Школа та освіта

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Павлик, 8 вер 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    ОСВІТА ТА ХАБАР - ЦЕ ТЕЖ РЕЧІ СУМІСНІ НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Освіта

    Погоджуюсь!За п'ять років навчання платила за екзамени лише два рази (перший раз викладачка була дуже зациклена на своєму предметі,а він мені по спеціальності-нікуди...ну не хотілося його вчити...,другий раз в лікарні на підтримці вагітності лежала,не могла прийти на екзамен,то за мене пішла мама...екзамен,доречі теж не по спеціальності був).А всі решта заліки і екзамени сама здавала,своїми силами,і, не буду хвалитись,але рівнем знань і освітою задоволена,бо хотіла то знати.А от хто знати не хоче,тому легше знайти зв'язки і заплатити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Давненько хотів відкрити таку гілку, хотіла й Маюнка.... але шось перешкодило. А цікаво було поговорити про сучасну школу, про дітей, адже школа за Австрії:) була іншою, а нині - зовсім все не так.

    Сьогодні розповім одну сценку, яку мені розповіла моя дитина, прийшовши зі школи.

    Отже, дійові особи:

    вчителька - класний керівник;
    Аня - староста класу;
    діти класу.

    місце події - у класі на виховній годині.

    Вчителька:
    - Ви бездарні діти, у вас нема жодної відповідальності !!! Єдина порядна учениця у класі - староста Аня. Вона ніколи не бреше! От Аню встань і розкажи нам, які у тебе є недоліки?

    Аня:
    - .... Та.... хрєн його знає....

    Вчителька:
    - кажи Аню не встидайся....

    Аня:
    -Ну.... куру сигарети....

    Вчителька:
    -От бачите, хто з Вас може так признатися? Хто з Вас може так сміливо сказати правду????? Аню, ще які недоліки маєш?

    Аня:
    -Ну.... можу матом вчителя послати....

    Вчителька:
    - О! Бачите? Що значить бути щирим? Що значить не скривати свої недоліки???? Аню, ще є які недоліки?

    Аня:
    - Ну.... дома так само можу матом кого завгодно!

    Вчителька:
    - Ну шо? Є серед Вас такі, які можуть так само, сміливо, перед своїми товаришами так сказати? СЛАБО?

    Діти сиділи заворожено і не розуміли: з кого брати приклад....
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Пишіть листи до міського відділу мін освіти ) Мені цікаво , яку вони вам сценку опишуть )
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. левиця

    левиця Well-Known Member

    Оце приколи пішли в школі. Цікаво, якого віку та вчителька. А що буде дальше?. Вона вона ще і попросить її все продемонструвати. Тоді не треба ніякого психолога в школі. Якась дурня виходить. Аж неприємно стало!
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я в шоці з прочитаного..мені ,як вчителю,таке просто в голові не вкладаєцця..
     
  7. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Це логічно. Людей не цікавить їх рівень життя, достатку , розвитку.
    Людей хвилює мова, НАТО, голодомор.
    От якби люди виходили , і скандували на захист першочергових потреб , мо було б інакше.

    Як там по ТСН казали... професія вчителя входить до трійки най-не престижніших...
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А Ви впевнені, що там інакше? І шо, власне, писати?

    Приємного дуже мало зараз у школі...
     
    Останнє редагування модератором: 7 жов 2008
  9. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    А от писати , те що обурило. І я так розумію , це виділено жирним кольором у пості. Ото наче по європейськи буде )
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та то ше тре довести, а знаєте, скільки задолизів серед батьків є? будуть заступатися...... Не проста то справа....
     
  11. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Та ... зараз . У вас є староста яка курить . Беремо фотоапарат і знимкуємо процес , а ще краще , щоб вона в той час знаходилася на території школи.
    Усе - одна знимка і більше нічого не треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    під 60 років... раніше рос. мову вчила, а тепер зарубіжку....
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ніфіга!
    ніпаложена! (без дозволу)
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    заходить молода вчителька зі сльозами на очах у вчительську:
    - я сказала Назарчику, що ставлю "2"! А він сказав: а мені пофіг(*)
    Шо? шо я мала йому сказати???????

    інший вчитель:

    - Я б сказав: "Ніфіга(*) собі !!!!!"

    * - трьоповерховий мат.
     
    Останнє редагування: 16 жов 2008
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Страшно читати навіть те, що написане з гумором.
    Ситуація у садочках теж не краща. Я б сказала просто жахлива.
    На першому знайомстві з вихователькою я почула, що у неї зарплата 700 грн і як за такі гроші вона може працювати? Невже вихователька думає, що у батьків, які водять дітей у прості садочки є значно вища зарплата? Якби була хороша зп то ніхто б не дав дітей у простий садок.

    Крім того працюють люди, які взагалі не знають як себе поводити з дітьми. І як потім після садочку вдома перевиховувати дитину. А ще кажуть, що після 3ох років пізно виховувати дітей. І що робити дітям, які з 1 рочку виховуються в ясельній групі, якщо з ними НІХТО не займається розвиваючими іграми? Лише один урок музики є...

    Таке враження, що цей світ тримається на кількох інтузіастах, які намагаються зробити хоч щось добре у всьому цьому освітньому болоті.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. illia

    illia Well-Known Member

    В таких випадках задумуєшся над доцільністю "такої" освіти. Мені здається, інколи вчителі не усвідомлюють відповідальності, ЯКА на них покладена. А якщо вчитель ще й з комплексом неповноцінності, то це взагалі трагедія :sad:
    ...we don't need no education (PF)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та... то такий гумор, що плакати хочеться....
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А на батьківських зборах були?
    Зараз вчителі на батьківських зборах обмусолюють єдине питання: "скільки батькам треба здати грошей".
    Учителька жодного разу на батьківські збори не прийшла з класним журналом!!! (8 клас)
     
  19. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    то часом не 85 колонія, йой, школа???? та в принципі чо питаю.... певні то так є в багатьох...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    96 школа... психів....
     
а де твій аватар? :)