Шолом or not шолом?

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем Alexander Shutyuck, 11 тра 2014.

  1. Tarasco

    Tarasco Member

    Навіть Шумахера шолом не захистив ... Я катаюся без нього, але не раджу всім так робити.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Колись такий жарт був в мотоциклістів: Треба обов'язково надівати шолом, бо хто без шолома в аварію попав, то мозги на 10 метрів порозлітались, а так все акуратно, все в шльомику залишилось :)))
     
  3. Duke

    Duke Member

    Проект ЗУ "Про дорожній рух та його безпеку"

    Стаття 47. Вимоги до велосипедистів, їх права та обов'язки

    2. Велосипедисти зобов'язані:

    2) під час руху по дорогам загального користування бути одягненими у велосипедні шоломи, мати при собі документ, що посвідчує особу;
     
  4. tishka

    tishka Member

  5. tishka

    tishka Member

    Хлопець катався на велосипеді в подвір’ї школи. Він був без шолома та при падінні вдарився головою. На місце викликали «швидку», яка доставила його до лікарні, але дитина померла від важких травм.

    http://portal.lviv.ua/news/2015/06/...ert-velosipedista-zaginuv-12-richniy-hlopchik
     
  6. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Мой знакомый очень любил ездить на велосипеде. Разумеется без шлема.
    Как-то он разогнался до 45 км/ч и не смог повернуть. Результат - сотресение мозга, десяток швов, шрамы на голове, выбитые зубы, сломанная челюсть.
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    А шолом би цьому зарадив?

    Бляха-муха, все дитинство і не тільки від"їздив на ровері і поняття не мав, жи то тре гелму на голову натягати)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Forte

    Forte Member

    Якщо просто переміщатись по місту то не бачу сенсу, а якщо збираєтесь на великій швидкості літать, то обовязково.
     
  9. muravey

    muravey Well-Known Member

    Господа противники шлема (ну такие, которые прям про Австралию пишут, что там из-за обязательности шлема ужас ужас, падеж велопоголовья и растеж смертности) забывают одну простую вещь, я вроде писал тут уже:
    шлем, в первую очередь, это попытка защитить вас от чужой высокой скорости, а не вашей собственной. Сам по себе упавший велосипедист, скорее всего, как-то сгруппируется (это инстинкт), а вот будучи внезапно ударенным например незакрепленным бортом камаза (мимо меня такие проезжали пару раз в Крыму - один просто не пристегнут, а второй отстегнулся как раз на ходу) - вряд ли велосипедист успеет сориентироваться в ситуации и даже просто понять, что сейчас было, и что дальше он находится в падении, неизвестно на что и каким местом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Duke

    Duke Member

    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Я за те, щоб шолом був на голові під час прогулянок на велосипеді. Це зарази вашої ж безпеки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    чем вы \ он замерил 45 км в час и на чем он ехал ? по нашх городских дорогах это фантастика где-то за городом по шоссе да на крутом шоссейном велосипеде за $700+ может быть при некоторой сноровке, а так разве что с горы летел на скорости 25 км \ час и на камень наехал и полетел
     
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    насправді шолом треба і як раз від такого допомогає від дрібних падінь на малій швидкості
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. muravey

    muravey Well-Known Member

    Я езжу на простеньком горном велосипеде - под горку 35 - 45 км/ч - обычное дело (зависит от протяженности), на таких горках, как дорога Свирж - Бобрка, можно и до 60 лететь, если педальки не перестать крутить. Естественно, поворачивать на такой скорости никуда нельзя, разве что очень плавный поворот брать наклоном корпуса, а не рулежкой.

    Ну а замеряется это любым велокомпьютером.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Щось тут не клеїться. Простєнький горний лісопед, а заявки в цифрах як у велогонщика рекордсмена. Маю надію на похибку тотого любого велокомп'ютера. Нє? ))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. muravey

    muravey Well-Known Member

    Нє)) Спробуйте сісти на звичайний ровер, наприклад, на Франка у верхній частині, і з'їхати донизу, до польського консуляту. По Гвардійській від Парку Культури до перехрестя Сахарова-Вітовського. Або по Сахарова від Фуршету до Княгині Ольги, як на моєму скріншоті. Я там до вокзалу зазвичай їду.

    Screenshot_1.jpg
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    З гори ВНИЗ ! ну так і запорожець до 250 км\година можна розігнати як в тому анекдоті
    армянське радіо запитують
    -чи може таврія їхати 200 км на годину
    - так !
    - а 250 ?
    так !
    а 300 км\ на годину !
    ні !
    ЧОМУ ??? о_О як так 250 може а 300 не ?
    - немає на світі такої гори.
    Так і тут !
    З гори можна ... по прямій рівній дорозі навряд
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    я так не їзжу , життя і здоровья дорожче , не по наших дорогах і не на дешевих велосипедах, я не впевнений в якості велосипеда і якості дороги щоб так летіти та і коли згори летів до 35-39 по GPS трекеру і то розумів що камінчик і мені піпець
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Саме так і мав на увазі дописувач.
    то по кацапськи - ВНИЗ. Ето нєвозможно понять, но ето нада запомніть.:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. muravey

    muravey Well-Known Member

    Так, "под горку" - це донизу, а "в гору" - це догори))

    Є така дорога, щоправда не у Львові - в місті забагато світлофорів, щоб так шалено їздити))
    Найдовша така ділянка - з Жовкви до Куликова. Добра дорога, прямісінька як стіл, протяжністю десь 6-8 км. Там моя "крейсерьска" швидкість близько 30 км/г, і це я - людина, що влітку сідає на ровера раз на два тижні, а взимку переважно сидить вдома :) Спортсмени на шосейних ракетах (вагою 7-8 кг проти моїх 15 + багаж) їдуть там 40 і більше км/г.

    Але ж тут не йшлося про пряму дорогу, скоріше за все, знайомий пана UNIA втратив контроль саме під час спуску.
     
    Останнє редагування: 22 гру 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)