Шини

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем iwik, 26 жов 2010.

  1. Tony

    Tony Well-Known Member

    За 500 грн новы зимовы шини... я б на таких не виїжжав ))) опасно )))
    Хочяете їздити - готуйте грошенята )

    ---------- Додано в 16:40 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ----------

    Stepan_Bandera
    Шо ви ускладнюєте життя - порийтесь в неті найдіть норм шини хоча б НокіаН і майте спокій.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Максим

    Максим Well-Known Member

    Та чого, може в Україні вони дорожчі, я не знаю. 500 гривень - то десь 50 еур, так? За такі гроші можна купити або кращу марку (Pirelli тощо) меншого розміру - в районі 155-165/60-70 R13-14, або Barum, Matador середніх розмірів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Tony

    Tony Well-Known Member

    Ну в нас 15 дюймів більш-менш норм гуму норм фірми буде вартувати від 700 грн (майже 100 долл) за колесо. Піреллі від 1200

    Про Баруми і т.п. я не говорю - для зими непріємліво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. YUST

    YUST Well-Known Member

    Я собі поставив на зиму 15-ку General - купляв на автобазарі біля ДБК за 720 грн / штука. Але мабуть трохи поспішив, бо така погода!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    І я купив собі General брав там же де і перевзувався, біля південного.
    225/70 R16, платив по 160$
    Зате перевзули безкоштовно ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. YUST

    YUST Well-Known Member

    Сьогодні повертався з Кельц (Польща) до Львова і ті зимові ой як придалися при руху від границі. Сипанув сніг! Але з цими шинами і не відчув. Уточню, що мої шини то 165/не пам'ятаю R15.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А мій знайомий казав, що на джипі необовязково перевзуватися на зиму...

    ---------- Додано в 00:48 ---------- Попередній допис був написаний в 00:40 ----------

    А мій знайомий казав, що на джипі необовязково перевзуватися на зиму...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. sani

    sani Well-Known Member

    обов"язково!
    тому що минулого року, зимою, був свідком коли Актіон, три дні як з салону ще не встигли купити зимову гуму. Поставили його під домом, на невеличкому спуску. Стояв в режимі паркінг і на ручніку. То на літній резині, він просто зіскользнув вниз і процарапав собі крило об стіну. Машина важка...


    як бумаєте то вже пора перевзуватись? жари більше не буде?
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. YUST

    YUST Well-Known Member

    :mocking:Я вже місяць як перевзутий. І то пізно - бо у моєму страховому договорі вказано дату перевзування - 15 жовтня.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. sani

    sani Well-Known Member

    так ще минулого тижня було +20...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. YUST

    YUST Well-Known Member

    А вчора настав день бабака і я нині всі кинулися ставити зимові шини... З тратою нервів, часу і додаткових грошей.т А скільки народу вирішили перечекати бум і ризикувати на літній гумі...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. sani

    sani Well-Known Member

    дуже вигідно мати комплект зимових колес. Приїхав в гараж за 20 хв сам себе перезув, тай поїхав далі. Ні черг ні грошей, ні нервів...

    Краще мати 2 комплекти простих сталевих дисків ніж один "модних" :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. YUST

    YUST Well-Known Member

    Я до речі майже так і планую зробити. Тепер їжджу на фірмових ніссанівських стальних дисках, бо зима. А на літо їхні рідні контінентали одіну на інші диски - мабуть все-таки не стальні, а модьні:mocking:. Не знаю правда чи фірмові (бо дорогі - десь 3 тис грн штука).
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Зато під час перевзування шин на ті ж диски одразу і колеса лишній раз відбалансують (ніколи не зашкодить)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. YUST

    YUST Well-Known Member

    Але їх можна балансувати і без бортування., яке все-таки завдає шкоди і дискам і шинам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. sani

    sani Well-Known Member

    якщо по бардюрам і ямам не скакав, то нема необхідності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. YUST

    YUST Well-Known Member

    Ну нехай бордюри можна уникнути. А ями, якщо вони на кожному кроці? Ви їздили колись вулицями Дубова чи Січева (то бічні Тракту Глинянсього), які повністю у ямах. Того не уникнеш.
    ПЕС. Кілька днів тому їхав у Кельце та назад - Польські дороги це просто рівнюсінький стіл. Там досягаєш 120 і не зауважуєш цього... Отам про балансування можна не турбуватися, мабуть.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та вже так не страште сильно.

    їздив я в перші роки водійства на всесезонках і не було ні жуйки при +50 і пластмаси при - 20.
    Ясна річ, що ложка дорогА до обіду, але не тре з мухи робити слона.

    За совітів ніхто й не знав шо таке літня, чи зимова резина, плюс додайте шинна промисловість не проти придумати ще й весняно-осінню резину, щоб бабки здерти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Зимова таки зимова і задом чується різниця. Кілометрів 20 таки можна нагнати на годину...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Вже краще на зимовій цілий рік, а ніж на літній...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)