Сльози за Совком.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Romko, 17 тра 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Щезає, з"являється...

    Якби Ви тільки бачили напади страху, істерики, метушню серед генералів у відставці, серед кагебістів "дев'ятки", серед депутатів групи "239".
    Це просто треба хоч раз побачити, щоби відкинути старі нашарування зомбізму, рабства (в кого вони були, звичайно).

    Бо без цього треба чекати, поки вимре генерація невиправних совків.

    А я чекати не хочу.
    Я й у 80-ті був готовий жити за новими стандартами, і зараз тим більш.

    Набридло тягнути за собою баласт "загальмованих".
    Кінець кінцем - не вписуються у новий формат - нехай вимруть. І підживлять своєю біомасою грунт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да нету, как и по настоящему бесплатной медицины, уровня обучения в вузах, лучшей в мире системы образования, гарантированного трудоустройства, а что собственно появилось? на агонию приятно? а теперь приятно на феодализм и удельные княжества дипутатиев и т.д.? на мажоров и касты к которым милиция даже подойти боится? на колбасу с тригидрат амонием пермарганатного дихлорфторида - идентичному натуральному, на эксперименты с прививками от которых дети умирают, на уровень роста СПИДа, туберкулеза? все мы здесь относительно благополучные товарищи и паны, устроившиеся в жизни и имеющие работу и т.д. а Вы посмотрите на остальную страну... за годы независимости рост только видится в количестве крестов .. и как всегда в этом кто-то виноват ...
    кого Вы тянете? куда? какой новый формат? страна вымирает, молодежь спивается, смотрите статистику минздрава, как Вы не поймете что в основном все эти политические выверты - горлопанство чистой воды, единственно что действительно важно уровень жизни ... вот над чем надо работать всей стране, знаете ли вы что с распадом совка, бюрократия увеличилась в сотни раз? приведу пример только на одной службе (какой не скажу) при СССР численность непосредственно пожарных (блин никакой скрытности) была в два раза больше чем сейчас, 10 пожарных частей на город, в каждой минимум два отделения, что же теперь, осталось 7 частей в двух только по одному отделению, за то аппарат управленческий увеличился - В ТРОЕ!!!! в милиции еще смешнее, но про то пусть милиционер рассказывает, в армии, тоже самое, да везде, тот же ЖКХ взять, а Вы говорите балласт... кстати в Европе и америке на примере пожарной охраны все саавсем не так, она очень похожа по структуре и количестве пожарный/руководитель на советскую систему, так простите кто виноват в том что сейчас????? это мы на кого равняемся?????
    Вы же хоть и закаленный антисоветчик, но человек то не глупый должны понимать что происходит. Почему у нас не берут на вооружение западные формы управления, до предприятия включительно, западные организаторские решения, западный рациональный подход к решению тех или иных задач, западный опыт борьбы с коррупцией??? почему у нас все через жжж, мы со своими совсем не совковыми, а новыми "незалежавшимися" идиотизмами хотим попасть в международные организации? и Совок тут саавсем не при чем, при совке все было прощще и эффективнее, чем сейчас .... взять ту же НАТу как им обьяснить нахиба им пидроздилы где 30 солдат и 50 человек штаба???
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    artobstrel

    Я знав, що все буде зведене на калбасу по 2.20.

    На "подачки" у вигляді:
    - дільничного терапевта, який НЕ дасть лікарняний матері, якщо в дитини НЕ 38 градусів (і до якого Ви "приписані" без права вибору);

    - напівбезграмотних закомплексованих училок, які у своєму предметі плавають (і до яких Ви "приписані" без права вибору);

    - гарантованого трудоустрою "в знойные степи" або в "КБ" за 120 рублів, причому один лідер тягне 30 бездарів приблизно ж за таку зарплату... Тех в багатьох випадках - без можливості вибору.

    Ну кого Ви лікуєте ?
    Можна подумати, що Ви вчилися у закритому елітному закладі і про життя знаєте тільки з програми "Время".

    А я, між іншим, знімав сюжети і наперід знав, який 1% піде в ефір (з підставленим звуком), а які 99% будуть "розмагнічені".

    А як, цікаво, нещасні англійці, голандці (...) жили й живуть, не знаючи, що їхня система освіти і медицини - НЕ найкраща у світі ?

    Чи Ви далі Нової Одеси чи там Баштанки не виїздили ?

    Смішіть інших!
     
    Останнє редагування: 22 лип 2009
    • Подобається Подобається x 1
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не по 2,20 а как не странно с мясом,
    - сейчас больничный вообще не оплачивается или не дается
    у меня в школе таких не было, сейчас эти училки в сто раз хуже. и отрицать это - тупо
    это прокатите сли будет звучать в формате "не то что теперь", увы, не звучит ....
    вот именно, что нет

    "мы новости не смотрим, потому что знаем как они делаются" мои знакомые журналисты- ТиВишники год назад ....
    так и живут, тоьлко у нас не их система, у нас своя ... только зачем было ломать старую?
    ездил
    с удовольствием, если назовете хоть одно надбаня Суверенної України ...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Артобстрел,
    зрозумійте ОДНЕ - зараз людина має ВИБІР як їй жити.
    А не "директиви" партз"їзду.

    І немає страхітливої "уравніловки", де було добре тільки "біомасі".

    До речі, лікарняні оплачуються. А якщо є медстрахування (за власною ініціативою або від фірми) - то зовсім голова не болить.

    У нашій фірмі досить довго був "закон IBM": "співробітник має право пропустити 9 робочих днів на рік без документального пояснення причин".

    Тобто - перепой, справді застуда, б..дки, рибалка, халтурка - маємо право! Ви про таке не мріяли ?

    Ось головне надбання - ПРАВО на вибір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да ну? выбор не богат, без бабок вообще щвах, не без исключений, но на то они и искючения
    супруга работает в гос. казначействе - сечас больничные не оплачиваются, нет денежкофф
    хорошо, только к государству не имеет никакого отношения ....

    выбор чего, Борис? этот выбор был всегда, мог плыть по течению, мог не плыть, мог круто устроится, мог как все, все отличие в том что теперь "директивы" может любой удельный князек печатать, а не согласитесь, мигом останетесь без работы, должности и т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Видавіть із себе раба,. Артобстрел.

    Не подобається Вашій дружині у держструктурі - нехай спробує свої сили там, де її цінуватимуть.
    І Ви теж. Не чекайте "подачки" від доброго дяді.

    Неподобства, які чинять окремі чиновники - не є ознакою Незалежності. Просто Вам не снилося, що творили раніш "привілейовані особи" - а фактично БИДЛО, яке вміло тільки вчасно гавкнути ві вчасно полизати кому треба і що треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Спірне твердження. Візьміть українську мову...
    Ще одне спірне твердження. Візьміть пенсіонерів. Продавець пропрацювавщи 40 років має таку саму пенсію, що і її сусідка, котра все життя продавала зернята на базарі...
    Теж не зовсім вірно. На будівництві приватного будинку робітник зламав ногу. Приватна особа, яка найняла робітника лікарняний не оплачує...
    - Маша, ну як ти при таких працьовитих і чесних батьках змогла стати валютною повією?
    - Ну пощастило!

    Не всім так щастить. В мене три години на службі нема - невихід на службу без поважної причини і як наслідок відсутність премії.
    Право то є - вибору нема. Я не про нас з Вами. Ми люди вже з досвідом, надбаннями, хорошою роботою, житлом тощо. Я про мільйони ровесників держави.
    Тобто вибір є і в них: можна позичити грошей і виїхати на заробітки за кордон, можна, при наявності звязків у батьків, влаштуватись на роботу і вдома, а можна опустити руки і підняти ніж, пістолет, біту... Гарантій НЕМА!
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    :good::good::good:
    +1000
     
    Останнє редагування модератором: 22 лип 2009
    • Подобається Подобається x 2
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    VasMT

    Так живе ВЕСЬ СВІТ. А Ви чіпляєтеся за химеру "заповідника гоблінів". Чи то "Землю Санникова".

    Забули, що заповідник був побудований за рахунок безкоштовної праці мільйонів зеків (і політзеків - моїх рідних в тому числі).
    І "умовно оплачуваної фантиками" праці задуреного контингенту "зато мы делаем ракеты / лишь бы не было войны".

    Хіба не так ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так!
    Але і Америка, як країна будувалась на дзеркальцях і брязкальцях. І про Маршалла згадайте з його "фантиками"...
    Чому Україна 1991 пішла своїм, "Ленінським", шляхом? Для чого? Чи не було "брукованих доріг" світової демократії? Згоден, бувші комуністи і комсомольці завели в тупік... Але два десятиліття блукати..!? Чому зараз всі "демократичні", як вони полюбляють себе називати, сили прагнучи в ЄС і НАТО роблять ВСЕ для того, щоби там не опинитися. Та при Кучмі ми були ближче до Європи ніж зараз...
    І не хвилює мене ні "Земля Санникова", ні "Земля обетованная"! Я живу тут, на своїй землі, хочу жити ще краще, і спробую ... :) (принаймі пенсія в мене вже перевалила за 2000 грн). І я не хочу, щоби мою долю одноосібно вилизував ні бджоляр, ні олєнєвод, ні свинопас із глибин чужих дуп...
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Шановні опоненти,
    ви весь час крутитеся навколо однієї думки "мене повинні забезпечити, мені повинні надати..."

    А якщо спробувати самому зайняти якусь, нехай невеличку "висоту" - і не потрібні будуть профспілкові путівки, державні поліклініки і калбаса по 2.20.
    Не замислювалися над цим ?

    Як українці другої хвилі еміграції піднімалися - там слова "допомога" не було чути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так і я, шановний опоненте, про це ж!
    Чого в задницю лізти НАТі, ЄСу? Сосати, лизати, скавчати...(це про лідерів держави)... Давайте зробиму Україну СИЛЬНОЮ і ВЕЛИКОЮ! З гривнею по курсу 1грн = $1000 і середній зарплаті як зараз... І ЄС і НАТО буде проситись до нас 26-ю областю...
    Давайте!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ыыыыыыыыыыыыы:))):))) вы меня очень плохо знаете, к сожалению из -за отстаивания своей точки зрения у меня проблем выше крыши... раба ..мдя ...повеселили ....

    вы ошибаетесь, не надо давать, надо не мешать, про проблемы малого бизнеса тоже будем говорить? про дорогущую растаможку иностранных авто и т.д., чем - чем а мудростью экономической политики и шагами навстречу людям похвастаться не получится ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Прольем слезы? :scratch_one-s_head:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. prorab

    prorab миється в бані

    не нужно нам никакие НАТЫ
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А як нападе агресор? Там,Молдавія,наприклад? Чим будете захищатися? МайткАми? Ядерну програму ще Кравчук закрив, "Кольчуги" Кучма спрОдав,нинішні його "діти" решту допродують...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    ВАМ нужно срочно вступать в единый военный союз с Россией.
    Вместе МЫ Молдову точно победим!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. prorab

    prorab миється в бані

    Во-первых не совок а Союз Советских Социалистических Республик! А во-вторых в Советском Союзе не было такого бардака как сейчас в нашей суверенний!
     
  20. prorab

    prorab миється в бані

    Агрессор напал на нас еще в 1991-м году и развалил великую страну - СССР!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)