Сибір, українці, "коричневий клин".

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Danilo, 11 бер 2008.

  1. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Отойдем от заробитчан.

    Раньше в СССР была точка зрения (независимо от национальности - живешь за границей - значит однозначно предатель или почти предатель. Это идеологический подход. Сейчас поменялось и идет в плане - если называешь себя русским, и помнишь свои корни, то ты русский. Не их вина, а вина того времени, что их деды и прадеды оказались за пределами своей родины.
    Представим на минуту, что победили белые. Куда бы делись красные ? Туда же, где сейчас потомки белых.
    Победило бы ОУН и УПА, куда бы делись схидняки, и поддержавшие Сов. влвсть ? Туда, же, в Россию и тот же Запад, кому куда ближе.


    Так вот отношение к украинцам за пределами УКраины у "ура-патриотов" - чисто идеологическое, по Советскому образцу. Если не с нами - то против нас. А с нами - это против москалей и РОссии. И будут они рубаху рвать на себе, да речевки по пионерско-комсомольскому образцу произносить. Когда то также первые пионеры комсомольцы думали, что новое передовое общество строят, а то что было до них - сплошное угнетение народа\народов царского режима и капиталистов-мироедов. И их использовали для разрушения. Теперь чуть попроще стало - это Россия и русские. :)

    Или может я не прав ?

    Давайте попробуем:
    Настоящий украинец это (нужное подчеркнуть, можно в нескольких пунктах):
    1 Гражданин Украины
    2. Родившийся на Украине
    3. Проживающий на территории УКраины
    4. ПРиносящий пользу Украине своим трудом
    5. Знает украинский язык
    6. Ругает совместную историю Украины и РОссии
    7. Не любит русских
    8. Не любит РОссии и ждет нападения.
    9. Все что угодно, лишь бы во вред РОссии и русским


    Это просто говоорит о том, что и во Львове проживают нормальные в основном люди вне зависимости от украинского и русского языка, прошлого и политических взглядов с которыми "асвабадівтелi з Росії і їхніх нащадкі Львові живуть." и будут жить в мире и согласии. Это, конечно не всем нравится, но в основном люди просто уважают друг друга вне зависимости от рассовой религиозной .... и др. принадлежности.
    Что касается украинского и русского языка.
    Первое. Это не проблема, перейти с того или иного, русского ли украинского ли. Языки близки, требуется небольшой переходный период, и не постоянное тыкание в несовершенстве знаний. Был бы толк от человека в том, что он делает, а некоторое несовершенство произношения и написания в нормальном обществе воспрнимается нормально. Самое главное - это понимать и уважать друг друга. Не так ли ?
    Отношение портят "бесноватые ура-патриоты".
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    дуже сумніваюся......
    абсолютно різні люди......
    більшовики тому і вчинили переворот в 17-му, що попередники "білих" були дуже ліберальними.....
    те саме стосується оун-упа....

    невдале порівняння....
     
  3. bonapart

    bonapart Well-Known Member

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    І хто ж вам таке сказав? Знаю багато росіян, з якими дружу і все нормально, до прикладу мої колишні однокласники. І між іншим, коли ми з ними спілкуємоь на такі теми майже всі визнають, що Росія має надто великі імперські амбції, і пхає носа в чужі справи, що ненормально. От до цього і до тих хто таке підтримує і є вороже ставлення патріотів України.
    Справжній українець той, хто:
    Вважає Україну Батьківщиною
    Пам"ятає і шанує історію своєї Батьківщини
    Не плюндрує пам"ять предків, які за Батьківщину боролися
    Знає українську мову
    Не потурає ворожим(сепаратистським і т. д.) намірам щодо Батьківщини, і не мовчить у разі незгоди

    От, мені здається оце і є справжній українець. А ваш перелік - це повна нісенітниця, причому половина пунктів вирвані взагалі з контексту (до прикладу, цей: "Ругает совместную историю Украины и РОссии").
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Пане Бонапарт,

    я давно не читаю дописів Вашого опонента і давно не сміюся з його дописів. Сперечайтеся - не сперечайтеся, але Вам хочуть довести одне: "арена в лайні, слони в лайні, глядачі в лайні, а я, Ч-ц, виходжу на арену в білому фраку".
    Це настільки лежить на поверхні, що просто не варто підставлятися під чергову порцію комсомольської демагогії. Комосомольські лідери вміли слухати тільки себе.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. bonapart

    bonapart Well-Known Member

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Пане Борис, повністю з вами згоден.
    Просто інколи не стримуюся, і мушу написати, адже гидко слухати як все перекручують, плюндрують тощо...
    Мабуть треба бути стриманішим... і не піддаватися на провокації, нє?)))
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Просто заощаджуйте свій час і нерви.
    Вранці прочитаєте спробу опонента мені відповісти. Але я не читатиму відповіді. Точніше, "проповіді". :)
     
  7. natkanetka

    natkanetka Well-Known Member

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    я читала ту книжку. дуже сподобалось.

    Додано через 1 хвилину
    П.С. в мене пра пра бабуся була вислана, але не знаю куди. навіть бабуся вже не пам'ятала.
     
  8. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Я прсто попытался дать простые вопросы, на которые есть однозначные ответы. В ваших нет однозначности.
    Справжній українець той, хто:
    1. Вважає Україну Батьківщиною
    Тут в принципе я согласен. Я хоть и в России родился, но у меня свое личное отношение к Украине и Киеву. И никто его не поменяет. А вот моя дочь уж на Украине родилась, но не имеет ничего против ни пртив одной страны мира. :) Мой тесть - бывший офицер Сов. Армии, тоже на Украине родился, он украинец. Это и его Батькiвщина.
    Хотя многие могут посчитать, что это не считается, хотя я и за независимость голосовал в 91.
    2. Пам"ятає і шанує історію своєї Батьківщини
    Согласен тоже. Только историй, то не одна. Какая правильная ? Я считаю, которая никого не унижает и объединяет. Такой пока нет. Пока есть те, что говорят, вот эта правильная, а другие, нет эта, преувеличивая одно и преуменьшая другое
    3. Не плюндрує пам"ять предків, які за Батьківщину боролися
    В кино " Вбой идут одни старики есть такая фраза главного героя в исполнении Быкова :"Сегодня над моей Украиной дрались !" Так что советские солдаты украинцы тоже за Баткивщину боролись. Чи ни ?

    4. Знає українську мову
    Согласен.
    5. Не потурає ворожим(сепаратистським і т. д.) намірам щодо Батьківщини, і не мовчить у разі незгоди.
    Это вообще-то уголовная статья, но по ней еще никого не посадили, хотя об этом много говорят. Просто идет вольная трактовка на уровне бабки Параски. Обычно, если не ругаешь Россию каждый день и за нормальные отношения, то уже сепаратист, если не "пятая колонна". А еще несепаратисты- опасаются нападения каждый день и каждый день находят подтверждения.

    PS. Кстати. ЕСли человек вместо ответа по существу пытается перейти на личность, то это и есть комсомольский метод спора
    ЗЫЫ. Спасибо Борис ! Вы, когда мы с вами начинали "спорить" в 2004 г. вы лично помогли мне пробежать много дополнительных километров для здоровья. Спасибо вам за укрепление моего здоровья. Ей богу благодарен.
     
  9. bonapart

    bonapart Well-Known Member

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Іторія є одна - історія моєї Батьківщини і мого народу, і мені байдуже кого вони принижує чи на кого вішає ярлики, вона є такою як є, і мені гидко слухати, коли виправдовують нелюдів, які катували мій народ чи коли навпаки, клеймлять борців за його незалежність і волю.
    До речі, я це напиав не для того щоб ви згоджувались чи не згоджувались, я написав, хто є на мою думку правжнім українцем.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Богданович

    Богданович Well-Known Member

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Чудово описали українця, пане bonapart
    Додам тільки одне працює на користь Україні!
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Що є то є, адже вважаю і не тільки я один, що після переяслівської поразки в Україні все пішло шкереберть, досі не оговтаємось. Чи може ми повинні шанувати таку історію, коли нас сусіди засилали на Сибір тисячами, насильно, цілими сім'ями та поодинці заганяли у товарні вагони "на сорок чєлавек, ілі восємь лошадєй"?
    А потім, тих що вижили та змушені були якось прилаштовувати своє життя, обернули на "русскава чілавєка", асимілювали, задурили голову своєю споконвічною імперською ідеологією, та використовують вже їхніх нащадків, примушують віддавати голоси за нового царя-батюшку.
    При тому українці в Росії і старі і нові не мають об'єктивної інформації про Україну, фактично ізольовані, наче в резервації. Їх нацьковують на національні сили, спотворюють образ нової України, аби викликати відразу, та нехіть до повернення на Батьківщину, без них "там нічево би нє стояло", і це влада завше добре усвідомлювала.
    Така "совмєстная історія", ну я мовчу вже...

    P.S. А проповідника - в ігнор! Не гайте часу не варто. Нехай їде в Ніжнєвартовск.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Просто цікаво: а ці "нелюди" з якого народу?
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Питання риторичне? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Ну-у-у... Я как-бы догадываюсь. Но конкретики хоцца!
     
  15. natkanetka

    natkanetka Well-Known Member

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Степаничу, як думаєте, у радянській владі були українці, білоруси, латвійці? напевно, не було. знаю тільки про Сталіна. він був грузином. а решта всі росіянами були. в Росії була на той час така політика. щоб народ не об'єднався і не повстав, влада розселяла українців, білорусів і взагалі всі народи по всьому союзу. а ці "нелюди" діяли з вказівок влади. серед них були не тільки росіяни, але я їх теж зараховую до "нелюдів".
     
  16. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Я людина спокійна і інтелігентна. Щонайменьше мені так здається. Але .............., Скільки можна?!

    Додано через 11 хвилин
    У керівництві державою були.Але лише ті, що змогли переступити через національну приналежність і вважати себе просто "радянською людиною". А ознакою цього була повна російськомовність. Пам"ятати про своє коріння можна було лише на рівні народної творчості і лише у руслі "Як розвивається вона під проводом Москви".
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. natkanetka

    natkanetka Well-Known Member

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    то я й мала на увазі, не справжні українці, бо справжні себе вважають українцями. хоч тоді було важко так сказати.
     
  18. Львiва

    Львiва Well-Known Member

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Правильно. Нервные клетки не восстанавливаются.
     
  19. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Дитинко,
    ну що я можу Вам сказати... Якщо вас такої хренотені (пробачте за грубість, але від душі) вчать в гімназіі, ну киньте її. Якщо зможете. А вчителі Ваші - сволота, а не просто придурки, як Вам раніше казали. Таких "педагогів" потрібно гнати і гнати, далеко й далеко. Не Ваша вина, що Вас вчать ці... мудаки (пробачте ще раз). Це біда Ваша, наша біда. Схаменуться рано чи пізно. Та чи ВЧАСНО?
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Сибір, українці, "коричневий клин".

    Степаничу!
    Як Ви забули дати лінк?Може дитина нарешті "образумиться" і почне читати справжню ИСТОРИЮ СССР.
    То ж мудаки вчать якусь там історію по Грушевському,Аркасу.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)