Штучна ялинка: за чи проти

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем хельга, 10 гру 2007.

?

яку ялинку ставите на зимові свята?

  1. живу

    33,9%
  2. штучну

    48,4%
  3. не ставлю

    6,5%
  4. як коли

    11,3%
  1. Джина

    Джина Member

    У нас штучна сосна. Гарно, практично і не треба перейматися яку купувати і де.
     
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    В нас теж)) Хоча було і пару років назад захотілося мені жвої, то гарна теж була і запах був але мороки більше куди потім її дівати, тай сохнуть вони дуже і осипаються)
     
  3. marych

    marych New Member

    нічого не маю проти штучних ялинок, бо вони бережуть наші ліси. Звичайно, штучна ялинка не може передати того аромату свіжої ялинки, але гарна штучна ялинка має право на життя
     
  4. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    В нашій сім`ї закон, тільки свіжа ялинка. Вибирамо, купуємо, наряджаємо всією сім`єю.
     
  5. zet

    zet Дуже важлива персона

    Дети уже взрослые, а внуков пока нет. Поэтому сейчас ёлочку не ставим, а только ветки сосны в вазу с водой (для запаха). А раньше ставили только сосну (дольше стоит, чем ёлка) в ведро с мокрым песком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. GitS

    GitS Laughing Man

    Звісно штучна. Свіжою можна піти подихати в лісі чи парку. Це егоїзм рубати дерево щороку заради власної забаганки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ти диви, я таки погоджуюся :)
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Аналогічно.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а в мене хоїнка на подвурку....

    влончив жарувкі і юш свєнто....
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Deura

    Deura миється в бані

    У нас маленькі діти, ставимо натуральну сосну.
     
  11. LaDum

    LaDum миється в бані

    Мені дерев шкода. Ставлю штучну.
     
  12. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Дерев шкода звичайно, але їх возили, возять і будуть возити. Так як і квіти їх вирощують для того щоб зрізати, та продати.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дерев шкода?

    Тоді ставимо кущ
    Буде весело)))

    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. olexandrr

    olexandrr Active Member

    У нас також штучна, вже 8 рік з нами відсвяткувала) вже навіть і набридла, але дуже зручно нічого не сипеться з неї, он ще і не розбирали. Так може стояти ялинка і до весни)
    Отож, щодо живих їх вирощуюсть спеціально, був ще студентом на лісгоспі і там показували ті самі ялинки, які виростуть їх зріжуть і продадуть. От як би менше були маштаби, то так. Хоча в цьому році багато моїх друзів придбали ялинки в горщику, невеличкі, але гарненькі. Подивимося чи доживуть до пересадки.
     
а де твій аватар? :)