Шлюб і хрещення

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем viltis, 16 гру 2007.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Скажіть будь-ласка, чи можуть охрестити дитину, якщо її батьки не перебувають у церковному шлюбі?
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    Можуть, якщо хресні батьки є християнами відповідної конфесії і зобов'яжуться взяти на себе відповідальність за виховання дитини у християнському дусі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    При умові, якщо йдеться не про хресних батьків. Якщо хресні є не у шлюбі, але у громадянському шлюбі, тоді тре шукати інших хресних, а дитину по-любому треба охрестити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    По-моєму, в повідомленні виразно написано, що не в шлюбі є саме батьки дитини. У нас в родині така ситуація є. Чоловік і жінка тільки розписані, але дітей хрестять. Правда, я щось не дуже розумію нащо.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    авжеж-авжеж виразно.
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    А я розумію...Буває,що вони не можуть взяти шлюб(розвід,переконання:життя).То що ж дитина має потерпати?
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    Маєте рацію. Якщо люди старші, то так. Я щось про молодих подумала. :shy:
    А в мене друзі протестанти свою дівчинку хрестили. Був тиск батьків трохи, ну, але вони кажуть, що то ми з чоловіком їх до того більше переконали. :shy: Я навіть маленькій друге ім'я до хресту вибрала. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    Там просто така ситуація, що батьки розписатись ледве встигли до народження дитини. А шлюб будуть брати, але напевне трошки пізніше.


    В мене знайомого батьки шлюб взяли, коли вже 10 років разом прожили, і 2 діток нажили. Казали, що просто до того не хотіли, бо не були впевнені перед Богом, що вони пара.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Шлюб і хрестини


    :D :D :D :D :D :D :D


    впевнені не були, але час даремно не тратили.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    то вже такий менталітет напевно ..не знаю . Там взагалі дивна сім"я.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    А яке ім'я? коли не секрет

    Додано через 45 хвилин
    Хрестити дитятко треба неодмінно і якможна швидше!
    Але ж можна взяти шлюб безпосередньо перед хрестинами. У нас, до прикладу було так. Громадянська розписка з весіллям (наз."міжнародним"...) були ще в наші студентські роки у 1986р, коли й мови не могло бути про відкритий церковний шлюб. Після диплому виїхали, почалось інше життя в чужому оточенні. Народився старший син і втратила можливість їхати додому. А з часом, коли очікувала доньок-близнят, вирвались до Львова на Різдво1993р. Багато ходили з чоловіком (він угорець) по місті, роздумували про спільне життя, і так спонтанно, але зріло, прийшло рішення- завтра до Церкви! Одразу домовились із греко-католицьким священиком і на другий день пережили одразу і Шлюб і Хрестини сина. Дівчаток хрестили вже пізніше, в Будапешті. А маленького сина (йому скоро півтора)- в три тиждні від роду.
    В міжчассі двічі стала Хресною мамою, обидві мої Похресниці від львівських мамів!
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    Zirnycja, у вас четверо дітей? Як гарно!
     
  13. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    Так, Лаваззо, усі четверо- мої! Дякую! Вітаю на форумі!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    В нашому полку прибуло, а то тут була лише я і Оля з 4-ма.
    Вітаю!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. malyatko

    malyatko Well-Known Member

    чому потрібно хрестити :?

    в мене таке запитання , чому всі притримуються думки що дитину необхідно хрестити:? чи не здається вам що навязана віра це вже не віра:? чи не карще дати дитині вирости і самій обрати свій шлях:? коли вона вже буде свідомою..зрештою до віри потрібно прийти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    Можуть. В мене в родині такий випадок має місце. Спочатку ми дуже переживали, що священник не захоче охрестити нашу малечу, оскільки брат з невісткою не брали церковного шлюбу. Але наперед поговоривши з нашим парохом, ми дізнались, що це не поодинокий випадок, і церква дуже ліберально ставиться до таких випадків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Шлюб і хрестини

    Марта. :)
     
  18. хельга

    хельга Well-Known Member

    Відповідь: чому потрібно хрестити :?

    Мене хрестили коли мені було два місяці (греко-католик), мою двоюрідну сестру теж так хрестили. Зараз я не проти бути християнкою, але вивчаю і інші релігії, нічого не заважає мені змінити свої погляди. Сестра яка хрещена, як греко-католик зраз перебуває в Церкві Сьомого Дня (здається так правильно). В мене такі погляди на хрещення: маля, яке приходить в цей світ має дуже вразливу ауру, легко наврочити на дитину. Хрещення як бар"єр для злих поглядів. Тому дитину не варто показувати до хрещення багатьом людям. Деякі люди не знають про те, що в них сильний погляд, який може пробити ауру. Це не обов"язково злі люди.
     
  19. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: чому потрібно хрестити :?

    щось є в тому, що ви кажете. але я свою дитину всеодно хрестити буду :)
    може дитина виросте і буде мати іншу думку і віру, але ще нікому свята вода не зашкодила :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. malyatko

    malyatko Well-Known Member

    Відповідь: чому потрібно хрестити :?

    наврочити так само можуть і хрещеній дитині, людині..є купа прикладів цього...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)