Шукаю житло

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Сірий Вовк, 26 лис 2007.

  1. Сірий Вовк

    Сірий Вовк Active Member

    Друзі, допоможіть, будь-ласка, потрібна одно-кімнатна квартира у Львові на кілька місяців, за помірну ціну, для молодої сім'ї з малою дитиною. Прошу відгукніться, хто володіє даною інформацією і може, щось підсказати. Наперед вдячний, акуратність і порядність гарантую.
    :naci:
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    ЕХ..така корова потрібна самій)) НЕпросто знайти без посередників. Мо краще подати оголошення в газеті нерухомість чи Ваш магазин у розділ Попит?
     
  3. Сірий Вовк

    Сірий Вовк Active Member

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    Подавати оголошення в "Ваш магазин" вже пропував поки, що ніхто не дзвонив, зручно подавати туда оголешення заходячи на їхній сайт і дзвонити не треба. Якось пробував обзвонювати по телефонах, то завжди попадав на посередника, який бере за свої послуги місячну вартість оренди; або на інформаційний центр, який за 150 гривень надає на протязі місяця(через кожен тиждень) список адрес де можна зняти квартиру. Правда поки, що ні одним, ні другим варіантом не скористався. Може хтось підскаже, який зних кращий, і які зараз ціни на оренду квартири, і чи потрібно складати договір з власником квартири. Дякую!
    :download:
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    Квартирна довідка (по 150 грн), як на мене, сумнівна контора. Мала справу з маклерами цієї осені, тоді кілька квартир по 300 уо "втікли" за півдня після оголошення про їх здачу. ТОму які адреси Вам нададуть в довідці коли вони ні за що не несуть відповідальності? То вже на свій ризик можна спробувати, але мені особисто не хотілось бути ошуканою. Шукаємо через знайомих. Раджу все ж з маклерами спілкуватись, але чітко пояснити,що Вам НЕ підходить. Та й на місці торгуйтесь за меншу суму оплати їх послуг.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    А як вибити з клієнта оплату компослуг,ореди та ремонту житла або квартири сусідів в разі руйнування,затоплення і т.д.Чи треба складати опис майна, обладнання та акт про технічний стан квартири? скільки коштує нотаріальне посвідчення угоди,чи можна обійтись тільки завіренням угоди в ЖЕКу?скільки потім в кінці Фінансового року треба відстєгнути податковій? упсс.... шото мене понесло....
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    Ті договори які Вам пропонуватимуть підписати ...при подальшому аналізі в юристів будуть визнані дієвими на рівні фількіної грамоти. Насправді вони покликані в першу чергу давити психологічно. ПОвірте, ніхто з власників тих квартир не сплачує податки і т.д. з того, що Ви їм платите. тому перші будуть проти суду. Завжди доводиться влагоджувати досудово всі питання. Власники квартир страхують себе хіба тим, що беруть наперед кошти як мінімум за 2 місяці. Ну і мають знайомих міліціонерів або іншу кришу зі знайомих. Ми ж наприклад від того, що нам гроші не повернуть в разі якщо ми вирішимо з"їджати, застрахуватися ніяк не можемо. Знову ж таки - хто виявиться нахабнішим. Житловий ринок в нас все ще дуже дикий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    Дякую,що переконали мене не здавати квариру в оренду

    Додано через 3 хвилини
    А все таки цікаво Гугл на Форумі викидує рекламу по змісту тексту останніх дописів? внизу дві реклами по квартирах
     
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    Ого.
    Взагаліто зазвичай винаймач страждає від власника квартири. Банально, бо в того є важелі впливу. Якщо щось не сподобається - може влаштувати нестерпне життя з візитами через день і перевірянням стану чогось, фактично вижити нерадивих жильців. Хоча до того теж тре мати "хист", час і бажання.)) Плюс не забувайте, що у Вас на руках будуть приміром 600 долярів оплачені наперед, а їх теж зайвий раз ніхто втрачати не захоче. При тому звісно бувають непорядні винаймачі. Але ми все таки говоримо про метод заробляння грошей (і не копійчаний), тому, в ньому як і в будь якій справі будуть ризики для власника.
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    Тільки не купуйтесь на такі оголошення і пропизиції! Були випадки, коли такі центри давали взагалі не дійсні адреси, або адреси людей, які не здають квартири!

    А маклери і всякі контори мають виходи і на газети. Коли мені маклер знайшла першу квартиру, яку я знімала, то хазяйка сказала, що вона подала оголошення в газету на четвер, а маклер їй подзвонила ще в середу! Тобто ще до того, як газети виходять в світ, маклери перехвачують квартири. А потім самі друкують оголошення і ми, прості клієнти, не потрапляємо на пряму до господарів..

    При чому маклери допомагають укласти угоду між власником і наймачем. А самі до цього відношення не мають, хоч ми і платимо їм за послуги місячну плятню за квартиру. Так що в разі чого (якщо господар надурить), маклер нічим не допоможе і гроші назад не поверне..

    Так що раджу шукати через знайомих, або людей, яким довіряєш..
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    Эхххх вот ищем квартиру , для молодой семьи , пока без детей...на долгое время....хотелось бы недорогую.К сожалению пока ничего не нашли.Все предложения рассмотрим.
    На уловки 150гр -НЕ ВЕРЬТЕ!!! ОНи дают тел по которым не дозвониться...а вот что объявления перехватывают еще в среду, это чистая правда...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    Про вище згадану контору - а вона називається "довідка "Квартирне питання" - я тієї самої думки. Були підозри і так, а після ваших постів впевнився остаточно. Лохотрон однозначно!
    В посередниках погано навіть не одноразова плата за послуги, а те, що вони "натягують" ціни.
    Я вже пробував варіант просто пройтись по потрібному району, пошукати оголошення на "стовпах". Знайшов тільки плану "Шукаю квартиру..." :8:
    На жаль, переважна більшість орендодавців - категорія людей, яким інтернет не цікавий :sad:. І знайти через "пошук" нічого не вдасться.

    P.S. Так незвично писати в неті по-українськи :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Chatlanin

    Chatlanin Member

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    Власників квартир знайти майже не реально, якщо, звісно, вони на твої знайомі. Я знайшов квартиру через агенство, поїхав дивитися і при розмові з власником з'ясувалося, що газета з їх оголошенням ще не виходила, а у маклерів в редакції є "свої люди".
    Якщо комусь цікаво, яким чином можна захистити себе від несумлінних орендаторів, або навпаки - відняти квартиру у орендодавця, то ось декілька ссилок по темі:
    http://cripo.com.ua/?sect_id=7&aid=45275
    http://cripo.com.ua/index.php?sect_id=8&aid=44921
    http://cripo.com.ua/index.php?sect_id=10&aid=44907
    PS: На мою думку у Львові завеликі ціни на оренду, а також дуже нахабні маклери, навіть в Києві за послуги беруть 50%, а не 100. ІМХО!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    До речі, і маклерів можна обійти. Звертаєтесь до маклера, він влаштовує зустріч з власником квартири, квартира вам підходить, але ви кажете - подумаю.. Потім зв'язуєтесь з власником самостійно без маклера, якому, звісно, платити потім не треба буде. Угоду можете укласти самостійно.

    Проблема - маклери обережні і звісно не дадуть вам контактний номер телефону власника квартири. Але у вас буде адреса! Можете того ж дня забігти на ту квартиру після зустрічі з маклером. А можна і телефон квартири дізнатись (наприклад, під приводом "хочу провести інтернет, треба довідатись в Укртелекома чи можна це реально на даний номер"). Але усе це за умови, що власник квартири хоч буває за цією адресою (зазвичай вони ж живуть в іншому місці)..
    Тоді можна взагалі цілу операцію "и" провести: дати адресу квартири другові, який відразу туди ж загляне після вашого візиту з маклером..

    Мені колишня господиня так і сказала - а чо ж ти мене потім не знайшла, ми б самі домовились і ти б не платила маклерові!
     
  14. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    По-моєму, так робити не порядно.
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    куме, гугл мудрий...
    недарма так розвинувся!...

    квартиру ві львові шукати тяжко....
    нам дуже пощастило з маклером -- бо це хороший знайомий моєї дружини (свідок)...
    є такий принцип "з рук в руки" -- коли виїжджають з квартири і "передають" її новим винаймаючим....
     
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    А здирати по 200 доларів за те, що вони перехоплюють оголошення господарів квартир ще до того, як ті ідуть в друк, то порядно? Та і за що платити, якщо маклер не дає ніяких гарантій? Господар розірве через місяць угоду, або квартира не підійде, то шукай наступну і знову плати маклерам ні за що!

    Саме цікаве, що вони перехоплюють повідомлення людей, які не хочуть мати справу з маклерами. А говорять, що вони не будуть жити на квартирі в момент оглядин квартири справжніми наймачами. То це порядно??!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    З нас здерли 400)))
    До речі, стовідсотково ціну за оренду вони ще натягують, щоб збільшити таким чином і свою винагороду.
     
  18. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    Я уже начинаю расстраиваться, ищем квартиру уже месяц, одни фирмы....на уловку с 150гр уже попались, все номера которые нам присылают липовые....
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    Так в чем же парадокс,маловероятно что во Львове нет пустующих квартир
     
  20. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти квартиру у Львові на кілька місяців!

    Парадокс в том что , то что есть нас по цене не устраивает, а все стоящее перехватывают фирмы...
     
а де твій аватар? :)