наслідки, а просто збирали мільйони гривень.
    Я думаю, що великі вигоди від Грибовицького сміттєзвалища мала міська влада і їй не було вигідно взагалі будувати сміттєпереробний завод, віддавши в чужі руки хороший прибуток. ЦЕ ЄДИНА ПРИЧИНА ЧОМУ НЕ БУДУВАВСЯ СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД.
    Але, як сказано: є час розкидати каміння, а є час збирати.

    Зверніть увагу, поки ніхто не оголошує пошуки інвестора на сміттєвий завод, йде лихоманне рятування рейтингів АІС.
     
    Останнє редагування: 19 чер 2016
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Десь недавно бачиа, мабуть по 5 каналі, як ОСББ-шники своє сміття пподають...
    Просто поставили в дворі окремі урни на метал, скло, пластик, і папір, і продають те що зберуть.
     
  3. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Вже все. Непускають

    View: https://www.youtube.com/watch?v=PMNNhm7pgh8
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Фігня то всьо...
    @Мих, скажіть - скільки в Україні побудовано СМІТТЄПЕРЕРОБНИХ ЗАВОДІВ? От тож бо і воно ;)

    Грибовецькій смітярці більше 50-ти років. І тільки 10 з них мером є Садовий.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не досліджував. Але у 2014 році італійська фірма звернулася до львішської влади з інвестицією 100 млн. євро для сміттєпереробного заводу. Львівська сторона мала тільки дати землю і дозоли. Відфутболили... Фірма з України не пішла, будує завод під Харковом. Видно, Кернесу підійшло, а Садовому - ні. Думаю, у нас сміття більш патріотичне... важко дає сі на переробку.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну от бачите, не досліджували :)
    А берете і кажете ;)
    Чому все валять тільки на Садового? В Грибовичі сміття возив тільки Львів?
    "Львівська сторона" не має відношення до обласних земель. А облрада не йшла Садовому на зустріч.

    Та й сам Олег Синютка колись заявив, що компанії, які звернулися до міської ради /і італійська фірма тоже/, не витримують вимог конкурсу. Жодна з них не дає гарантій і не готова працювати, починаючи з вивезення сміття, переробки, рекультивації діючого сміттєзвалища. Фірми хотіли працювати тільки зі свіжим сміттям.

    Тепер сміттєпереробний завод хочуть побудувати в Добрянах. Де Добряни, а де Грибовичі ;)
    Я радий за харківян.
    Через три роки я запитаю у вас, Мих, - чи харківяни задоволені ;)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну так, а Грибовицьке сміттєзвалище - комунальне майно, вибачте на слові, саме міста.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я то чув від Садового, про рекультивацію. Але, Ігоре, це макарони на вуха електорату. 42-і фірми і жодна не підійшла. Якось невіриться.

    хіба харківянам не все одно де дівається їх сміття? Нашим людям екологія - майже порожній звук, якщо воно не чіпає політики. Яка різниця рядовому львівянину куди повезуть його сміття: в Житомир, до Києва, чи Добряни?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А сільрада Грибовичів до нього взагалі відношення не має?
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Сільська рада може домахуватися за екологію, але за землю - навряд чи.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Макарони тре фільтрувати ;)
    Про те, що компанії, які звернулися до міської ради /і італійська фірма тоже/, не витримують вимог конкурсу говорив Синютка. А він не збреше.Чи збреше? :scratch_one-s_head:
    Різниці може і нема, але багатьом свербить поговорити про відкати і долі, які начебто має мер Львова.

    @Мих, во ви скажіть - стільки на різних рівнях говориться про тоті відкати, а ГПУ, СБУ і МВС досі нічого не нарила на Садового. Як ви думаєте - чому?
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я маю на увазі чи виділяються сільраді якісь кошти на цю смітярку?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    якщо говорив таке, то я не вірю. я особисто це чув від Садового.

    Тому що у нас правоохоронні органи імпотенти. Давайте почнемо з того, кого вони взагалі посадили в масштабах країни? Ото ж бо і воно.....
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не в темі.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну не кажіть ;)
    Якщо за наказом Банкової тре когось пошугати, то Юра зі шкіри вилізе :)

    Але чомусь Садового не чіпають. Може тримають на потім?:scratch_one-s_head:
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Можливо в перспективі то ше на добре вийде, шкода шо ціною життів...
    На Шуварі вже почали сміття сортувати, на разі виглядає то злегка карикатурно, але це ж тільки початок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пошугати і посадити - дві великі різниці.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А вони ні не шугають, ні не садять :)
    Або нема за шо, або бояться самі, шо нє? ;)
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нє, вони стрижуть і відпускають.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А шерсть куди дівають? :)
     
    Останнє редагування: 19 чер 2016
Tags:
а де твій аватар? :)