Сланцевий газ

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем YUST, 26 лис 2010.

  1. Boris_Kiev, Ви вважаєте, що Росія зняла фільм гас ленд? Профінансувала всі ці мітинги і протести в різних країнах? Яка всемогутня Росія получається і як вона печеться про продажу свого газу саме українцям. Кстаті, десь проскакувала інфа, що більша частина газу від ГАЗПРОМу пішла (чи планується що піде) в Білорусію, а не в Україну.

    Вай-фай і мобільний звязок звичайно шкідливий, але вони не лишають людей прісної води, не винищують всю екологію навкруг в такі короткі сроки.

    Може донбасовці і почуваються в Києві як на мінному полі, але якось ж живуть. А що буде коли їх земля стане непригодною для життя? Тоді уж краще мінне поле Києва.

    Не варто позволяти силам тьми зруйнувати свою віру в загальнолюдські цінності і в людей як таких, в Донбасі як і в любому іншому місті не можуть бути абсолютно всі уродами. Вони так само як і ми хочуть жити і в них так само є діти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ось зразок видобування сланцевого газу:

    [​IMG]

    Не знаю, може на Донеччині таке підприємство є екологічною катастрофою, а може хтось доннечанами хоче керувати, водячи за носа.

    ---------- Додано в 15:45 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

    Заборонити добування сланцевого газу пропонують у фракції «Батьківщина». Андрій Кожем'якін, Микола Томенко та Арсен Аваков внесли на розгляд Верховної Ради законопроект про мораторій на розробку, розвідку та добування вуглеводнів нетрадиційними методами.

    Пропонується тимчасово не дозволяти це робити, поки не буде створений механізм захисту екології. Кабміну рекомендується переглянути і скасувати вже укладені угоди, які не відповідають закону.

    Два тижні тому у Давосі українська сторона підписала із компанією Shell угоду про розподіл продукції, видобутої з Юзівського родовища на Харківщині й Донеччині.

    Проти добування сланцевого газу раніше висловилися ВО «Свобода», Компартія та Віктор Медведчук, який пообіцяв масові протести на гроші «Газпрому».

    ---------- Додано в 15:48 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

    А з Білорусії куди? Польща показала велику дулю Газпрому на встановленню труби через Польщу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вы просто заколебали со своим газом.
    Есть у вас - добывайте и радуйтесь.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :haha:

    Слава Газпрому!!!!!!!
     
  5. Самий головний бонус - це зруйнована екологія і непригодная для життя земля з відсутньою прісною водою.
    Навіть якщо і має місце пропаганда ГазПрому то всерівно ризикувати екологією і своїм життям заразди газу - тупість, коли спамятаєтесь буде вже пізно.
     
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    На фига нам ваша гнилая Польша?
    Киттай и Япония в очереди стоят.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От, бачите, ми ще почали видобувати газ, а вже "заколєбалі", толі єсщьо будєт!

    ---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:51 ----------

    Як нафіга? Не вийде в обхід України так просто - тре робити великі еруги, а це не дуже вигідно.

    А в Китай і Японію - скільки влізе, нам то що?
     
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Уже выходит.
    Пора Вам думать кому сдать трубу на метолобрухт.
     
    Останнє редагування: 10 тра 2013
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    "Фізичну" радіацію можна виміряти приладами і поброти технічними засобами. Досвід маємо чималий.
    А що робити з радіацією "ментальною" - близкістю Росії та наявністю партії ригионів? Висновок напрошується один - вдарити по ментальній радіації - фізичною. Якщо вона існує, а не є черговою піар-страшилкою. :)

    Не потягнете. 2,7 грн/кГ.
    А ваші вже будують дирижаблі, щоби возити газ в обхід України?
    Лед Цепеліни?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Полковнику, я не знаю куди йде рос. труба і по великому рахунку мені пофік. Знаю, Польща відмовила Росії в наданні території для труби. А якщо на заході почнуть добувати сланцевий газ, то російський обхід буде неефективний. Друге, якщо все таки для Росії все складеться добре що до газу, то українська труба все одно не заржавіє, бо ріст попиту газу настільки великий, що можна і дві труби кидати - всього попиту не задовільнити. Хіба в Росії газ закінчиться, або Європі російський газ буде непотрібним просто-напросто.

    ---------- Додано в 16:15 ---------- Попередній допис був написаний в 16:14 ----------

    Білизну тре з хлоркою...
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Хиба у меня или у Вас лично хоть рубль (гривна) в кармане появится от этого проекта?
    О чем говорим, однополчанен?
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Цікаво, чому в нас знизили ціну на газ?
     
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Москали опять чудят.
    А кто ещё?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Полковнику, я нічого в політичному плані не хочу крім одного:
    Україна має бути незалежна і багата.

    Все інше мене мало цікавить. Я маю право цього хотіти? Я не проти Росії і росіян. Я просто хочу, щоб ми не заважали один одному, щоб мене не тягнули в митний союз.

    ---------- Додано в 19:33 ---------- Попередній допис був написаний в 19:32 ----------

    Бо Газпрому обрізали роги.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Які гарні загальні слова... їх можна чіпляти як до атомних електростанції, так до гідростанції... була би ціль... аякже, люди не можуть пити брудну воду... руки тре мити регулярно і зуби тре чистити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Отож. Я писав вище, для чого було побудовано ЧАЕС.
    І хто що з неї "поімєл". Українці побачили, що Москві глибоко начхати на тутешні проблеми. І під час референдуму про Незалежність це теж була одна з причин, чому Україна проголосувала проти союзу. Отож... нехай проводять експерименти на "відстійній", малоцінній території. Може це для тамтешніх мешканців стане ще однією візитівкою "їхньої" макєєвсько-єнакієвської влади. За что боролись - та то и напоролись.
    А раптом все вийде в шоколаді - то хоч якась користь буде з Донбасу.

    Нагадаю: більша частина газу з Дашави пішла на потреби Москви та республік Балтії. А з Шебелінки - майже виключно до РСФСР.
    Тільки чомусь Газпром забуває про це.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. iso

    iso Well-Known Member

    Оце і найбільше непокоїть. Якось воно буде. А вже було в Чорнобилі, було в Калуші, було в Яворові...
     
  18. Cwirid

    Cwirid Member

    І ви напевно знаєте як правильно це зробити?

    Він вам поперек горла стоїть? Та забирайте його цілком себе! Нам від цього "надбання" одні плювки да ляпаси. Забирайте разом з Міллером-он вам жваво козячу морду скорчить із сланцевого газу. І краще вам від цього газу не стане. От особисто вам і вашому народу.
     
  19. Айе!

    http://lenta.kharkiv.ua/society/2014/03/21/44257.html

    отлично! по-моему в Европе только Украина готова ради дешевого топлива превратить свой уютненький дом в экологическую помойку.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а насправді як?:) Багато країн Європи вже добуває, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)