Скільки ви готові платити податку?

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Svjato, 28 бер 2011.

?

Який максимальний відсоток від прибутку ви готові сплачувати.

  1. 10 %

    29,4%
  2. 20 %

    23,5%
  3. 30 %

    23,5%
  4. 40 %

    0 голосів
    0,0%
  5. 50 %

    5,9%
  6. 60 %

    5,9%
  7. більше 70 %

    0 голосів
    0,0%
  8. 100 %

    11,8%
  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Отже основна тема - податки. Скільки їх повинна сплачувати людина і на що вони повинні йти. Яка схема оподаткування корисна для держави і шкідлива для зловживань? (обгрунтування думок - дуже бажані :) )
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Особисто я загалом готовий платити скільки завгодно, мені головне щоб це було ПРОСТО і прозоро, менше здавати всяких ідіотських звітів, декларацій та іншої макулатури. А сума податків не така принципова для підприємця, вони закладаються в ціну товару чи послуги і відповідно їх фактично платить клієнт, покупець чи споживач.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Власне мені імпонує схема оподаткування, коли існував би тільки один податок з прибутку в районі 30 відсотків. (не розумію звідки повинні братися кошти на інші податки, які не пов'язані з прибутком)

    Максимальну ставку податку розцінюю на рівні 60 % поскільки вищий податок буде сер'йозно заганяти людину в тінь і демотивовувати від виробництва...
     
  4. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Свято, Ви, мабуть, новий Лаффер? :)))

    [​IMG]

     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Всегда подозревал вас... я столько и обозначил.
    До встречи в синагоге.;)

    ---------- Додано в 20:44 ---------- Попередній допис був написаний в 20:43 ----------

    Лаффер -Еврей?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А я б ввів наступне:

    витрати податків повинні контролювати ті, хто їх платить - підприємці.

    ---------- Додано в 20:16 ---------- Попередній допис був написаний в 20:14 ----------

    А хто у голосуванні дав 60%? Невже серед нас, на ЛФ є Микола Янович?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    :scratch_one-s_head: Не знав хто то такий, поки не переглянув. :)

    ---------- Додано в 21:18 ---------- Попередній допис був написаний в 21:17 ----------



    ---------- Додано в 21:19 ---------- Попередній допис був написаний в 21:18 ----------

    А як?.....
     
  8. Nevermind

    Nevermind Просто персона



    ---------- Додано в 21:28 ---------- Попередній допис був написаний в 21:21 ----------



     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Svjato

    Svjato Well-Known Member



    Тема створена для оцінки бачення податкової системи іншими. ;)

    ---------- Додано в 21:42 ---------- Попередній допис був написаний в 21:41 ----------



    ---------- Додано в 21:45 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

     
    • Подобається Подобається x 2
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    та нє згідно голосовання 50% тих хто голосував готові віддати 20% і ні копійки більше........дійсно хіба є за шо?
     
  11. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    За що - нема, але повинно бути. :)
     
  12. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    А скільки пан Свято платить податку зараз, якщо це не таємниця?... Він хоче платити більше? Бо чомусь пані Nevermind здається, що зараз пан Свято платить менше 60%. :)
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А я не хочу платити нічого взагалі...

    нас і так обдирають....за газ дай..за світло дай..ПДВ 20% дай...за бензин дай...за дорогу (от уроди) дай...гаїшніку дай...Мені ше платити повинні)...стільки дармоїдів годую)
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Для друзів не таємниця. :)

    Ні, він готовий але не буде. :)

    Він платить тільки за те, що купує ;)

    ---------- Додано в 22:13 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

    Я планував до цієї думки підвести панство трішки пізніше, щоб поставити наро перед фактом, що він вже платить 60 % але до сих пір толком не знає за що :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Nevermind

    Nevermind Просто персона



    Пан Свято готовий платити 60% податку, але пан Свято не буде платити 60% податку. Це як?

    Тобто він платить тільки ПДВ? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Svjato

    Svjato Well-Known Member



    Він платитиме стільки тільки тоді, коли 30 відсотків повертатиметься назад у формі соц-забезпечення, пенсійного страхування та розбудови інфраструктури і оборони. :)

    Як ви здогадались, що я плачу цей податок?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Тобто питання, яке пан Свято поставив самому собі:

    і на яке відповів 60%, виявляється не таким простим, а з додатковими умовами.

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    В житті все просто - лиш би не ускладнювати.

    Якщо взяти ПДВ - то його вистачить на усі пенсії.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хіба то проблема?

    З підприєства виділяється компетентна людина, складається група людей, спеціалістів і впєрьод. Я б з превеликим задоволенням пожертвував своїм часом за для такої справи.

    Доречі, з 9 травня вступає в дію закон, згідно якого кожен має право поцікавитися де йдуть кошти на кожному держпідприємстві, давати запит і, головне, не мають право відмовити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Чергові перевіряючі. ще одна схема корупції? :scratch_one-s_head:

    Нарешті в нас наступить китайський комунізм...:preved:


    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:43 ----------

    Ще й яка...

    ---------- Додано в 22:46 ---------- Попередній допис був написаний в 22:44 ----------

    Механізм опишіть...
    В мене є своє бачення.
     
а де твій аватар? :)