Шукаю житло

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Сірий Вовк, 26 лис 2007.

  1. Romanna

    Romanna Member

    маю 2 та 1 кімнатних квартири хочу обміняти на 4-кімнатну на сихові, якщо в когось є пропозиції пишіть в пп
     
  2. LISA

    LISA New Member

    Шукаю квартиру на тривалий термін (мін.рік). Я з собакою - не шкідливим. Треба щось подешевше. Однокімнатна в будь якому районі. Звісно, хочеться обійтись без платних посередників. Зараз живемо на Любінській - платимо 80 баксів + комунальні. Дещо наше (пралка, тєлік решта всякого), хазяйське - рядянські меблі, телефон, АДСЛ модем. Прожили майже 2 роки, але плани власників змінились. Терміново треба з"їжджати. Може хтось щось чув...
     
    Останнє редагування: 10 лют 2009
  3. makanmel

    makanmel Member

    Два роки знімав 1к квартиру не в найкращому стані за 200у.о. З огляду на кризу кілька разів намагався поговорити з хазяйкою про зниження оплати до 150у.о. (а ще ж крім того плачу більше 400грн КП), але вона нічого не хоче чути, каже що в неї і за 250 знімуть.

    Тож шукаю 1к квартиру на тривалий термін у доброму стані (теплу, з сантехнікою і постійним водопостачанням, меблями і можливістю проведення кабельного інтернету) у франківському р-ні, ідеально вул. В.Великого між ЦУМом і вул. Кульпарківською. Ціна до 1500грн в сумі з КП.
     
    Останнє редагування модератором: 15 лют 2009
  4. Vetta

    Vetta Well-Known Member

    о_Оо_Оо_О:crazy: нічого собі... а я за вісімсот ше перебираю:crazy:
     
  5. Vetta

    Vetta Well-Known Member

    З власного досвіду...може кому здасться....якшо грошей мало,тобто на рієлтерів ні як не вистарчає.Я надрукувала оголошення,розвісила в потрібному районі.Кілометрів 8 намотала між тими будинками, і так один раз, за пару днів ще раз поновила....на підїздах є такі дошки оголошень, от туди і ліпила.Так от,люди дзвонять самі,ціни різні,але реально шось найти і домовитись.
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Є 3х кімнатна квартира, з меблями, ремонт старенький. Вулиця Єфремова, вартість 300 у.о., можливо зробити санітарну побілку. Плануємо здати приблизно на 3 роки.
     
  7. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Потрібна квартира з 1 по 4 травня для порядної людини (моєї подруги).
    Буду вдячна за будь яку пропозицію в межах цетру Львова.
     
  8. slavuk

    slavuk New Member

    Молода сім"я без дітей зніме 1-кімнатну квартиру, без посередників, на тривалий термін.В районі Шувару...800-1000гр
     
  9. syavych

    syavych копач

    Молода сім'я шукає 1-кім. квартиру (купівля) без посередників. Бажано в районі Рясне-2, але можна й інший недорогий варіант.

    Контакти в ПП.
     
  10. Taska

    Taska New Member

    шукаємо квартиру у районі вул. Гвардійська- Сахарова- кн.Ольги - поч. Науквої, орієнтовна вартість 1000-1300грн
     
  11. VicCAT

    VicCAT New Member

    Винайму на довготривалий термін в р-ні Броньова - автовокзал. Для порядної сімї до 1300 грн. + комуналка:)

    Сім я з 3-осіб винайме на довготривалий термін (роки) 2-х кімнатну квартиру в районі Броньова- автовокзал. 1000-1300 грн. + комуналка.

    Пишіть в ПП
     
    Останнє редагування модератором: 27 сер 2009
  12. victorostrog777

    victorostrog777 New Member

    Шукаю житло на період сесії з 7 вересня 2009 року по 10 вересня 2007 року. Студент Львівської політехніки (заочник). Допоможіть будь ласка, бо хоть на вокзалі спи.
    *********
    Двоє хлопців знімуть кімнату чи квартиру на час сесії з 7 по 10 вересня 2009 року подобово.(звичайно чим дешевше тим краще).
     
    Останнє редагування модератором: 29 сер 2009
а де твій аватар? :)