Сміття, або як зробити Україну чистою.

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 12 бер 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Сміттєву кризу" штучно створила центральна влада, яка намагалась знищити опозиційного політика – Андрія Садового! Міський голова Андрій Садовий зупинив провокацію і сьогодні Львів – чисте й охайне місто!


    View: https://www.facebook.com/molodzasadovogo/videos/535112370342678/
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Синютка вирішив «поховати» сміттєпереробний завод на Пластовій

    Львівська ОДА підтримує неприпустимість будівництва сміттєпереробного заводу на вул Пластовій,13. Про це стало відомо за результатами зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки із мешканцями мікрорайону «Знесіння», які невдоволені рішенням ЛМР щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій,13.

    За даними прес-служби ЛОДА, під час зустрічі громада звернулась з проханням запропонувати міській владі альтернативні ділянки для побудови заводу.

    У відповідь очільник області зазначив, що Львівська ОДА надавала ЛМР пропозиції понад 17 альтернативних ділянок для будівництва сміттєпереробного комплексу.

    «Будівництво заводу в межах «Знесіння» є екологічно не обґрунтованим і господарсько недоцільним, що підтверджується десятками зауважень до звіту з оцінками впливу на довкілля та невдалими прикладами функціонування таких комплексів у Європі. Щодо запропонованих ділянок, то 27 січня 2017 року за результатами наради під головуванням Прем’єр-міністра міський голова звернувся з листом надати земельну ділянку Яворівської «Сірки» ЛКП «Збиранка», через три дні мною видане розпорядження, яке дійсне і сьогодні про надання ділянки для будівництва та експлуатації комплексу утилізації ТПВ у Яворівському районі. Потім була надана земельна ділянка в Миколаївському районі, ці ділянки міській владі не підійшли. 2 листопада цього ж року ми надіслали перелік земельних ділянок за межами Львова на території області», – запевняє Олег Синютка.

    Зокрема Олег Синютка наголосив, що «до 13 лютого Львівська ОДА як орган державної влади скерує лист в Міністерство екології та природних ресурсів України з позицію неможливості будівництва заводу на вул Пластовій,13».

    Як повідомляв Львівський портал, 1 червня 2018 року у Києві підписали угоду на отримання 35 млн євро кредиту від ЄБРР на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові та на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.

    Будувати завод зголосилися спочатку 12 компаній, а нещодавно цей список зменшився вже до 5 фірм. Як виглядатиме Львівський сміттєпереробний завод, чи несе він небезпеку довкіллю та де чекати нового полігону сміття дивіться тут.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Садік знає як боротися зі сміттям!
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Отже, якщо Синютка припинить забирати сміття - винувата центральна влада. Якщо Синютка і надалі забиратиме сміття - слава Садовому за чисте місто.

    :))):))):))):))):)))



    Садік збудує сміттєпереробний завод...:)))

    Він вже почав будувати....:)))

    Відмовив 45 фірмам і почав будувати сміттєзавод. Сироїд підтвердить....:haha:
     
  6. Kyrluk

    Kyrluk Member

    Переробка і сортування сміття - це, звичайно дуже добре, але люди не хочуть погоджуватися навіть на елементарний вивіз побутових відходів. Нещодавно ходила і укладала договори про вивіз сміття. В всіх одна відмазка-ми палимо. Освідомлені сусіди розповідають, що викликають поліцію, бо ті палять і памперси, і все що хочеться, видно їм простіше платити штраф декілька разів в місяць, ніж заплатити ті декілька гривень за послуги. А потім скидують в рови цілі пакети. Просто кошмар! З 150 будинків уклали договір 6...
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В нашому селі сміття забирає сміттєвозка від якоїсь фірми. Треба купити пакет з логотипом тої фірми /ціни точно не знаю, десь в районі 10 грн/ і сміття скласти в нього і в певний день виставити цей пакет біля брами.
    Сміттярі забирають лиш фірмові пакети, або мішки і звичайні сміттєві пакети, до котрих прив"язані фірмові.
    Бачив в таких мішках навіть бадилля з гарбузів і траву з газонокосарки. І це в селі! Бидло...

    Я сміття не віддаю сміттєвозам. Не тому, що мені шкода заплатити за пакет. Просто я його використовую.
    Час від часу віддаю тільки скло і пластик. Жменьку таки спалюю /памперсів у нас нема/
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У 2019 році Синютка продовжить опікуватися львівським сміттям

    Так що у Садового міцний тил - львівське сміття пильнує Синютка ;)
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    БАТЬКО РIЗКО ЗУПИНИВ МАШИНУ І ВUГНAВ СИНА НА ДОРОГУ! СЛЬОЗИ МАТЕРІ НЕ ЗУПИНИЛИ ЧОЛОВІКА! ТE, ЩО СТАЛОСЯ ПОТІМ, Я РОЗКАЖУ СВОЇМ ДІТЯМ!

    Коли моєму синові було років сім, і ми всією поки ще маленькою сім’єю їхали кудись за місто. Заїхали на заправку, купили морозива і їдемо, отримуємо задоволення, літо, спека, морозиво, дружина, син, благодать.

    Тут мій син відкриває вікно і викидає обгортку. Швидкість автомобіля була невеликою і я зміг дуже швидко зорієнтуватися і припаркувати машину на узбіччі.

    Мовчки вийшов з машини, відкрив багажник, звільнив від продуктів один з ашановскіх пакетів, вивів сина з машини і попросив зібрати все сміття з узбіччя. У сина гординя, ще й дружина спробувала заступитися.

    Але жінка була відправлена в машину слухати музику, а синові пояснив що поки він не принесе мені повний пакет сміття ми далі не поїдемо, і відповідно всіх «ніштячков» обіцяних нами вже не буде. Син на початку зі сльозами, а потім з якимось азартом на очах пішов збирати сміття. Я взяв другий пакет і пішов поруч.

    За неповних півгодини ми очистили маленьку ділянку дороги від слідів життєдіяльності нашого народу і повернулися в машину.

    Далі я пояснив синові чому він пішов збирати сміття – тому що Україна – це його Батьківщина, а Батьківщину треба любити. Говорив багато, з прикладами, але так щоб він зрозумів.

    А в кінці син запитав:

    – А чому ти пішов збирати за мною?

    – Те що ти кинув обгортку в вікно – це в першу чергу моя помилка. Я упустив щось в твоєму вихованні, і тому повинен був понести покaрання разом з тобою.

    Скоро синові буде 13 років, у нього дві маленькі сестрички, і вчора я задоволенням спостерігав як він вчить їх не смітити.

    Спасибі моєму батькові – його життєва мудрість при нашому вихованні так сильно мені допомагає правильно повчати своїх чад.

    (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це Садовий з москалями так зробив?




    Nata Son знаходиться в Львів, Левандівка.
    4 год · Lviv
    Чи є у нас світле майбутнє? Так є!
    Чи чекає нас світло в кінці тунелю? Можливо...
    Чи ми люди? Сумніваюсь...
    Яка країна нас чекає? Руїна!
    Не будь Бидлом-Почни з себе! Поширюйте!!!

    вул.Суботівська(кінцева)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Бидло...
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та не може бути!!!!
    То фейк!!!!

    Та невже сміттєпереробний Садік не збудував????

    Та не вірю!!!!
    Шо?
    Ще паль не забитий на місці заводу?

    Та не смішіть, ну не міг такий поважний пан Садовий з більшістю Самопомочі у мійській раді не збудувати за 4 роки заводу.

    Ну нашо ви так лиєте болото на самодостатню партію? На турботливого мера!!!!

    :))):))):))):))):))):))):))):)))
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, у вас знову істерика? Ви трохи стримуйтеся, бо збоку подібні на тоту Мосійчук, котра пороху не нюхала :)))

    До чого тут Садік? То ті сміттєвози, що Синютка під себе підібрав ;)
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То не Садового Свинарчуки, то барижні Свинарчуки ;)
    [​IMG][​IMG]
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    де?

    А хто займається сміттям у Житомирі? А в інших містах? Де обіцяний Садіком завод???? Де???
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Поміг Самонемочі, інакше б по Львову щурі пішки ходили.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У Садового нема?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вотчина Садіка. Він напевно й привчив красти.
     
Tags:
а де твій аватар? :)