шкідливість радіоопромінення

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ГаЛоЧкА, 16 лип 2009.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Всім доброго дня.
    на роботі інтернет ми отримуєм через радіоантену. вона встановлена в кабінеті де я працюю, і встановлена вона всередині кабінету... навіть не знаю яка причина, чому її не встановили ззовні..
    В мене питаннячко, мож хтось орієнтується, наскільки шкідливе радіоопромінення, на якій відстані буде безпечно мені працювати?

    писи... біля неї дуж добре ростуть вазони, в офісі це напевно єдине місце де вони ростуть взагалі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Галочко, а який тип (модель) радіомодему ?
    І яка антена - просто "штир" чи направлена ?

    Звичайно, це не є корисно. Одне діло - вимушено попрацювати день-два, але постійно сидіти "у полі" (електромагнітному) - не раджу.

    Квіти і коти - це не показник щодо впливу на людину.
    Тут була гілка на цю тему, зараз її перенесено до "Посиденьок".

    Про микрозвильовки - тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=30381
    а ще було про телефони і wi-fi
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Я не дуже в тому розуміюсь, от такий стандартний комплект встановлений в мене в кімнаті...http://www.alternet.ua/equipment/
    тіки там пише що він встановлюється зовнішньо, а в мене він в кімнаті всередині...
     
    Останнє редагування: 16 лип 2009
  4. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Треба дивитись яка антена, частота, потужність... Дізнайтеся докладніше про цю антену, але у будь-якому випадку це не добре для людини. Ви себе добре біля неї відчуваєте?

    Шкода, ми не відчуваємо радіохвилі: http://www.youtube.com/watch?v=eMEzUp_8az8
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Галочко,
    біглий пошук не дав результатів електричної вихідної потужності пристрою, але ... але наполягайте, щоби зовнішній блок винесли за стіну.

    Мотивуйте тим, що літери ODU в його назві означають OutDoor Unit - тобто "за дверима".
    Колективно поскаржтеся на втому, головний біль наприкінці робочого дня.
    Або заекрануйте зі свого боку мідним тазом (можна люмінєвим або алюмінієвим). :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а от....... антени для мобілок... ото певно шкіливо, а їх ставлять на будинках, всюди, куди не лінь...
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ага, добре, що не срібним і не золотим.
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    на антені пише 3,5 GHz, я так розумію що це частота,
    так в мене погіршилось самопочуття, стала частіше хворіти, не могла зрозуміти ніяк причини...
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    ... і мерехтіння в очах під кінець дня, якого не було раніш і яке не виникає при роботі за компом вдома або у філії.

    P.S. Миху, я півтора роки тому писав, як зібрав ФМ-глушник для офісу.
    Потужність в антені була 3 Ватти (виправлено).
    Щоби не опромінювати себе, я його втулив над фальшстелею якраз над головою "радіоаматорки".
    Вона почала скаржитися, що "без музики в неї голова болить".
    Шкода, що то баба - мужику просто стукнув би по голові і питання закрито.

    А живлення подавав по UTP з серверної шафи в іншій кімнаті.
     
    Останнє редагування: 16 лип 2009
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    ні мерехтіння нема..
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Це для Вас - нема. А для шефа та лікаря (на випадок розбірок) - є !
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    що вам сказати...
    я вже два роки так працююю...перші півроку не могла зрозуміти що зі мною коїться... скаржилась на самопочуття... тіки .. до лампочки ...
     
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Галочко, я кинув у ПП приблизні координати крутого фахівця з цих справ (Львів). Нажаль, я давно з ним не спілкувався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Галочко, я вже поговорив з тим паном.

    Він порадив спочатку піти поговорити на санепідстанцію (вул. Зелена). Запитати, хто там займається інструментальними вимірами радіовипромінення.
    Тому пану (пані) сказати - поставили прилад з частогою 3,5 Гігагерц, в нас болять голови.
    Чи можете ви виміряти рівень саме на такій частоті ?

    Якщо можуть - пишіть з колегами заяву на СЕС.
    Прийдуть, виміряють, якщо рівень буде перевищувати гранично допустимий - Ваш шеф отримає по голові.

    Вимірюють вони здається у міліваттах на квадратний метр поверхні. Норми вони знають.
    Ну там крутий мобільний оператор, наприклад, може з ними про щось "шу-шу". А у Вас - не той випадок.

    Головне, щоби їхні прилади "взяли" оту частоту. Бо більшість приладів міряють до 2,4 ГГц.

    Успіхів!
     
  15. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    Мощность абонентской станции Alvarion BMAX-CPE-IDU-1D составляет 20 dBm.
    http://www.dateline.ru/download/datasheets/BreezeMAX3500.pdf
    Если пересчитать в ватты, получим 0,1Вт. Галочка, мобильник, который вы прикладываете к уху, способен отдавать в максимуме 33 dBm или до 2Вт. Антенна же предназначена для монтажа на улице не из-за сильного излучения, а даже наоборот, для лучшего приёма. Если у вас эта штука стоит в офисе, значит базовая станция находится рядом. Кстати, может девайс еще уменьшает мощность от номинальной при значительном уровне приёма. К тому же, антенна у него направленная, т. е. Вы можете практически исключить его влияние сев подальше от перпендикуляра к плоскости антенны.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Дякую Борисе! я одна сижу в кабінеті, так що одна виходить незадоволена)))
    і ще.. я працюю в ІТ- конторі, і тут велика концентрація техніки
    хочу все таки на початок так домовитись з начальством, можливо зрозуміє...
    хоча їм напевно буде простіш попрощатись з і мною, адже робота залежить від інтернету... а працівників он скільки ходить по вулиці( це логіка сучасних українських шефів)
    все буде гуд, бум боротись, дякую за підтримку,
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Чи не простіше знайти умільця, який винесе антену за вікно ? Звичайно, кабель і конектори треба "заділати" фахово.
    І зробити кожух із пластику - від дощу та снігу, але щоби не прилад не перегрівався.

    Може начальство використовує прилад без ліцензії (якщо така потрібна) і не хоче виставляти за вікно з цих міркувань ?

    А які вікна ? Між шибками outdoor можна всунути ?
    Тоді з внутрішнього боку можна буде зробити екран з металевої сітки.
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    вікна металопластикові...
     
  19. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    питання дотичне до теми - а в якому районі ви знаходитеся? це так, для загального розвитку, оскільки радіообладнання зазвичай ставлять, якщо немає можливості провести кабель
    Тому й цікавлюся - де ж то такий занедбаний район?
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    ні з цим всьо алєс гуд... просто високо ми... певно народ висоти побоявся:)))
     
а де твій аватар? :)