Шоколад - це корисно? Так чи ні?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем ParubokRapid, 13 січ 2011.

1. ParubokRapid

ParubokRapid Active Member

шоколад, містить багато антиоксидантів та інших корисних речовин. Тому його можна використовувати для лікування кашлю, він налагоджує роботу нервової системи та покращує настрій і не псує зуби, як вважалось раніше...

перевірив на собі і справді є якийсь у тому сенс)

Зразу питання, які шоколадні цукерки порадите до кави? Бо немає часу і бажання займатись дегустацією.
    Дві-три назви. Дякую.

• Подобається Подобається x 1
  2. Un.Known

Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

Стожари, наприклад.

• Подобається Подобається x 5
  3. VasMT

VasMT Дуже важлива персона

Будь-який чорний шоколад з вмістом какао більше 60%

• Подобається Подобається x 11
  4. Rebbit

Rebbit Well-Known Member

Зоряне сяйво від світоча

• Подобається Подобається x 9
  5. deva

deva Well-Known Member

Труфеля, чорний шоколад більше 76% бобів, ще мені подобається ромашка-Світоч

• Подобається Подобається x 10
  6. coolzak

coolzak Well-Known Member

для мене щоб був більше 70 інакше несмакує

• Подобається Подобається x 3
  7. Chaldon

Chaldon Well-Known Member

Обожаю и полезен. Горький шоколад от 70% и выше. Можно и чёрный, если нет горького.

8. Filosof

Filosof Well-Known Member

Я солодке не дуже люблю. Окрім шоколаду. Щодня плитку з'їдаю. Або дві. Люблю молочний з цілими горіхами.

• Подобається Подобається x 8
  9. deva

deva Well-Known Member

А я не люблю горіхів, часом так дивлюсь, такий гарний шоколад з цільним горішком. але не їм я горіхів.:cry: А перевагу надаю чорному гіркому шоколаду. Отак би взяла тоненький кусочок шоколаду і поклала його в рот, по чуть-чуть покусуючи насолоджуючись. Такий кайф)))

10. coolzak

coolzak Well-Known Member

як був малий то в серванті мама тримала завжди 3-4 кг гіркого шоколаду грудою купленого від сусідки яка працювала на світочі(для поливи на пляцки).ТО щоб ніхто не бачив відколупував потрішки ножем))).Думаю там десь 85-90 відсотків какао було бо був страшно твердий і гіркавий але смак -ммм

• Подобається Подобається x 9
  11. Chaldon

Chaldon Well-Known Member

Я тоже не люблю орехи или ещё что либо в шоколаде, но хороший, горький шоколад не в каждом магазине. :cry:
    Это что я сейчас уплетаю.

12. syavych

syavych копач

13. Alias

Alias Львів-місто моєї мрії..

Люблю шоколад ..чорний без горіхів,родзинок і т.д..справжній,а в цукерках розчарувалась майже у всіх,дуже солодкі і всі якісь на один смак.Подарували мені плитку колекційного чорного шоколаду 82%...ні з ким не ділюсь.Сама наодинці насолоджуюсь смаком.

14. ParubokRapid

ParubokRapid Active Member

Мене якось пригостили цукерками Вечір Золотий. Якраз з цільним горіхом. Чесно зізнаюсь, сподобалось.

---------- Додано в 23:21 ---------- Попередній допис був написаний в 23:18 ----------

Від багатьох друзів або просто форумчан чув, радили Королівський Шедевр... купа смаків, сам пробував лише два : зі сливочною начинкою і здається арахісовю, аж ніяк не скажу, шо вони дуже солодкі)
    Хоча на смак товариш усяк :)

• Подобається Подобається x 2
  15. Мих

Мих Дуже важлива персона

Чи корисно їсти шоколад?

З досвіду можу сказати наступну фразу:

Бійтеся їсти те, що сильно любите.

Тому що корисне все по-трошки, в міру. Зловживати тим, чого ви НЕ любите - не будете, а от зловживати тим, що любите, ймовірність велика.

• Подобається Подобається x 11
  16. nirvanka

nirvanka просто фотограф

ParubokRapid,

• Подобається Подобається x 8
  17. NorthWind

NorthWind Дуже важлива персона

Утром на работу иду мимо шоколадной фабрики. Иногда такой запах, что аж слюни текут. И магазин у них рядом, там всегда всё свежее.
    Расскажу историю. Еще в школе дружил с девочкой, у которой мама работала на шоколадной фабрике. Когда приходил к ним в гости, всегда усаживали чай пить, а на стол выставляли огромную вазу с конфетами. Я их ел, ел, ел, а хозяева отворачивались, чтобы этого не видеть, так как эти конфеты видеть уже не могли...

18. BomBoyash

BomBoyash миється в бані

Шкода, шо Світоч так зіпсувався (( раніше смакота була.
    Я недавно, до речі, їв австрійські цукерки, Моцарти з Зальцбургу. Якщо чесно, нічого вражаючого. Наші не гірші.

А от швейцарська чоколяда мені надзвичайно сподобалась!

19. Adelante

Adelante миється в бані

Як на мене українські солодощі нічим не поступаються іноземним. Ну може зовсім трошки.

п.с. дуже люблю шоколад, чорний особливо, він якраз і корисний.

20. Templar

Templar Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)