Шукаю Книгу!

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Dr. Shutup, 13 гру 2007.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Контакти видавця - "Тріада плюс"
    (032) 258-23-40;
    (032) 243-17-49
    office@triadaplus.lviv.ua

    Звяжіться, може, підкажуть, де можна купити через нет або в книгарнях поближче до вас.
     
  2. nap

    nap New Member

    шукаю книгу Мій чоловік пінгвін

    добрий вечір поможіть знайти книжку мій чоловік пінгвін дужу ну дуже треба
     
  3. UkrainianWriter

    UkrainianWriter New Member

    Вибачте, але розділові знаки були б не зайвими. Бо можна подумати, що Ваш чоловік і справді пінгвін. Без образ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Хтось знає, чи існує переклад The Bridge to Total Freedom Рона Хабарда українською мовою?
     
  5. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Вроде нету

    ---------- Додано в 00:14 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------

    Переходите сюда и качайте себе на здоровье
     
  6. fauran

    fauran New Member

    Шановні книголюби допоможіть знайти роман «Дідо Иванчік», письменник Петро Шекерик-Доників. Видавництво «Гуцульщина», ще так само шукається Рік у віруваннях гуцулів (2009) того ж автора. Ще хотілося б дізнатися де можно придбати книги автора Манчука Онуфрія?
    Дякую за підказку, заздалегідь, так як у мене в місті таку літературу не знайти, а у Львові є знайомий. який перешле мені їх, але знайти йому самостійно невдалось (Може хто підкаже інет магазини де можливо купити подібні книги або може хто порадить, щось на подобі?
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Можливо, вартує звернутись безпосередньо у видавництво.

    +38 (03432) 21476, +38 (03432) 21467
     
  8. fauran

    fauran New Member

    дякую)) щось я не подумав про те щоб їм подзвонити)) але якщо хтось підкаже, все ж, де бачив у Львові, то я проти не буду)))
     
  9. Fon

    Fon whom how

    підкажіть де скачати книгу "Мировая война Z" Макс Брукс
    якраз зараз іде в кінотетрах. про зомбі-мертвяків. по відгуках дуже цікаво - книгу або змішують з гівном, називаючи примітивом, або підносять до рівня шедевру. от цікаво почитати про постапокаліпсис.
     
  10. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Здесь можно
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Fon

    Fon whom how

    то є фб2
     
  12. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Вам шашечки или ехать?

    Поставьте allreader и читайте себе на здоровье.эта прога имеет варианты под все ОС , если мне память не изменяет
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. salgant

    salgant New Member

    Доброго дня. Шукаю книгу "Бійцівський клуб" Чака Палагнюка у перекладі Іллі Стронговського. Хочу її придбати, якщо хтось має на продаж пишіть!
     
  14. Sympho

    Sympho New Member

    Ребят, не у кого, часом, нет электронной версии учебника 5го класса "Введение в историю Украины" А. Закалюка?
    Спасибо.
     
  15. Люди, може хтось має і продасть, або знає, де знайти книгу "Казки барда Бідла" Дж.К.Ролінг?
     
  16. У когось є четверте число львівського журналу «Мета» за 1863 рік? Без нього мені ні з чим йти до ектрасенсів.
     
  17. apelsyn

    apelsyn Well-Known Member

    Люди, порадьте книги і авторів "правильної" історії України! Щось на старості років повчитись потянуло. Можуть бути підручники шкільні чи документалістика цікава. Головне, щоб "правильна". Бажано в електронному варіанті щоб була. Рівень знагнь- середня школа УРСР і 90х.:))), потім тіко пару статей і трохи нашого форуму. Хочу систематизувати кашу в голові. Ще давайте посилання на цікаві "правильні" документальні фільми. Буду вдячна!
    Якщо написала не туди- прошу модераторів перенести.
     
  18. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Мне нравится История Украины Ореста Субтельного
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Субтельного Вам вже порадили... Грушевського, думаю, Ви вже чули. А ще... Знайдіть у інтернеті роботи НаталіЇ Полонської-Василенко, чиста документалістика. А для розминки рекомендую
    "Страна Мокcель или открытие Великороссии", для нагулювання апетиту... А по Росії... Є такий історик Лизлов, тицніть ТУТ. Обіцяю Вам незабутні враження...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. lia lemony

    lia lemony Well-Known Member

    Огняний змій:Українська ґотична проза ХІХ ст. - Видавництво піраміда.
    Підкажіть , де , (книгарню), у Львові підбірка по Винничуку більш-меньш повна?
     
а де твій аватар? :)