Сміття, або як зробити Україну чистою.

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 12 бер 2015.

  1. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона


    Да просто в Донецке всегда боролись с мусором, хотя на окраине, особенно по посадкам, кучи мусора. А донецким коммунальщикам после войны надо памятник поставить, Рискуя жизнью, при слабом финансировании поддерживают в городе порядок
     
  2. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Що в Донецьку, що в інших містах, боротьба зі сміттям нічого не дасть.
    Боротьба з пияцтвом, бюрократією, браконьєрством і т.ін. це все совкові лозунги.
    Боротись треба не зі сміттям, а з тими хто смітить.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та взагалі не треба нізким боротись, треба створити систему по збиранню, сортуванню і переробці сміття, плюс пропаганда чистоти, особливо в церкві і в школі. Ну а штрафи то вже "допоміжне".
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Не до всіх доходить
    Я рахую, що основне.
    Воював я з одним двірником, він вночі палив сміття біля будинків. Що я тільки не робив.
    Спочатку пояснював, що дим шкодить. Не помогло.
    Потім зняв кіно, як він підпалює, ходив до дільничного, в жек. Не допомогло.
    Зрештою, коли він знову підпалював сміття, добре дав по горбі. Помогло.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Это радикально.
    Рядом с моим домом футбольное поле. Большая часть используется для выгула собак. В начале 2000-х зачем то выкопали яму, видимо хотели что то построить, бросили. В яму дворники начали бросать листья, несознательные мусор. Пошел в ЖЭК, вместо того чтобы убрать мусор дворники подожгли. Я вызвал пожарных, затушили. Я пошел в исполком, написал заявление, помогло, убрали мусор, засыпали яму.
    В августе прошлого года отдыхал в Солочине (Закарпатье), часто с женой ходили на речку Пиня, как то прошел сильный дождь, после дождя пришли на речку, уровень реки поднялся. И вот в течении 2-х часов наблюдали душераздирающее зрелище, беспрерывный поток мусора, особенно много пластиковых бутылок
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Але ж чувак хотів як краще, позбавлявся сміття :)))
    Як на мене то вже краще спалити, або закопати ніж кидати вздовж дороги. Правда з іншого баку, вздовж доріг тепер пляшки активно визбирують, так що то нібу ресурс який був збережений для наступних поколінь :cools:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Він спалював те, що не влазило в смітники, всякі старі дивани, тумбочки, пластмасу від холодильників.
    Часом вночі в хаті був такий сморід, що я міг би забити того, кого б злапав.
    Ту всю фігню мала вивозити машина, але, мабуть, давали двірникові на фляшку, щоб підпалив, а бензин списували.
    Зараз час від часу, як назбирається такого негабаритного барахла, то вивозять.
    Я вже багато шуму по тих всіх інстанціях наробив.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не факт..Техніка, меблі, обрізані гілляки то точно не побутове сміття...Куда в сміттєвозку пхнути диван?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    В нас біля жеку стоїть звичайна машина з кузовом, не сміттєвозка.
    Ось вона і возить негабаритне сміття зі всього району до контейнера.
    Біля інших смітників в нашому районі, там є більше місця, ставлять великий залізний контейнер, до нього і звозять.
    Потім цей контейнер забирають і ставлять пустий.
    А сміттєвозка в нас кожного дня витрясає баки з побутовим сміттям, а часом і по два рази на день. До них ніяких претензій нема.
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Так, мельдую послушно...Є в нас таке місце да вітер з ганделика навіває папірчики з морозив, чіпсів, плюс пару пляшок, плюс один мудак дерева позрізав а гілляки залишив, виглядає :bad:

    Вже десь рік йшли розборки хто там має то поприбирити, чи власник наливайки, чи ті хто живуть навпроти, чи той хто різав вербу...Мене то достало, і я покликав двох навпроти зивущих, і "вербу зрізавшого", прийшов правда тільки один з сусідів, і ми з ним в двох поприбирали ту всю рівно за 10 хв. , я спеціально засік :), тепер маю в планах зачистити найбільший смітник, думаю 10 людей запросто справиться за 15 хв.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Жидачівський район: вогнеборці ліквідовують пожежу на сміттєзвалищі
    Совпадєніє?
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Жара?
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Може не так жара як посуха, в нас дощу вже біля місяця не було (нормального)
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В нас тут практично кожного дня дощ. Вчора був і зараз лиє
    Погода у Жидачеві
     
  15. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    все вже придумано до нас. У Сингапурі за сміття на асфальті штраф 1000 зелених. Або відпрацьовуй. Найчистіше місто світу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Садовий возить сміття аж у Луцьк
    :scratch_one-s_head:
    Сміттєпереробний завод хочуть збудувати за 40 км від Львова
     
    Останнє редагування: 15 чер 2016
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тож те сміття золоте буде якщо його за 200 км. везти :scratch_one-s_head:
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Садовому по любе тре вийти з найменшими втратами з цієї ситуації.
    Тому він якиїсь час буде згідний і на збитки
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Для перевірки сміттєзвалища під Львовом створять оперативну групу ГПУ, СБУ та поліції
    А чо не включили в слідчо-оперативну групу ще і РНБО і ЗСУ?:scratch_one-s_head:
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Кажуть вже з Житомира львівське сміття завертають о_О. Може, курва, в ДНР-ЛНР експортувати :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 2
Tags:
а де твій аватар? :)