Сміття, або як зробити Україну чистою.

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 12 бер 2015.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене хороші новини, почали в нас приймати склобій, пластикові пляшки і відходи поліетилену. Наші еее :russian_ru: особи без певного роду занять схильні до зловживання алкогольними напоями вже шуршать на повну потужність :mocking:.

    Кілька фір пляшок вже пішло в діло. От тільки є деякі ньюанси, чуваки ж не зацікавлені в чистоті, вони просто рубають бабло, тому там де пляшки розкидані поодиноко ніхто їх не збирає, з смітників теж вибирається тільки "цінне" а все решту гімно типу БУ памперсів ітп залишається.

    Сільска владе теж до ліквідації смітників ніякого інтересу не проявляє...

    От думаю як би то організувати процес правильно, тож 3-5 вмотивованих людей моглиб смітярку розгребти, "цінне" здати шо горить спалити, решту закопати, повісити табличку зробити богоугодне діло, та ше і заробити біля 1000 гриваків за день два...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Знаєте, що котролює одне з крутих мафіозних угрупувнь Японії? Так-так... у цьому бізнесі страшні гроші зариті :cools: так що, може задумайтесь, у міжсезонні на петрушку :)

    А що до того, як примусити людей не смітити (або навчити робити те, що вам потрібно), - грошове заохочення (або покарання) і зручність користування новими звичками.

    Заклики, на кшалт: "Кидаючи сміття помимо смітника, не забувайте хрюкнути", змусять задуматись тих, хто ще має совість :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Если обличье свиньи, то и хрюкать не будут, ибо читать не очень умеют :) .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну побутове сміття мене цікавить тільки в тому плані щоб його не було ))
    А от переробка органічних відходів в компост чи паливні брикети то цікаво.
    Тут можливий навіть подвійний прибуток, ще за прибирання і догляд теритьрії
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    На данный момент, как мне кажется, наибольшее количество мусора на земле - это пластиковые бутылки и бутылки из под алкогольных напитков.

    Видел передачу, как из пластиковых бутылок изготавливают китайцы РУБАШКИ! .
    А в РФ есть немного производства по изготовлению наполнителя типа холофайбер.

    Это безграничный источник сырья, главное сбор и сортировка.

    Был один комичный случай несколько лет назад, когда на китайско-росийской границе китайцы нашли гигантскую свалку, на которой было море пластиковых бутылок, они начали их перерабатывать в крошку прямо на месте и вывозить. Тут же прискакали "власти" и сказали им - не трожьте! Это НАШ мусор!

    Вот дебилы.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. UNIA

    UNIA Well-Known Member

  7. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    Хулігане, а яке саме місце розташування Вашої "смітярки"? Якщо маєте питання щодо відходів і переробки, то може зможу щось порадити, бо довго в тій сфері працювала.. а от щодо "у цьому бізнесі страшні гроші зариті", можу трошки посперечатися))) так, це прибутково, але наразі в Україні з тим трохи складно і є багато "але"..
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hase

    Hase зайчик

    От не розумію наших міліонерів...чому не вкладуть гроші у сміттєпереробний завод. Це дуже прибуткова справа і саме головне вічна. У Німеччині цей бізнес процвітає, вони навіть закуповують сміття у сусідних країнах.
    А рагуля навчити прибирати за собою можна ЛИШЕ великими штрафами, все решта складно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    я вам відкрию секрет, що ті, кому потрібні переробні заводи вже все відкрили і успішно збирають найприбутковіші відходи - пластик, стретч-плівку, трошки скла (але воно зазвичай не дуже рентабельне), з паперу тільки високоякісний картон (бо газетки і офісні папірці теж не рентабельні), але це ніяк не вирішить проблему з забрудненням, бо не всі відходи "золоті".

    Насправді для того, щоб успішно переробити побутові відходи потрібно, щоб вони були попередньо !ще у домівці мешканця! посортовані. А якщо все скинуто докупи - рештки їжі, папір, обгортки, бите скло - то переробка такого сміття буде обходитись настільки дорого, що ви станете платити не 20-30 грн за вивіз, а 500 - 800 грн. Що стосується спалювання, то знову ж таки - це дуже дорогий процес, бо чим більше вологості у відходах, тим більше потрібно енергії, щоб це спалити, а крім того треба всі викиди так профільтрувати, щоб цей дим не нашкодив середовищу... це знову ж таки - мільйони євро на будівництво, і ще сотні тисяч на утримання.

    Ой, дорогі форумчани, я довго можу вам про це розказувати... Не все так просто..
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Hase

    Hase зайчик

    Це для мене не секрет, у Німеччині ВСЕ сортується безплатно всіма громадянами. На початку сортування ішло важко, але з часом, плюс штрафи, люди звикли. Окремо і збирають сміття. Є спіціальний план на цілий рік, де кожен район міста, чи села, знає, якиий вид сміття викласти якого дня на вулиці. Остаточне сортування проводиться на заводах машинально і на кінці вручну. Все можна, якщо би хотілося. Просто ще радянська закалка навчила халявного доходу, нічого не робити і мати гроші у кишені. Напевне саме тому міліонери України полюбляють гру в банки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    все правильно, от тільки радянська закалка в нас не лише зі сторони підприємців у цій сфері, але й зі сторони мешканців, які звикли, що все за них зробить хтось інший, або ще краще - їм держава має це організувати і оплатити. Ви правильно підмітили, що на все треба час, і що німці боролися штрафами.. так от, в українському законодавстві також передбачено штрафування за несплату за вивіз відходів, але не існує процедури, за якою цей штраф можна стягнути! ну от ніяк! повірте, я з цим постійно стикалася і чого тільки не чула - "я сміття не маю", "я сміття спалюю в дворі", "я сміття сам переробляю", "я закопую".... бла бла... і це йде мова про банальний вивіз побутових відходів, я про сортування мовчу поки.. тому рішення має бути спершу на законодавчому рівні із зобов"язаннями для обох сторін.
    І якщо говорити про вигоду для такого підприємництва, то спершу гляньте на тарифи... вони просто не встані покрити всіх витрати на якісну послугу, погодьтеся, німці ж не платять 7-10 грн з людини за вивіз?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Сітярок кілька, в селі біля Сокаля, там нічого катастрофічного, крім вигляду, і впливу на мій настрій...
    Особливих питань нема, після того як "хлопчики" вигрібають пляшки і клійонку залишається невелика купа того що горить, і ще менша того що треба закопати.......Ну хіба ше якісь дебіли будівельного сміття навозили, до чого ж треба бути ідіотом щоб тягнути фіру битої штукатурки 2 км по ямах, і не висипати її в ті ями :dntknw:
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ні...для початку потрібна якась інфраструктура, якщо сміття заберуть з дому, регулярно, то хто ж його буде в ліс тягнути...А взагалі то потрібен комплексний підхід, якби вчителі в школі пояснили шо до чогоЮ в ксьондз в церкві, але ж на разі вони самі сміття по корчах викидають...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Hase

    Hase зайчик

    ШВЕЙЦАРСЬКА КОМПАНІЯ ПРЕЗЕНТУВАЛА НА ПРИКАРПАТТІ ПРОЕКТ З УТИЛІЗАЦІЇ СМІТТЯ
    Сьогодні в Івано-Франківську представники швейцарської компанії ESilCo AG презентували німецько-швейцарський проект щодо переробки твердих побутових відходів.
    Як розповів керуючий директор "ESilCo AG" Ернст Зільхер, його компанія працює на ринку екологічних проектів, зокрема, з переробкою (реалізацією) та спалюванням побутових і промислових відходів більше 20 років. У своїй діяльності використовує новітні технології та високі технічні стандарти. Один із перших сучасних заводів було збудовано у місті Кельн. Його вартість становила 1,4 млрд. німецьких марок.
    Фактично "ESilCo AG" організовує усю логістику по будівництву сміттєпереробних заводів - від розроблення проектно-кошторисної документації, проведення тендрів, визначення переможців, контролю за якістю виконання робіт до звіту за витрачені кошти. Також надають консультації органам влади.
    "Ми приділяємо увагу не тільки переробленню відходів, але й цілому комплексу заходів до і після процесу - виступаємо консультантом для органів влади в технічних та організаційних питаннях з будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів, визначаємо необхідні вимоги до компаній та загального замовника при проектуванні та будівництві заводузабезпечуємо доцільність та ефективність інвестованих коштів при проектуванні та будівництві заводу. Концепція утилізації відходів сьогодін є акутально у світі і ваша обалсть може стати однією із перших в Україні, яка працюватиме у цьому напрямку", - зауважив Зільхер.
    Відтак, іноземні фахівці, за своїми попередніми розрахунками, припускають, що регіон потребує двох сміттєпереробних заводів - на териорії Івано-Франківської та Львівської областей. Тут щорічно на полігонах складається понад 1,1 млн. тонн сміття. Компанія пропонує переробляти не тільки свіжі побутові та промислові відходи, але й ті, які вже десятками років пролежують на сміттєзвалищах.
    http://firtka.if.ua/?action=show&id=72465

     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чогось сьогодні подумалось, що народ в якого є приказка "Люди викидають-свині підбирають" прийдеться ще довго перевиховувати :ireful1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Їздили цигани по металолом, поприбирали мені за хлівом (ржаві відра, балії, дитяча походуля і три мішки консервних банок) і заплатили мені ше 60 грн. :mocking:, там було десь на 100, але за сервіс треба платити.

    Я їм в бонус ше мішок банок в лісопосадці назбирав. Тепер в посадках майже чисто, бо скляні пляшки наші :russian_ru: вже поздавали, тільки пластик залишився, чи то на фіру їм не влізло, чи то "брЄзгувають".
    Складається парадоксальна ситуація, для чистоти в селі найбільше роблять піяки і цигани, а господарі і щирі українці, на чолі з священником розводять смітники...:dash1:
    Влада в особі голови сільради і депутатів просто забила (хоча ходять чутки про "суботнік" будуть зупинку на синьо-жовто малювати, як на мене краще пару смітників поставити для початку)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Hase

    Hase зайчик

    Ще гірше Гуліґен... є ще така праказка у народу, вибачаюся наперед, але маємо, що маємо: "Де встав, там нас..в" Такого, навіть схожого, на заході ніколи не чула... Тут потрібно цілу ментальність змінювати.:hi:
     
    • Баян Баян x 1
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ментальність ? Дуже допомагають звичайні методи дресировки, з одного боку організувати зручне вивезення сміття, з іншого навіть не дуже великий штраф в 100-200 грн. І за рік ментальність поміняється :mocking:.

    Памятаєте років 5 тому ніхто не зупинявся на "Стопи".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    В Донецке принимают пластмассу (кроме бутылок), полиэтилен, стекло, бумагу любую. Сдают не только бомжи, в связи с обнищанием потянулись и горожане. Раньше на мусорниках стояли контейнеры для пластиковых бутылок, сейчас убрали. До войны хотели построить мусороперерабатывающий завод, но жители ближайшего микрорайона выступили против
     
  20. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Вот он, вот рецепт чистой страны от донецких "гениев"! :)

    Позвать путика и российские танки!
     
Tags:
а де твій аватар? :)