Шукаю Книгу!

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Dr. Shutup, 13 гру 2007.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Коротка історія тракторів по-українськи[1] (англ.A Short History of Tractors in Ukrainian) — роман британської письменниці українського походження Марини Левицької

    Колись скачав, причому, в кількох різних форматах, але жодного варіанту відкрити не зміг. Чайник....

    Хтось може підказати, де і як можна скачати?
     
  2. wink

    wink миється в бані

    Цікавить технічна, науково-популярна література, підручники - українською мовою 1900-1980 рр. (докомп"ютерної епохи, там простіше й зрозуміліше написано)
    Ну були ж раніше українські школи, в т.ч. за кордоном... по чому вчили математику, фізику?
    Десь воно є в електронному вигляді?
    nepropasha_syla.jpg
     
  3. Hesher

    Hesher New Member

    Всім привіт! Шукаю книгу: Уильям Уортон "Пташка". Дякую.
     
  4. iso

    iso Well-Known Member

    А з шоферської справи цікавить?
     
  5. wink

    wink миється в бані

    :scratch_one-s_head:мене мабуть ні
     
  6. iso

    iso Well-Known Member

    Зрозуміло. Вас цікавить зміст а не термінологія:)
     
  7. wink

    wink миється в бані

    може тут :)
    Diasporiana Електронна бібліотека | Проект зі збереження інтелектуальної спадщини української еміграції
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Зайшов на книжковий ринок. Подивився книжки. І бачу одну книжку знайому. Взяв її - але забувся яка то книжка, вірніше яка частина (перша чи друга в мене)... І питаю:
    - А у вас немає другої частини Фурдуя "Прелесть тайны", бо в мене здається є перша частина, а другу не можу знайти?

    [​IMG]
    А всі продавці як набігли, як почали просити продати першу частину... Потім полистав книжку, та кажу, :"Ой, вибачте, у мене така сама - "Прелесть тайны-2". І вони із сумом розійшлися. Онна каже - я стільки років продаю книжки, а тої ще не бачила. Куплю за будь-яку ціну!
    Я й сам куплю. Може... А може подарують...
    [​IMG]
    А другу частину купив в магазині - десь у 2003 році. За 6 гривень! Я довго перепрошував, що за така ціна, кола всі книжки в твердій обкладинці з 460 аркушами - понад 40 гривень коштували? То я набрав здається чотири книжки - а потім дарував, кому вважав буде цікаво.
    То я мабуть хочу більше взнати - чи взагалі вона існує?
    Коротко:
    У зв'зку з тим, що там є попередження про заборону тиражування розповсюджування без офіційної згоди, то не буду копіювати нічого. Але скажу - що цікава книжка, особливо варіант про египетські піраміди - ніби це такий пристрій, а всі ходи - все хвилеходи, камери - це резонатори, драбини - це змішувачі, закутки - це підстроювачі. Ах, яка прелесть...:good:
    О, ні... Це здається з якогось сайту. Але книжка справді цікава.
     
    Останнє редагування: 25 сер 2017
  9. Moyra

    Moyra New Member

    Підкажіть, будьласка, де можна завантажити збірку Валерія Шевчука "Місто днів"?? Буду дуже вдячна!
     
  10. Привіт. Чи хто має книгу "Про відважного Барвінка і коника його Дзвоника" видання 1958-го року?

    Їх було видано 40 000 примірників. Може у кого зберігся який? :)
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Боже коханий, Мілюся! :heart:
     
    • ... ... x 1
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    Вам конче паперову?
    На цьому сайті є Пошук
     
  13. Паперову я маю. Трохи «зачитана» :) я узялась її реставрувати і мені потрібен гарний скан титульної сторінки.

    Видання 58-го відрізняється від 64-го і подальших. Знайшла в гуглі на live jornal у когось, але власне титульна негідної якості.

    А моя ось така
     

    Вкладення:

  14. debuffko

    debuffko New Member

    Привет всем, помогите, пожалуйста. Ищу детскую книгу, которую когда-то читал, нигде не смог найти. Название вроде "Країна дивосвіт" (могу ошибаться, так как читал крайне давно). Там был главный герой - ребенок, он путешествовал с друзьями-животными: собакой, котом, птицей. Птица повторяла разные дурацкие фразы вроде "Не ссіть в компот, пацани", искала "ключ від країни Світоч". Книжка оставила неизгладимые впечатления в детстве, хочу перечитать.
    В электронке или бумаге - все равно, лишь бы была. Или хотя бы намек на то, где ее можно найти.
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    http://chtyvo.org.ua/authors/Paschenko_Mykhailo/Kraina_Dyvosvit.djvu
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Korsen

    Korsen New Member

    Вам її краще пошукати на балках книжкових, там більший вибір такої літератури ніж в інеті ..
     
  17. Ukainianman

    Ukainianman Member

    А на ficbook.net не сидите?
     
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    шо, серйозно?
    художню книгу перекладаєте за власний рахунок?
    чи може технічну комп'ютерну?
     
  19. radiolviv

    radiolviv https://radiowave.com.ua/

    Всім привіт! Підкажіть якусь схожу книгу на роботи Рея Бредбері, буду дуже вдячний!
     
а де твій аватар? :)