Сила зв'язків

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем Svjato, 9 лип 2011.

  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    В природі усе пов'язане між собою якимось силами - атоми в кристалі, молекули в каплі води, планети у всесвіті, накінець люди в стосунках між собою. Усе це закони природи або СВІТУ.

    Питання такого роду. Що слід зробити, щоб зв'язок розірвався (якщо це можливо) або послабився? З фізики процесів відомо, що при зростанні температури тіла з твердого стану переходять у рідкий а зрештою у газоподібний... і навіть у плазматичний. І чим далі, тим менші взаємозв'язки між елементами. Адже нагріваючи тіла все більше і більше - спочатку руйнуються зв'язки між елементами а згодом самі елементи - як то вода тане, випаровується і навіть розкладається на атоми при зростанні температури. При більших температурах (енергіях, швидкостях) елементи діляться все на дрібніші частинки - розпадаються атоми, ядра, складові ядер - протони...

    Що ж впливає на силу зв'язків між елементами? Температура, енергія чи швидкість руху?

     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Багатьом людям варто думати у 2 рази повільніше. Щоб не порвати зв'язки з реальним світом.
    Нє?

    ---------- Додано в 16:06 ---------- Попередній допис був написаний в 16:04 ----------

    А навіщо? Філософський камінь спокою не дає?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    це одне й те саме. Збільшення швидкості руху молекул призводить до зростання їхньої енергії (і якщо розглядати саме рух, то збільшиться кінетична енергія), а отже і збільшиться температура тої матерії, до складу якої входять ці молекули.

    Час для всіх нас йде однаково, бо ми знаходимся в одній системі відліку (тобто на планеті Земля). Тому швидше і активніше жити - то є різні речі.
    Стосунки з людьми складуються на основі минулого, а не майбутнього. Тобто тебе люблять, поважають, ненавидять, заздрять через те, що ти робив, а не через те, що плануєш робити чи робиш в даний час. Змінившись (ставши активнішим), зміниться твоє минули (з точки зору майбутнього), а отже і зміняться стосунки. Приклад: якщо ти був пасивним, то всі стосунки, які склались у тебе з людьми, зав"язані саме на тій пасивності. Ставши активним, люди до тебе почнуть відноситись по іншому, бо можливо, їм ця активність не подобається. Звісно, будуть ще й такі, які змінять свою думку з поганого, на краще (думатимуть, що ти змінився в кращу сторону).

    ---------- Додано в 12:14 ---------- Попередній допис був написаний в 12:06 ----------

    Залежить від системи відліку, в якій знаходяться ці елементи.
    Але ти якось дивним чином пов"язуєш зв"язки між елементами в природі і стосунки між людьми. Бо стосунки - це те, як ми сприймаємо реальність. Можна щось вважати добром, а можна злом. Стосунки - це наше оцінювання чогось. Стосунки можна змінити. Сьогодні люблю, завтра - нє. А зв"язки між елементами - це закони фізики - це реальність. Не залежно від нашого існування чи переконань, від вподобань чи зацікавлень - воно є так, як є і взаємодіє по якимось законам, на відміну від стосунків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Гаразд, нехай тіла розігріті... :)

    Припустимо, один з партнерів починає швидше рухатися. Але інша людина за ним не встигає. Їй потрібен повільніший темп. А перша людина, замість того, щоб зменшити темп, навпаки його збільшує, в кінці кінців залишаючи другу людину незадоволеною.

    Як в анекдоті:



    :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Та зрозуміло, що це тотожні речі. Але є щось першопричиною. Температура води на дні океану може сягати 140 градусів, але вода не кипить (тиск не дає ;) ) . Тоді питання - чи будуть руйнуватися з'язки між атомами, якщо температура досягне 1200 градусів? Тому мову можна вести радше про швидкість, або таки за енергію :)

    Угу. Саме це і мав я на увазі, значить більшість зв'язків таки порветься. (інші просто не встигатимуть - темп завеликий)
    П.С. Взагалі то згадав про зв'язки в емоційній сфері, але це одне і теж...

    Абсолютно не залежить. Від системи відліку залежить лише величина цих стосунків і то в одиницях системи.


    Ага. Припустимо ви закохалися (таємно)... Від чого тоді залежить ваша прив'язаність? Можна однобічно змінити стосунки? Яка формула зв'язку? Гравітація? :)

    А чому сьогодні любите, а завтра ні? Може, як ви сказали - систему оцінювання поміняли? Адже зі сторони можна сказати, що зв'язків ніколи і не було :mocking: Хто його знає, що у вас в голові чи в протилежного об'єкта? П.С. Відстань впливає на силу зв'язку? А час? ( я про стосунки між людьми...)


    Знову ж таки. Якщо ви звертаєте увагу на стосунки - вони розвиваються. Якщо забиваєте - вони руйнуються. (Хіба я не правий?) Міняєте для себе систему оцінювання, а воно глибоко в душі залишається... То які закони?

    ---------- Додано в 13:01 ---------- Попередній допис був написаний в 12:53 ----------



    Сторонні впливи можуть впливати на зв'язки... :)
     
    Останнє редагування: 10 лип 2011
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ага... связь бєз брака.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    Від наших внутріхніх переконань і системи світогляду.

    Можна. Але при цьому в гіршу сторону їх змінити легше, ніж в кращу.

    Між чим?

    Бо це лише відчуття, яке міняється.
    Так впливають. Для пітдримки якогось відчуття потрібний зовнішній подразник. Якщо подразник знаходиться далеко, від особи подразнення - відчуття слабшає. Час впливає подібним чином.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    ...отже зв'язку, як такого немає, а він є лише в уявній системі?

    Згоден, але однобічно можна змінити лише ставлення, а стосунки - це сума ставлень.

    Формула зв'язку між людьми.


    Отже це не зв'язок, а просто ставлення (відношення)?


    Отже на формулу зв'язку між людьми наприклад впливають подразники, відстань, час, (додам наявність часу)....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Дух Святий - всеоживляючий і всенаповняючий. Зрозуміти Його природу людському розуму це не підвласно. Людина може вивчити і впровадити в життя лише деякі моменти з цього надзвичайно складного процесу.
     
  10. vov66

    vov66 Well-Known Member

    З чого ви це взяли? Церква називає Святим Духом, стародавні філософи називали ефіром, а сучасна наука називає "темною матерією". При тому, що сучасна наука про цю "темну матерію" майже нічого не знає.
    Людське тіло "прозоре" для "темної матерії", лише мозок може її вловити і перетворювати в інщі види енергії. Досить показово це видно у роліку про пірокінезпірокінез Людина, шляхом звукової вібрації, створює перепад мірності у мозку, а потім направляє силою думки у потрібне місце - хоч у Африку...
    Більш детально у книзі Миколи Лєвашова "Неоднорідний всесвіт"
     
  11. ovod

    ovod Well-Known Member

     
  12. vov66

    vov66 Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)