Сміття, або як зробити Україну чистою.

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 12 бер 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тепер є підтвердження, що проблема була не в міській владі Львова, – Любомир Зубач
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. KostRamd

    KostRamd Member

    Також все залежить від дій простих людей. Хтось сміття кидає собі під ноги, біля під'їздів або залишає на сходових майданчиках. Ось і влада подібним чином надходить.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я одному сказав, який їздить кіньми, що він живе у 21 сторіччі, але не те погано, що на конях, а те , що мішка їм не вчепите. Бо їде по дорозі, по якій люди йдуть до церкви. Поки що не начепив, хоча я йому колись життя врятував. Але він не пам'ятає. Забудкуватість - це одне із злих явищ.
    Він тоді напився в генделику зі своїм "другом", що ледь ноги пересував. А друг йому каже:"Йди городами, щоб тебе не бачили...". Я тоді стояв поряд і кажу:"Нащо таке кажешь? Мороз на дворі - 25 градусів! А ти його посилаєш городами... Впаде і замерне!". Гадаєте їздовий покинув пити? Ні... І все мені пропонує. Добра людина, але не розумна. Можу і не бути поряд в інший раз...
    А скільки молодих чоловіків вже пішли на той світ за пляшкою, або вчаділи, або... Війн вам мало, щоб усіх винищили? Після наполеонівських війн 25 % чоловіків було винищено. Я вам сказав, а ви думайте. Або пийте.
    Ще.
    Колись мій батько почав прикладатися до стопки... А жили ми тоді на півночі. То мати каже:"Якщо загинеш тут від горілки - то тут і закопаємо, а не на Україні!". Перестав пити.
    То що треба сказати тим, хто має владу і засмітили Україну, щоб вони почали прибирати?
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    мішки і відерка, бо рідкі відходи з мішка витечуть ;)
    здається ви ся погодили, бо на тверезо такого не напишеш :)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну, то якщо кобила, то ведерко треба. А коню навіщо?
    Так їздовий за віжками тверезий, не п'є, а тільки коли з роботи їде додому.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Львовский мусор: на Житомирщине отреагировали на новый "подарок"
    Тільки не понятно, до чого тут Садовий?
    Мусет львівським сміттям зараз займається Синютка і БПП, шо нє?
     
  10. nicksmolly

    nicksmolly Member

    Хтось щось чув про нинішній масштабний витік вмісту каналізаційних відстойників у Полтву?
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Жителі львівського Миколаїва перекрили трасу Київ-Чоп. Протестують проти сміттєзвалища на території району

    View: https://www.facebook.com/100013075145769/videos/447454665700368/

    зі

    На Львівщині перекрили трасу "Київ - Чоп" через завезення чужого сміття
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Львівський БПП Синютка продовжує вивозити львівське сміття на чужі села
    А бариги думали, що гроші присвоять, а смітити будуть по всій Україні :)))



    Поліція Чернігівщини додає 2 нові світлини.
    23 год ·
    На Чернігівщині поліція затримала вантажівку, що скинула 12 тонн сміття прямо в селі

    В Борзнянському районі поліція відкрила кримінальне провадження за фактом забруднення землі водієм фури, який вивантажив 12 тонн сміття зі Львова на території села.
    Увечері 15 червня до поліції надійшла інформація від небайдужих громадян, що в селі Степ Борзнянського району вантажівка висипала значний об'єм сміття.
    Черговий негайно направив на місце події групу реагування патрульної поліції, яка зупинила на виїзді з села вже пусту фуру.
    Спійманий "на гарячому" водій вантажівки не заперечував своєї провини та дав правдиві покази. Чоловік пояснив правоохоронцям, що у Львові завантажив дане сміття та автомобілем «Вольво» з напівпричепом перевіз до села Степ, де й викинув. Загальна вага непотребу, що забруднює селянські землі, сягає близько 12 тонн відходів.
    Дана подія занесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Полюцією відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 239 Кримінального кодексу України (забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров'я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи довкілля) - карається штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
    Триває досудове розслідування.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    «Санком» образився і поїхав прибирати сміття у Львові
    Допоки в Україні будуть керувати дураки, то будемо в смітті ми жити, наче пацюки.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Бикота. Не даремно їхніх дідів-прадідів поляки до Львова через рогатки не пускали...
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У Швейцарії вже давно немає сміттєзвалищ, а от викидати склянки по вихідних тут заборонено. Розповідаємо, як сортування відходів береже гаманці швейцарців та що про це варто знати українцям


    View: https://www.facebook.com/mikola.bereza/posts/2173680036037342
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Пізнавально :good:

    Уявляв шось набагато страшніше
    Хоча хто зна, шо там всередині робиться...
     
Tags:
а де твій аватар? :)