Шо ви робите (створюєте)?

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Rebbit, 2 гру 2010.

  1. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Власне цікаво чим займається шановне товариство в плані созіданія.
    Подобається мені чогось то слово "созіданіє".

    Бачив тут гілку де чоловік показував фото звоїх прекрасних виробів з деревини. Дуже було гарно.
    Бачив шо люди будинки будують і порад по тому поводу питають.
    Звісно шо значна частина жіноцтва левову долю часу витрачає на догляд за дітьми і їх виховання і то є окремий і дуже фажливий вид созіданія.
    Та навіть от шойно виникло бажання в VasTM коптильню для мясного зробити.
    То все, на мою думку, викликане бажанням творити.

    Поділіться будьласка чи виникає отаке бажання творити у вас і як саме ви його задовільняєте, будь то виготовлення чогось матеріального, написання віршів/пісень, навчання інших, тощо. Ну одним словом шо ви робите шо самі вважаєте корисним для себе і оточуючих і воно приносить вам задоволення.
    Чому воно вам приносить то задоволення?
    Чого ви рішили тим займатися?
     
    • Подобається Подобається x 18
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Класна тема..
    Я пишу вірші і випікаю ось таке:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 37
  3. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Коли був малий, то сильно любив мультик "Трансформенри". А пам"ятаєте продавали таких пластмасових трансформерів. Дуже такого хотів.
    Але часи булит не найкращі і пройшло досить часу перш ніж Миколай мені такого подарив.
    Дідо приносив з роботи картон і клей ПВА і в хаті того було досталь. А ше були всякі радянські журнали для дітей типу "зроби сам" і там були розгортки які вирізав і клеяв з того шось. І от я з такої розгортки склеяв собі першого робота. А потім мене понесло. Я сам придумував, малював, вирізав, розмальовував і клеяв.
    Спочатку робив окремо робота і окремо до нього машину чи літак. Але з однакових деталей. А потім навіть зробив одного робота котрий і справді перероблявся в умовно машину.
    Нажаль вже його нема і навіть фотки не маю.

    Троха пиляв лобзиком і випалювачем малював. Зробили в школі з мого пиляння рулетку з фанерними звірушками. Дуже було гарно.

    А в 10-му класі попав ми в руки компютер і з того часу творю переважно на ньому. То звісно не зовсім то шо робити шось з дерева чи металу, але тоже дуже цікаво і корисно. Тим паче шо фактично створюєш програму з нічого. Без сировини так би мовити.
    Правда з часом то з області задоволення творчих бажань перейшло в область роботи. Але навіть коли в межах робочого завдання зробиш менш-більш закінчений продукт чи хоч якийсь його окремий, але вполнє самостійний і робочий модуль то задоволення неймовірне.
    Жаль того іншим показати наглядно не виходить.

    ---------- Додано в 14:19 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

    Дуже гарно виглядає. То її всю можна їсти чи тільки сукєнку?
     
    • Подобається Подобається x 13
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Тільки плаття.:)

    ---------- Додано в 14:23 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

    А фото нема?
    Взагалі мені імпонують люди,які щось роблять творять своїми руками,або думками;)
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я пишу. :) Колись писала вірші, а зараз майже ні. "Просто в щасті не пишуться вірші". Пишу багато, це такі собі нотатки. Можливо, колись сяду і зберу їх докупи, і можливо, хтось себе впізнає. :)

    Я шию. Не так вже й часто, але добре.

    Я майструю інтернет сторінки у вільний від усього іншого час.

    Усе це "бєзвозмєздно, то єсть даром" хоча мої друзі кажуть, що мені пора цим заробляти на життя.

    Чому це приносить задоволення?

    У випадку писанини - мене тішить, що комусь приносить задоволення читання мене. У випадку шиття - мене тішить радість моїх дівчат, у випадку отих сторінок мене тішить, що хтось, хто не має можливості заплатити справжньому вебмайстру, має сторінку.
     
    Останнє редагування: 2 гру 2010
    • Подобається Подобається x 19
  6. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    А я хочу навчитися в'язати. Хоч на двох спицях. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Пробував в інтернеті найти. Але не найшов. А фото того шо ми зробили нема. Ше тоді фотоапарата не мав.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я ніц не созідаю....:sad:
    Вупше....:dntknw:
    Бог спочив....:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 14
  9. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Я тоже пишу. Но знаю, что лучше Скотта Фитцджеральда я не смогу, а хуже никому не надо. Поэтому в стол.
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А про всякі радійодеталі і електроніку хто говорив?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    я їх втулюю...
    Вірніше втулював...:sad:
    Москалям....
    А тепер....і того не роб"ю...:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Lacy

    Lacy Well-Known Member

    Плету прикраси з бiсеру, в`яжу спицями та гачком, пишу вiршi.
     
    • Подобається Подобається x 15
  13. Petroleum

    Petroleum Member

    Моє хоббі - будуюсь! Це голосно сказано, бо будують майстри, я хіба цвяхи подаю деколи) і з моїми доходами то ще буде тривати до пенсії, але це захопило весь мій вільний час і увагу. Захоплююсь таким дядьком як Зеп Хольцер і пробую шось подібне, але у менших масштабах, на свому клаптику землі
     
    Останнє редагування: 2 гру 2010
    • Подобається Подобається x 12
  14. Shine

    Shine Well-Known Member

    Я малюю але це так для душі, а не на огляд і тому, як написано вище "іде в стіл"
    Останнім часом подобається "бавитись" дизайном не тільки роблю єкскізи і продумую різні дрібнички для кімнати але й роблю сама все, що стосується текстилю в приміщенні.
    Шиття - це окрема тема:), це те, що завжди мене цікавило і що я "витворяла":mocking: у вільний час. А ще в"язання і особливо гачкування - чудове "заспокійливе":mocking:, правда часу на це дуже рідко вистачає.
    [​IMG]
    от наприклад подушечка з трояндами з органзи:)
    [​IMG]
    або гачкований плєд для похресниці, Миколая ж скоро;)
     
    • Подобається Подобається x 32
  15. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Ви молодець. А я малюю маслом у стилі імпресіонізм. Тема: творіння рук людських (города, посуда, автомобілі) + природа.
     
    • Подобається Подобається x 14
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Городи, чи шо?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    ....
    ...і на мені теж...
    ..хіба...вчу діток англійської і все-більше ніц не роблю у вільний час((((....а в дитинстві і вишивала,і в"язала,і віршики писала...поки була бабуся жива і на то все надихала мене....
     
    • Подобається Подобається x 15
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    От якраз сьогодні найшло натхнення, сиджу з одного боку швейка, з другого мак і ваяю,ваяю!!!
    По дєлу
    Люблю шити щось особливе собі, мамі і подругам(це захоплення носить стихійний характер) от як сьогодні.
    Вяжу постійно щось, задоволення отримую і від процесу і від результату, і від того коли питають "де ти таке взяла?"
    І ще кілька теж стихійних захоплень, які находять періодично, обмотати шкірою чи нитками горщик під квіти, зробити якусь прикрасу з шкіри і каміння, вишити щось гарне.
    Задоволення- бо мені це подобається, бо такого більше ні в кого нема:)
    Дуже хочу ще навчитись робити прикраси з пластики і таки це колись зроблю.
    Думаю, що мої захоплення приносять таки користь, в першу чергу моєму чоловікові..естетичне задоволення і економія грошей, тільки на самих вишиванках зекономив тисяч 10;)
    Вот яка я зручна в користуванні)))
     
    • Подобається Подобається x 18
  19. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Чи Ви жартуєте? Город (місто) - таке слово було навіть у "Кобзарі" Т. Шевченка. о_О
     
  20. sigoris

    sigoris Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 37
а де твій аватар? :)