Шукаю партнера для відкриття продуктового магазину або віддам дешево обладнання в оренду

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Volodymyr Gladyo, 5 чер 2013.

  1. Volodymyr Gladyo

    Volodymyr Gladyo New Member

    Всім привіт!

    Маю в гаражі необхідне обладнання для продуктового магазину площею 20-40кв.м. - холодильники, стелажі, ваги, прилавки та все інше, обладнання в робочому хорошому стані. 1 рік тому в мене був продуктовий магазин, але я був змушений його закрити.

    Пропоную 2 варіанти бізнесу:
    1. шукаю партнера, разом з яким відкрию продуктовий магазин (більше схиляюсь до магазину "Овочі-фрукти"). Я даю обладнання, партнер - гроші на закупівлю товару та інші початкові витрати (орієнтовно до 3000у.о. має вистачити). Маю реальний досвід в управлінні продуктовим магазином, можу розказати багато нюансів.
    2. віддам обладнання в оренду за невелику плату в місяць, можливо з правом викупу.

    Якщо хтось має питання по управлінню магазином, продуктовим чи іншим - можу відповісти.
     
  2. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Досить гарна пропозиція , бажаючі найдуться.
     
  3. ZAK

    ZAK Member

    А чому закрили магазин .. Я дуже хочу відкрити продуктовий магазин , от тільки шукаю місце і не вистачає мені рішучості
     
  4. Volodymyr Gladyo

    Volodymyr Gladyo New Member

    закрив магазин, бо зробив ряд промахів, так як це був мій перший бізнес:
    - по-перше, в магазин площею 20кв.м (з них 5кв.м - склад) намагався засунути чим побільше товару. Цьому особливо сприяють торгові агенти, в яких завдання спихнути в магазин весь свій асортимент, а не тільки ходовий товар. З торговими агентами треба працювати чітко - це беремо, це не беремо, якщо привозять не то, що замовляли - повертати зразу назад, а то на голову вилізуть. Відповідно, магазин був завалений товаром і складно було зробити облік товарних залишків. Чесно кажучи, я так і ні разу не зробив переоблік до кінця ). Фактично, працювали на чесному слові. Була спроба встановити комп"ютер з програмою обліку (яку я придбав за великі гроші), але програма чомусь глючила, і ця затія теж провалилась.
    - по-друге, по знайомству мені дісталась в продавці людина, для якої нахамити покупцю - це буденна справа.. довго з нею промучився, поки не звільнив. Але багато покупців на цьому було втрачено.
    - ще одне важливе, дуже бажано, щоб в магазині було 2 входи: 1 - для покупців, 2 - для прийому товару. В мене не було. Крім цього, вважаю, що продавці мають продавати, а окрема людина - слідкувати за залишками і робити замовлення (працювати з торговими агентами). На жаль, в мене продавці і приймали товар, і робили замовлення і т.д. Часто в магазин заходило більше торгових агентів, а не покупців ))
    - остаточно добило магазин, як почалися перебої з грошима, не було змоги закупити ходовий товар і постійні покупці потрохи повідпадали.

    Якщо ви шукаєте місце, то шукайте його добре, краще хай буде більша орендна плата, але місце буде більш прохідне. Підвал, високі сходи, невидимість вивіски - гарантія на провал справи. В мене місце було не ідеальне, але непогане.. Рекомендую, якщо близько нема овочевого ринку - відкрити магазин Овочі-фрукти з додатковим ходовим товаром, бо націнка на овочі-фрукти набагато вища, ніж на звичайні продукти. Але треба буде на Шувар їздити кожен день ) Ще скажу, що без кондиціонера влітку в магазині будуть топитися шоколадки, цукерки і т.д., і не буде чим дихати.. Якщо думаєте продавати алкоголь і цигарки, то треба бухгалтера, касовий апарат, і очікуйте підвищеної уваги з боку податкової ) А на єдиному податку ніхто вас особливо чіпати не буде
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    До відкриття свого магазину Ви мали досвід роботи в торгівлі?
     
  6. arcturio

    arcturio New Member

    Маю:
    1. Досвід управління продуктовим магазином 80 м.кв.- 3 роки. - замовлення товару, складання бюджету, планування виторгів, найм продавців, робота з торговими, проведення інвентаризацій.
    2. Зараз четвертий рік управляю великими супермаркетами 2-3 тис.м.кв.
    Досвід управління і знання торгівельних технологій оцінюйте самі.
    3.Зареєстрованого приватного підприємця.
    4.Бажання організувати власний бізнес.
    Не маю:
    1. Вільного часу.
    2. Можливості постійно бути присутнім в Львові (контракт в іншому місті).

    Зараз надаю приватно консалтингові послуги для горе-підприємців, які почали бізнес та не мають знань або волі прийняти вольове рішення. Проводжу інвентаризації, виводжу залишки, виводжу продавців на "чисту воду", надаю консультації по конкурентній боротьбі, прописую асортимент, малюю планограми, оптимізую витрати, вчу правильно вирахувати прибуток та інше.

    В спільний бізнес готовий вкласти 25 тис. грн.
     
  7. elayCommerce

    elayCommerce New Member

    Тема ще актуальна чи ні?
    Якщо так, то можна зустрічатись і балакати на рахунок обох варіантів (партнерства та оренди обладнання).
     
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Доводжу до Вашого відома, що своєю хваткою та пропозицією Ви налякали автора. :mocking: Спокійніше підхід робити треба. :)
     
  9. arcturio

    arcturio New Member

    Можна продовжити без автора. В кого є пропозиції по партнерству у відкритті продуктового магазину, озвучте будь ласка.
     
  10. SergiyKray

    SergiyKray New Member

    Поділіться досвідом

    Шановні власники продуктових магазинчів, поділіться досвідом по відкриттю магазинчика на 30 м.кв. , магазинчик планую відкривати в себе на вулиці на своєму подвірї з виходом на дорогу,який пакет документів необхідно зібрати, які дозволи з пожежної, РЕСУ, санепідем станції, чи можна бути на єдиному податку,(алкоголь не планую),
    Яке необхідне обладння
    Працювати збираємось самі з дружиною
     
  11. vika dolbiha

    vika dolbiha New Member

    Маю власний магазин в центрі міста ,який купила нещодавно. Але не наважуюся відкрити не маю досвіду.Буду рада почути поради і прийму допомогу.
     
  12. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    пишіть адресу магазину,ми навідаємося і дамо поради і допомогу
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    м.Борзна, центр

    Tapatalk
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ще помилка ваша в тому, що ви в магазин намагалися запхати все, що є на світі. З такою площею потрібно робити тематичні товари. Наприклад, хлібний, або солодощі, або молочне, а не від повидла - до плуга.
     
  15. mihalo

    mihalo New Member

    скажіть будьласка хочу відкрити магазин з хімією під який процент торгувати
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Десь тут на форумі читав, що найкраще торгувати під 300%
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)