Сміття, або як зробити Україну чистою.

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 12 бер 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тут вже кілька разів говорилося - кожний народ має таку владу, яку вартує.
    Значить, львівяни йнакшого мера не вартують і така ваша доля - жити на смердючому сміттєзвалищі.
    Бидло...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    важко заперечити. Єдине, що дає надію, це те, що може народ порозумнішає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, а от ви як думаєте - чому в судах не карають перевізників, які засирають Україну львівським сміттям?

    Во, знову беруть "розслідують" і всьо, тишина...
    ПОЛІЦІЯ КИЇВЩИНИ РОЗСЛІДУЄ ФАКТ ЧЕРГОВОГО НЕЗАКОННОГО ВИВАНТАЖЕННЯ СМІТТЯ ЗІ ЛЬВОВА (ФОТО, ВІДЕО)
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Diocletian, а от особисто ви кого хотіли би бачити в кріслі мера Львова?
     
  5. Diocletian

    Diocletian Member

    @ІгорМ на попередніх виборах я голосував за Р. Кошулинського. Підтримав би його й зараз, як побратима-АТОшника. Взагалі вважаю, що мером Львова повинен бути Націоналіст, бажано - учасник бойових дій на Сході України із загостреним почуттям справедливості, а не популіст чи олігарх.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Погоджуюся з вами в другій частині вашого допису.

    А от яким буде мер Львова від Свободи - це ще питання... :scratch_one-s_head:
    Я дуже критично ставлюся до Тягнибока зокрема і Свободи в цілому
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А вже є подання в суд? Хто подав? Де?


    Розслідування мусить бути, а як ви хотіли?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Кошулинський АТОшник? Вперше чую.

    Якщо націоналіст - їдьте в Тернопіль, там свободівець мером другу каденцію. Тернопіляни такі раді, думаю, памятник поставлять.


    А ви думаєте, що в АТО гріхи відпускають і тому там всі справедливі? А розум? А мудрість? А освіта? А досвід роботи?
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чотирьох мерів тре ставити. А мо й більше...
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. hrim

    hrim Well-Known Member

    Сміття стало обєктом політики. В центрі Відня стоїть сміттєпереробний завод як окраса.
     
  11. Diocletian

    Diocletian Member

    @Мих
    Мерів-(без)господарників ми вже мали. Нинішній (Садовий) "догосподарювався" до того, що засмердів наше місто неприбраним сміттям. Натомість сам за дві каденції став олігархом місцевого "розливу". Я сам до "Свободи" (а тим паче - особисто до Тягнибока) ставлюсь більш, ніж критично. Для мене не має різниці від якої націоналістичної партії буде кандидат в мери - головне, щоб це не був популіст або бізнесмен.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Diocletian

    Diocletian Member

  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  14. Diocletian

    Diocletian Member

    А переважна більшість наших політиків або взагалі не були в АТО, або ж приїжджали туди на один день - себе показати і селфі для агітки зробити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. prius

    prius Well-Known Member

    А ну так,потрох молодший теж атошник
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    То виходить він сам засрав місто,а буняки куйбіди і інші парфумами поливали місто?
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Штаб АТО і зона АТО - це дві великі різниці. В штабі і офіціантки в білих фартушках, три блюда на вибір, душова, мінеральна водичка в палєтах, кондиціонери і концерт по вихідних.
    А зона АТО - це грязюка, бліндаж, риття шанців, ремонт техніки і зброї та обстріли.
    Слава Кошулинському.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Нещодавно в мене курка захворіла і стоїть, як сама не своя. Лікував, як міг. Але "вскрытие" показало... Показало, що було у шлунку курки - ось що... Забився шлунок відполірованим склом по саму тонку кишки. А монетки 10 і 25 копійок - для масштабу дав.
    Коменти не даю. Все видно.
     

    Вкладення:

  19. wink

    wink миється в бані

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, ви якось розказували нам байки про сміттєпереробний завод в Вінниці, котрий взяв і зробив Гройся.

    От тут цікава стаття протото чудо екології і вінець гройсманової мислі ;)

    Правдою тут не пахне
    Як насправді працює «сучасний сміттєпереробний комплекс» у Вінниці
     
Tags:
а де твій аватар? :)