Слідами одного пророцтва.

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем jasvami, 31 тра 2017.

  1. jasvami

    jasvami Well-Known Member


    В краях, де Бог язики “покривляв”
    В країні великого революційного горінн
    Пагінчик кореня Есея підростав
    Чекаючи великого плодоносіння.


    Під новим іменем - “де Ангол Мойш”

    Того ж Христа-Спасителя розбудить Божа Сила

    Коли у Києві Архангел Михаїл підніме крила

    І в сад Едем ввійде з війною Буш.


    В “стіні” Нового Єрусалиму живучи

    Він Словом Уст ударить не пізнавших Бога

    Грішник тоді жити буде трясучись

    І розпростертий Рим “не втримає свого порога”


    Відомо, що Новим Єрусалимом є місто Київ.

    Відомо, що Київ находиться під покровительством Архангела Михаїла і сьогодні має Його на своєму гербі та прапорі.

    Відомо, що в 1999 році, передбачено пророком Нострадамусом проявлення/початок служіння/ Христа під новим іменем – Архангел Михаїл.

    Відомо, що саме в цей час, скульптурне зображення Архангела Михаїла, що на центральній площі Києва, змінило своє положення і “підняло крила”.

    Невдовзі і війська Буша ввійшли в Ірак, що розташований на місці Біблійного саду Едем.

    Чи все це не говорить нам, що Христос, попередивши нас: ...ось іду як тать...”, вже давно з нами?
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @jasvami, а що там Мішель казав про півострів, що відірветься і припливе кудись? Все це байки, якщо немає посилання на першоджерело або на якусь поважну книгу. А стосовно Нострадамуса - то взагалі давати номер центурії і т.п. А то от є у вас опонент...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Мені то невідомо.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я тут погуглив трохи і крім ваших постів на різних форумах ніхто такого подібного не чув і не писав з 2005 року.
    До речі один з форумів відноситься до Рерихів і "Агні Йоги"... А ви казали, що нічого мені не можете про це сказати.
    Forum.Roerich
    Живая Этика (Агни Йога), Теософия

     
  5. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    А суть там написаного, вас не цікавить?
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дуже цікавить, особливо справжність інформації. А то може, Ви лжепророк? Одже, Він народився в Україні? Я тут прочитав "Бог сонця". Цікаво було б знати, під яким йменням Він прийде.
     
  7. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    1. Саме так.
    2. Я такого не зустрічав.
    3. Там вказано: "Під новим іменем.... ".
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    - Цікаво, з якого дива...
    - Вірніше "Князь света", або "Бог света" Роджера Желязни. Вже прочитав трилогію про Дем'єна (про Антихриста). Ховард Жозеф. серія "ОМЕН".
    - У нього є ім'я від народження, яке зашифроване (допитлива людина може розгадати... якщо їй це потрібно для відновлення душі). Для всіх воно виглядає як "N" (Немо), а вчора ще й зрозумів, що "Z"- (тобто Zorro)те й саме, тільки повернуто. Відчуваєте, що ці "літературні герої" не бажають насильства і діють під маскою інкогніто, щоб чинити добрі справи?
    А як до реальних персонажей з життя?
    А серія "ОМЕН" (див. вище)- це протилежність НЕМО!
    В дитинстві ми давали собі імена, коли гралися, які звучали навпаки: "Роги", а самого малого "Акабос".Щоб ніхто не здогадався.
    А ще я хотів навчитися одній справі, та не дуже розвинувся на ній, але її основи допомогли мені багато чого зрозуміти. Цею справою користувалися ще здавна... Типу криптографія, але не вона. Цього достатньо, щоби бути щасливим, та не "відати" і спати спокійно.
     
    Останнє редагування: 22 чер 2017
    • Подобається Подобається x 1
  9. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Оце і все ваше заперечення?
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То хіба заперечення? То волання про якесь пояснення, чому саме в Україні це сталося? Якщо ви вийщли з такою новиною, то вам немає чогось боятися, бо вас захистить само небо. До пори, до часу, поки ви не виконаєте свою роль, а потім отримаєте путівку в рай.
    То що, будуть пояснення? Можна в лічку, якщо немає впевненності і слабка ваша віра...
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я трохи подумав і вирішив сказати вам "Так! В Україні!". "Так" - без потрощенної підкови.
    Місія не буде шукати легкого шляху. Який зиск йти Йому туди, де Його люблять? Він піде туди, де всі прикриваються ним, а в душі - грішні по вінця...
     
  12. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Чи то раптом не ви пропонували колись комусь кинутись з висоти об землю, зважаючи на пророцтво про захист від Бога?
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні, не я. Але не спокушай. Я ж пропонував вам тільки виконати свій обов'язок і отримати свою нагороду. А ви вже перелякалися.
    Але ж потім я погодився з вами. Чи то не в залік?
     
    Останнє редагування: 2 лип 2017
    • Смішно Смішно x 1
  14. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Християнська релігія не обмежується Україною!
    До тогож, підчас народження вказаної особи, Україна була частиною Русі. Тож прийшов Христос, перш за все для Русичів, без розділення на Білих, Українців чи Московітів.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Щось я не дуже зрозумів хто коли народився і частиною чого що є, та й не тільки русичі люди врешті. Щось не те.
     
  16. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    То ви ще не зрозуміли про кого тема?
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Слухаю та не чую. Читаю та не розумію. Беру до рота, та зуб не йме, про що ви...
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @jasvami

    Я йду, щоб повернутися

    Піду туди, де буду я за «свого»,
    щоб те кубло розкидати й спалити,
    а потім повернуся я додому,
    і наведу порядок в рідній хаті*.
     
  19. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    - Если полный ноль, то слишком долго объяснять.
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якщо тут є нуль, то це @jasvami. Бо за три місяці на форумі нічого окрім зарозумілого, пустопорожнього базікання.
     
а де твій аватар? :)