смартфон до $ 150 найкращий вибір ? в інтернет магазині з оплатою карткою

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Mylnyk, 31 гру 2016.

  1. Andrew Morozov

    Andrew Morozov миється в бані

    Можна придбати китайця, їх телефони зараз в тренді і дуже популярні, так і ціни на телефони прийнятні в цій категорії, Сам володар Мейзу, вже як 7-ий місяць. Скажу чесно, відмінний телефон)
     
    Останнє редагування модератором: 15 бер 2017
  2. maksimx

    maksimx миється в бані

    Та да, на сьогоднішній день телефони китайських виробників таких як ксайомі і мейзу заполонили всю України. Я навіть знаю в чому річ. Як завжди, китайські смартфони мають малу ціну, а на цей раз і добру якість. В мене самого Мейзу М2 rozetka.com.ua/mobile-phones/c80003/producer=meizu;series=m2/ вже як півроку і ніяких нарікань не маю щодо його роботи. Я навіть грав з нього в танки в онлайн режимі - ніяких глюків не було. Коли його купував, то думав аби не викинути гроші на вітер, але все ок.
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну от настав і мій час...мій смартфон-піонер, ветеран смартфонного руху на Галичині, samsung s2,виключився, і включитись більше не захотів...:cry:
    Прицінююсь до Ксіомі редмі 4 про, 4300 він коштує, але переживаю за його механічну міцність :scratch_one-s_head: якісь краш тести всі дивні, спочатку ліплять захисне скло, тоді проводять тест, мабуть без нього він зовсім "хлюпкій"
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Замовив я собі того телефункіра, не знаю в чому прикол, але на розетці він не тільки найдешевший, то ше і доставки на хату задурно.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Хто в курсі, здохлий Самсунг гелаксі с2 ше можна хоть за шо небуть продати? Екран битий, камера основна дохла, і в ремонті сказали шо процесор теж здох, порт зарядки глючив, решту кажись добре :)))
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Десь тиждень як привезли мою ксіому, на хату за дурно доречі.
    Поділюсь враженнями.

    -Автономність просто феноменальна (нарешті) з 3 ночі до 22 активного використання залишилось 43%, при чому за 5-7 хв. заряджається на 5-7% а це 3-5 годин роботи.
    -Дизайн скоріше +, з заду вигляд шикарний, з переду трохи простакувато-дівчачий, може тому що срібний.
    -Звук як звук, але тут є проблема, чомусь бачить не всі мр3 файли, шо таке фіг його зна.
    -Звонілка якась странна, як подзвонити з контактів я так і не догнав, скачав іншу.
    -Екран нормальний, не гірший ніж в самсунг с2, але і не кращий (на око)
    -Телефон явно швидший за дідуся самсунга, хоча такого враження як від нексус7 де всьо літало нема.
    -Трохи замахує їхній варіант андроїда, все що є вивалено на робочий стіл, і окремого меню додатків нема, тому всякий непотріб треба збирати в папку "непотріб"
    -Ну але батарея ФЕНОМЕНАЛЬНА. Кажуть десь в налаштуваннях є режим в якому телефон живе тиждень як чорно біла звонілка, але то хіба якшо десь по лісі ганяти, бо при нормальних умовах завжди можна втикнути на пів годинки в зарядку раз на дві доби...
     
  7. lopi

    lopi миється в бані

    И у меня Samsung Galaxy S8, брала его в магазине Мoyo Очень довольна телефоном: долго держит батарею, быстрый процессор, в прошлом телефоне долго ждала пока загрузит фото или страничку из Интернета - прямо нервов не хватало. А сейчас телефончик просто летает, заказала еще ему красивый чехольчик с цветочками - жду доставку.
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То ви спамите чи знущаєтесь?
     
а де твій аватар? :)