Сімейний бюджет

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Валентина Глєбова, 19 вер 2014.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Валентина Глєбова, не відволікайтесь..

     
  2. наразі я в декреті, а чоловік заробляє. Він працює на фондовому ринку+займається закордонними проектами. слава богу цих грошей цілком достатньо щоб мати кілька депозитів та щорічно відкладати 35 тис грн на поліса страхування (так, я в цьому бачу великий сенс)
    я ж до вагітності була психологом і почала роботу консультанта, зараз з власних коштів маю лише депозит відкладений раніше та поліс.
    Сам факт того, що я таки маю грош,і і відкладені в тому числі, дає мені право давати особисті поради комусь, як цього досягнути.
    P.S: я не є працівником страхової компанії.

    ---------- Додано в 17:07 ---------- Попередній допис був написаний в 16:59 ----------

    Добре. Я зрозуміла всю безглуздість дописів тут. Реально, я просто хотіла поділитися тим, що знаю і випробувала сама. Та не можна нав"язувати комусь свої поради, навіть якщо бачиш в них великий сенс.
    Просто мені свого часу дали таку інформацію і, фактично, витягли мене з бідності (я жила в комуналці, не мала іноді грошей на дорогу, мама алкоголік.... і т.д) Мене просто вчасно та якісно підштовхнули і я вирвалася. Зараз бачу своєю метою допомогти комусь сама.
    не треба, то допобачення ;)
     
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ви з якої планети прилетіли?
    як може відкласти людина якісь гроші, якшо напр. в сім'ї двоє неповнолітніх дітей і місячний дохід не перевищує 3000 грн?
    з тих грошей відрахуйте комунальні, хоч якесь їдло, за одяг для себе і дітей я промовчу, а крім того є і інші статті витрат...
    так шо не намагайтесь бути вумнішою за інших, поживете, як люди на мінімальну зарплату, тоді і розкажете нам скільки ви відклали на депозит в банк, який завтра збанкротує..
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. з тої, де людина не маючи фактично нічого може реально змінити своє життя. Якщо ж вас влаштовує і далі заробялти 3000 і витрачати на оте все, то вперід, мені якось всеодно...
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ви так і не розказали як би відкладали, в ситуації, яку я навів вище..
     
  6. В тій ситуації я б шукала іншу чи додаткову роботу (що я, власне, і робила).
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Вийти замуж за біржового маклера який взуває європейських лохів
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    даю ввідну: у вас банально нема часу займатись додатковими заробітками, його займають робота, діти, хата. Ваші дії?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. описане вами якраз і вимагає чим пошвидше змінювати життя, а не шукати відмазки. Я працюю ще зі школи (працювала в магазині тиждень через тиждень по 12-15 годин на ногах. В то й ж час вчилася і отримувала добрі оцінки...), в універі також підробляла де могла, тому знаю що таке робота, "нема часу" і "мало грошей". Тим не менше змінила життя на краще.
    ЗАВЖДИ можна знайти варіанти! Жінка з дітьми може підробляти, готуючи комплексні обіди і розносити, гуляючи з тими ж дітьми. Ще може разом зі своїми доглядати за сусідськими - разом забирати зі школи, посидіти годинку-дві в день... Та тисяча варіантів, головне захотіти їх побачити, а не нити "ой, тобі легко говорити, а у мене ж..."
    Про чоловіка я вже промовчу. Звісно, друзі, комп"ютерні форуми, пиво та футбол забирають багато часу та якщо зробити над собою зусилля, то на 1000-2000 грн в місяць свій дохід точно можна збільшити.
    У мене надто багато успішних друзів, що почали з нуля, аби не вірити що все можливо. один з них без ноги, купа з бідних сімей, більшість 2-3 рази банкрутували... Хто не здався - той і переміг.

    Добре. Не бачу сенсу далі продовжувати цю розмову. Вам не потрібна моя допомога, а я не маю часу і бажання витрачати енергію намарно. Успіху вам.

    ---------- Додано в 11:12 ---------- Попередній допис був написаний в 11:10 ----------

    Для тебе всі, хто адекватніший за тебе лохи? Кумедно, бо для успішних людей лохи - це якраз такі, як ти.
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    все просто у кожного свій бюджет, великі покупки, які кожен окремо зробити не здатен, узгоджуються та купуються в складчину, діти теж 50% на 50% . Це не відміняє подарунки один одному захотів подарував щось дружині ,або вона мені. Їжа як прийдеться - хто ближче частіше буває поряд з ринком\спермаркетом той і купує за свої, якщо закінчуються то купує хтось інший. Тобто якщо я наприклад хочу купити собі мотоцикл і маю на нього бабло без шкоди для сімейного блага тобто в мене залишиться після цього на мою їжу і частково на дітей то я його купую. Аналогічно, якщо дружина має свої гроші , то йде і купує собі сукню, яку хоче і за скільки хоче із свого бюджету, при умові що залишиться їй на їжу і первинні потреби ( зубну пасту і т.п.) '.
     
  12. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    ---з сексуального
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    то з вашого власного досвіду?
     
  14. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    так. і моєї цілої родини.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ніяк :)
    Дохід 3000 грн на сім"ю з 4 осіб, де 2 - неповнолітні діти (тобто школярі, на крайній випадок - учні ПТУ), всі мешкають в місті, тобто купують яйця, картоплю, м"ясо, молочні продукти, значну частину овочів - це той випадок, коли говорять про межу бідності, а не про якесь відкладання. Звісно, за умови, що ніхто збоку не помагає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а Валентина Глєбова, знає як.. :))) то тільки ви, неуки не знаєте..тре було вумніші книжки читати.. :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Ельвира Михайлова

    Ельвира Михайлова десь у небі...

    зараз почнеться... на сьогодні 3000 грн. - це ніщо. Заходиш в магазин - нема, на що дивитись... А як береш саме необхідне - то на цьому все і закінчується!....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Olenall

    Olenall миється в бані

    цілком погоджуюсь, поліси зараз дуже важлива річ, даже для дома або квартири. Спробуй той ремонт зробити, коли щось трапилось _Дім та все, що в нім, подобається
     
  19. yurazua

    yurazua дачник

    тут один... нюанс...
    окрема людина не може контролювати кiлькicть грошей в системi
    тобто, як би багато ви не працювали - друкуються грошi ще швидше )

    тре ще вумнiшi книжки читати )
     
  20. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    ... або в іншій країні :)
     
а де твій аватар? :)