смартфон до $ 150 найкращий вибір ? в інтернет магазині з оплатою карткою

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Mylnyk, 31 гру 2016.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Хочу купити 2-ого січня смарфон в подарунок
    вимоги : 5" , батарея 4000 мАм , оплата в інтернет магазині , або офлайн магазині кредиткою, тобто кредитними грошима, не переказом коштів чи ще якось , а саме з кредитних грошей кредиткою як в звичайному терміналі магазину, нормальні інтернет магазини дозволяють так оплатити, деякі не партнерські лоти на розетці, лоти на брейні на айті боксі . Підкажіть в яких онлайн магазинах є така можливість в хотлайні деколи є своя фішка, але ціна зашкалює при використанні їх сервісу оплати картою, але є й норм магазини де ціна при оплаті картою не змінюється. stylus ua має смачні ціни але фіг зрозумієш чи там можна платити кредиткою.
    Що порадите з телефонів може Huawei Y6 Pro є в багатьох до 3600 грн ? або той Xiaomi Redmi 2 чи note не можу того вимовити чи написати :) його щось ніхто не пропонує бо данній схемі на продаж по адекватних цінах. Може хто підкаже смартфончик 5" з ємкою батареєю , та з купівлею кредиткою ?

    по формі оплати принципово, чому так ? погашу кредит ще в безвідсотковий термін, подарунок треба, а бабла пердбачено не було :)
     
    Останнє редагування: 31 гру 2016
  2. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    є ще екзотика типу Lenovo P70t 16GB , Lenovo P780
    Lenovo K3 Note
    подобаєтся але не знайшов під вимоги оплати картою/
    Може хто ще щось підкаже ! цікавлять як моделі так і ціни, акції при умові оплати картою.
     
    Останнє редагування: 31 гру 2016
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Яка хер різниця апарат, виконуй умову по прийому коштів з твоєї банківської картки

    Tapatalk
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Десь недавно Нексус 5 мелькав за 130 (вроді) долАрів, древній апарат звичайно, але ж флагман, хоч і колишній.
     
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  6. prius

    prius Well-Known Member

    Що хочете те і беріть,між першим і другим різниця тількі в памяті,а в третього трошки слабша батарея,по класу вони однакові
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Купив диню леново, а він мережі не тримає зовсім...Може брак звичайно, або особливість моделі, але я б перевірив...
     
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    всiм дякую за поради щодо телефонів більш менш для себе прояснив ситуацію по смартфонах бо був від того дуужее далекий, тепер дещо краще розуміюсь сьогодні цілий день гуглив про смартфони :) .
    Інша справа що наші люди не вірять інтернет магазинам навіть предоплату бояться відправляти не те що платити з карти через інтернет . Я от спокійно оплачую через інтернет з карти за прокупки на перед в українських інтернет магазинах тобто через підвязану форму оплати , так навіть більше подобається ніж банальний переказ на приватну карту якогось ФОП Петрова Петра Петровича і жодних проблем. Хоча я навіть радий платити наперед на карту свої гроші , або тільки не платити комісію новій пошті за переказ коштів 2% від суми + 20 грн та ще й на сумі набігає за страховку вантажу бо вантаж "післяоплатою" не можна оцінити на суму меншу ніж та післяоплата. Але нажаль таких магазинів які мають договір з банком чи іншим фін сервісом для оплати карткою як терміналом малооо і це тільки гранди типу репки розекти айті бокусу фокстроту і ельдорадо ( ?) і то не всі позиції бо розетка і ельдорадо вже почали на своїх сайтах виставляти товари партнерів а там тільки готівка. Далекі ми від цивілізованного світу ... . Та й люди бояться ! Тому може хто підкаже ЩЕ якісь українські інтернет магазини де можна одразу картою заплатити через інтернет форму, як на аллі експресс чи амазоні ... і просто чекати курьера чи смс від Нової пошти \ міст експресу :) . Я реально зацінив комфорт такої оплати і такої купівлі. Як для мізантропів соціофобів та просто для зайнятих людей така форма оплати і покупки супер ! да і навіть переплата за курьера додому (на роботу) на новій пошті / міст експресі там вже порядка 10-15 грн і це вартує того щоб не йти на Нову пошту не стояти в черзі і не заражатися грипом :) :) :) . Гамерика таке чудо мала ще років з 25 тому якщо не ранніше .. і ми доросли потроху ...
     
    Останнє редагування: 31 гру 2016
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    @Mylnyk я на Moyo телефон купувала і карткою оплачувала без проблем. На розетці теж неодноразово карткою розплачувалася.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @Іспанка так я ж кажу тільки гранди . я про мо йо знаю дякую. Платив на розетці платив на репці платив на мо йо платив на ай ті бокіс. Кажу підкажіть ще якісь давайте всі напишем
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я на 5 OK роусер брав..
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    прошу пана, ви шось відстаєте від життя, я саме таким способом купую в інтернеті вже років напевно 15. Щоправда, банківську картку спершу боявся "пхати" в інтернет, а от вебманями оплачував покупки уже дуже давно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Про інтернет торгівлю ...фокстрот вже два тиждні після оплати не може доставити товар... Товар був оплаченый вечором 1 січня і щось мені підказує що він й досі не виїхав , точніше кажучи товар спакували ще в пятницю 13.01.2017 ( дали декларацію нової пошти) а от відправлять в понеділок 15.01.2017 ( декларація вказує тільки на те що товар зпаковано) , враховуючи що доставка курьером нової пошти, і з Києва, то добре якщо у вівторок у вечері 16- ого я отримаю товар... Я розумію свята таке сяке вихідні рахую так від постачальника виїзд 3- ого у фокстроті 4- ого, виїзд з фокстрота нехай 5 ого приїзд ну нехай враховуючи різдво 10 числа , але блін не 16!!!! Я дав фокстроту кредит на два тиждні без відсотків ... На моїй сумі відсотки за два тиждні це 50-60 грн, враховуючи ставку 2-3% міс. Та і ціна у фокстроті не була найнижчою на момент покупки ще 3-4 менш відомих пропонували дещо дешевше, а за два тиждні я вже знайшов той же товар на 1000 грн дешевше... От сижу і думаю а може хай їм грець сказати колір не сподобався ... І повернути протягом 14 днів не розпаковуючи ... Або просто не забрати в курєра, тисяча гривень на дорозі не валяється , але ж гади віддавати будуть гроші теж місяць певно....
     
    Останнє редагування: 15 січ 2017
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @KARABIN 5 ок це той же фокстрот фоксмарт
     
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    відколи це, бо я шось не в курсі..
     
  16. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Вже місяці зо три, точної дати не пам'ятаю.
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    да все життя було 5ок і фокстрот-фоксмарт одне і те ж ціни співпадали
     
  18. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    мушу відзвітувати перед шановною публікою, куплено Lenovo P90, чистокровний китаєць, придуманий розроблений і зроблений китайцями для китайців у Китаї, тиждень політ нормальний .
    P.s. не вмію шрифт регулювати :)
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  20. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    є багато хмарних сервісів від просто для синхронізації до 1 Тб , але то не порівняти із вбудованою памяттю, а те що є десь там то не факту що буде продаватися в нас .
     
а де твій аватар? :)